Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Za tydzień moge być ;) i mam nowego netbooka z powiekszona baterią :)

Trudno, może wytrzymam tydzień bez zielonego menu i paru innych gadżetów (wizualizacja park assist i test zegarów) :D

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Ja jeszcze ze dwa, może trzy tygodnie nie będę wsiadł za kółko :kwasny:

Wysłane z telefonu przy pomocy Tapasralka

Opublikowano

Ja jeszcze ze dwa, może trzy tygodnie nie będę wsiadł za kółko

zdrowo pochlales .....

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ja jeszcze ze dwa, może trzy tygodnie nie będę wsiadł za kółko

zdrowo pochlales .....

:decayed:

Człowieeeeku, taka impreza, że jeszcze chodzić nie mogę :naughty:

Wysłane z telefonu przy pomocy Tapasralka

Opublikowano

Ja jeszcze ze dwa, może trzy tygodnie nie będę wsiadł za kółko

zdrowo pochlales .....

:decayed:

Człowieeeeku, taka impreza, że jeszcze chodzić nie mogę :naughty:

Wysłane z telefonu przy pomocy Tapasralka

Chodzić, czy jeździć?

Dać znać, jeśli będę jechał?

Opublikowano
  • Autor

Ja jeszcze ze dwa, może trzy tygodnie nie będę wsiadł za kółko

zdrowo pochlales .....

:decayed:

Człowieeeeku, taka impreza, że jeszcze chodzić nie mogę :naughty:

Wysłane z telefonu przy pomocy Tapasralka

Chodzić, czy jeździć?

Dać znać, jeśli będę jechał?

Dzięki, ale może za tydzień się z Tobą zabiorę. Póki co muszę się wyluzować.

Wysłane z telefonu przy pomocy Tapasralka

Opublikowano

Ja jeszcze ze dwa, może trzy tygodnie nie będę wsiadł za kółko

zdrowo pochlales .....

:decayed:

Człowieeeeku, taka impreza, że jeszcze chodzić nie mogę :naughty:

Wysłane z telefonu przy pomocy Tapasralka

Chodzić, czy jeździć?

Dać znać, jeśli będę jechał?

Dzięki, ale może za tydzień się z Tobą zabiorę. Póki co muszę się wyluzować.

Wysłane z telefonu przy pomocy Tapasralka

Ja też się będę luzował, ale po spocie :drinks:

:grin:

Opublikowano

Panowie mamy jakiegos dobrego magika w wawie...bryka mi padla...zgasla podczas jazdy i nie odpala cholerstwo...zdarzylo sie to 3 raz ale teraz juz na amen...poprzednie razy byly zarowno na cieplym jak i na zimnym silniku...wymienilem czujnik polozenia walu bo pasowalo na taka usterke ale dzis rano zrobil kaput...kreci i to wszystko :D

Opublikowano

Ja tez będę za tydzień i będę miał lapka z vcds i kablem

Opublikowano

Panowie mamy jakiegos dobrego magika w wawie...bryka mi padla...zgasla podczas jazdy i nie odpala cholerstwo...zdarzylo sie to 3 raz ale teraz juz na amen...poprzednie razy byly zarowno na cieplym jak i na zimnym silniku...wymienilem czujnik polozenia walu bo pasowalo na taka usterke ale dzis rano zrobil kaput...kreci i to wszystko :D

Tak mi tylko sie przypomnialo ze jak jezdzilem VW golf IV to mialem podobnie, zmienilem czujnik polozenia walu ale okazal sie chu****, kupilem lepszy tzn drozszy i chulalo ;)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

siema ja tu nowy to nastepny spocik w wtorek moze podjade jesli ktos bedzie:)

Opublikowano

zawsze ktoś jest. :D

Opublikowano

Panowie bywa ktoś na spotach b6 lub b7 z hamulcami z przodu 320 mm ?? Muszę przymierzyć moje zimowe koło do czyjegoś samochodu z takimi hamulcami. Znajdzie się ktoś chętny na udostępnienie swojego bolidu na taką operację ??
Pozdro

Opublikowano

16 alu powinny wejść . Stalowe nie .

Opublikowano

Teoretycznie powinny, praktycznie nie jestem pewny tego koła http://www.original-felgen.com/4d0601025gz33.html, przy 312 wydaje się, że jest już ciasno. Nie chcę w ciemno w 320 inwestować.

Opublikowano

kto wczoraj był srebrnym audi b5 bo chcialem sie cos zapytać a nicku na forum nie znam ? :D

Opublikowano

Panowie bywa ktoś na spotach b6 lub b7 z hamulcami z przodu 320 mm ?? Muszę przymierzyć moje zimowe koło do czyjegoś samochodu z takimi hamulcami. Znajdzie się ktoś chętny na udostępnienie swojego bolidu na taką operację ??

Pozdro

Ja byłem i mam jedno i drugie i trzecie :hi:

Opublikowano

kto wczoraj był srebrnym audi b5 bo chcialem sie cos zapytać a nicku na forum nie znam ? :D

ja ;)

Opublikowano

kto wczoraj był srebrnym audi b5 bo chcialem sie cos zapytać a nicku na forum nie znam ? :D

ja ;)

napisałem do ciebie na pw :)

Opublikowano

:hi: nowy jestem :) dobrze to rozumiem - niby temat o spotach ale też taki spam wątek do pogadania?

Edytowane przez Linarr

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.