Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Ja nie dojadę niestety :kwasny:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a ja stoje na wulkanizacji czekam na swoją kolej :/

avkj6s.jpg

Opublikowano

Kapeć ? Znalazłeś dzisiaj otwartą ? :whistling:


PS: Trochę nas było:

1fab044647c6.jpg

7267892cc14c.jpg

6939199cc66d.jpg

ef31ec7f70aa.jpg

Opublikowano

same czarnuchy

Opublikowano

same czarnuchy

ale w różnych odcieniach

Opublikowano

same czarnuchy

daltonista .....

qr** jak tam zimno było

kocham zimowe spoty w Arkadii

choć z drugiej strony, zawsze to dobry powód na herbatkę góralską :wink:

Opublikowano

mój błękitek się będzie ostro wyróżniał :lol:

Opublikowano

To jak by piżdziło w Promenadzie o tej porze roku ?

Opublikowano

Dlatego trzeba tesco goclaw uskuteczniac :)

a mnie po drodze tankowanie zatrzymało

Podrzuc link do tego radia o ktorym rozmawialismy, albo tu albo pw :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

nie mam pojęcia, ale nie zamierzam sprawdzać

byle do wiosny

Opublikowano

Panowie,niestety muszę wymienić u siebie nagrzewnice w aucie.Przerabial ktoś z Was ten temat i by się podjął,ewentualnie polecił jakiś godny warsztat gdzie zrobią dokładnie i w rozsądnych pieniądzach?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

same czarnuchy

daltonista .....

Były też dwa lub trzy jasne kolorki :)

Edytowane przez RALF76

Opublikowano
  • Autor

Panowie,niestety muszę wymienić u siebie nagrzewnice w aucie.Przerabial ktoś z Was ten temat i by się podjął,ewentualnie polecił jakiś godny warsztat gdzie zrobią dokładnie i w rozsądnych pieniądzach?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Czemu chcesz wymieniać nagrzewnicę? Cieknie czy nie grzeje? Płukałeś ją może?

Sporo roboty przy wymianie :kwasny:

Edytowane przez Kolkov

Opublikowano

same czarnuchy

daltonista .....

Były też dwa lub trzy jasne kolorki :)

no wiem ;) ten na przedostatnim zdjęciu fajny

Opublikowano

Panowie,niestety muszę wymienić u siebie nagrzewnice w aucie.Przerabial ktoś z Was ten temat i by się podjął,ewentualnie polecił jakiś godny warsztat gdzie zrobią dokładnie i w rozsądnych pieniądzach?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Czemu chcesz wymieniać nagrzewnicę? Cieknie czy nie grzeje? Płukałeś ją może?

Sporo roboty przy wymianie :kwasny:

Z ogrzewaniem nie ma problemu.Szyby parują,są tłuste,w środku czuć dziwny zapach i jest niewielki wyciek po stronie pasażera.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

same czarnuchy

daltonista .....

Były też dwa lub trzy jasne kolorki :)

no wiem ;) ten na przedostatnim zdjęciu fajny

nooo

dość zayebisty, rzekłbym :decayed:

Opublikowano

Jeszcze parę fotek udało się jako tako zrobić, czarne słabo wychodzą kieszonkowcem :

c28335b7211d.jpg

4730fe83ca55.jpg

1d6064ec9def.jpg

f9e78cc0d44d.jpg

54936de4ab54.jpg

77d25bc65a64.jpg

bfedd516c250.jpg

6b50fe9c75db.jpg

855adfcd8a12.jpg

Opublikowano

No to kto mi znajdzie taka nakladke ?? :)

b4683172f8b994876aad4d55f72a3343.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

Panowie,niestety muszę wymienić u siebie nagrzewnice w aucie.Przerabial ktoś z Was ten temat i by się podjął,ewentualnie polecił jakiś godny warsztat gdzie zrobią dokładnie i w rozsądnych pieniądzach?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Czemu chcesz wymieniać nagrzewnicę? Cieknie czy nie grzeje? Płukałeś ją może?

Sporo roboty przy wymianie :kwasny:

Z ogrzewaniem nie ma problemu.Szyby parują,są tłuste,w środku czuć dziwny zapach i jest niewielki wyciek po stronie pasażera.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

No to raczej nagrzewnica :kwasny:

Jak chcesz, mogę Ci pomóc przy rezaniu. Rozkręcałem B5 w środku, gorzej może być ze skręceniem :wink:

same czarnuchy

daltonista .....

Były też dwa lub trzy jasne kolorki :)

no wiem ;) ten na przedostatnim zdjęciu fajny

nooo

dość zayebisty, rzekłbym :decayed:

Czy ja wiem... [emoji14]alacz:

:bag:

Opublikowano

No to kto mi znajdzie taka nakladke ?? :)

b4683172f8b994876aad4d55f72a3343.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

szukałem dla siebie . W pl nie ma raczej . Aso 650 zł około . Niemiecki jebay podobnie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.