Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na broniszewy :) na łuki :)

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A co tam.. Ja mogę podjechać ... Jak już Szust chce przyjechać, to Ja z Pruszkowa też mogę :kox:

Może się czegoś nauczę od Ułężaków.. :D

Opublikowano

Adamo to w końcu zdałeś te prawojazdy że chcesz jechać gdzieś? :chytry:

Opublikowano

to co wstępnie 22 ?

Opublikowano

nie kuście mnie holera!

kutfa do 21 jestem zajety... ;(

Opublikowano

Panowie a sprawdził ktoś te B ze leży tam snieg bo jak tak patrze na zewnatrz (no chyba ze tylko tarchomin) to tam nie ma sniegu :gwizdanie:

Opublikowano
:wink4: Może nie być.. :kox:
Opublikowano

Panowie a sprawdził ktoś te B ze leży tam snieg bo jak tak patrze na zewnatrz (no chyba ze tylko tarchomin) to tam nie ma sniegu :gwizdanie:

jak komuś brakuje mocy to zawsze mozna kompresorek zapodać :gwizdanie: :gwizdanie: :kox: :kox: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

Dobry :decayed:

[br]Dopisany: Listopad 23, 2008, 06:06:09 _________________________________________________Osz Boberek Twoja mać :D

Sprawdziłem pocztę :polew:

Opublikowano
jak komuś brakuje mocy to zawsze mozna kompresorek zapodać

osz ty może i masz racje tylko kto pozniej mi za nia zapłaci 55 tys jak bede chcial sprzedawać :gwizdanie:

Co do B to może do 22 cos nasypie :wink4:

Opublikowano

A gdzie w Wawie (albo Pruszkowiacy: W Pruszkowie iokolicach) można się poślizgać ??

poczekaj az staw zamarznie :kox: :kox:

Opublikowano

Słabawo z tym śnieżkiem paniowie ogry i nie zanosi się na sypanie. :confused4:

Opublikowano

osz kurffffaaa łikend mnie nie było a tu stron naj...ne jak nie wiem.....

Widzę po zdjęciach że impra była 2 klasy......ale Norbiasty trzymał fason najebanego w innym miejscu :good:

Opublikowano

Dzisiaj się nie polata :thumbdown: czekamy na śnieg ;)

Opublikowano

Widzę po zdjęciach że impra była 2 klasy......ale Norbiasty trzymał fason najebanego w innym miejscu :good:

Eee..jak dla mnie piwochlanie pierwszej kategorii :wink4::good:

Dobre teksty leciały .. :kox: :kox:

Opublikowano

osz kurffffaaa łikend mnie nie było a tu stron naj...ne jak nie wiem.....

Widzę po zdjęciach że impra była 2 klasy......ale Norbiasty trzymał fason najebanego w innym miejscu :good:

Uuu stary dawno się tak nie zmasakrowałem , a miejsce c**j...owe jak nie wiem co, a zabawa była OKA. Nie wiem o co kaman :blink: a jakie tany były uuuu panie, wóda, śliski parkiet i wyjebka mojego łajfa i dwóch kumpli piękna była :decayed:.

Ogry gdzie się sylwestrujecie, pucować się gdzie na wkręta wchodzę? :kox:

Opublikowano

osz kurffffaaa łikend mnie nie było a tu stron naj...ne jak nie wiem.....

Widzę po zdjęciach że impra była 2 klasy......ale Norbiasty trzymał fason najebanego w innym miejscu :good:

Uuu stary dawno się tak nie zmasakrowałem , a miejsce ch*j...owe jak nie wiem co, a zabawa była OKA. Nie wiem o co kaman :blink: a jakie tany były uuuu panie, wóda, śliski parkiet i wyjebka mojego łajfa i dwóch kumpli piękna była :decayed:.

Ogry gdzie się sylwestrujecie, pucować się gdzie na wkręta wchodzę? :kox:

moze czas pomysleć i cos zorganizowac klubowego :P

moze hula kula :) turniej kręglowy itp :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.