Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Luki wytłumacz mi jeszcze jedno. Pozio sprzedał fure, czy aby nie Tobie?, bo jechać to tym nie jechałem ale B6 ma jak dla mnie za***iście dużo uroku(nie zgadzam sie tu z Kunia bredzeniem o B5 :diabel: )a dżwięk Poziowozu był za***isty. Do dziś mi w uszach dudni,jak pewnego razu wjechal do Mediamarktowego garażu w pamietny dzien rekordowego stanu A4-rek i zabrzmiał jak Vi six :D Adamooowa i Poziowa fura może ro***bać urokiem. Itera posmyram też Ona. B7 rulezzzzzzzzzzz

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Pozio sprzedał fure, czy aby nie Tobie?,

No wlasnie jeszcze sie zastanawia nie wiem nad czym a ja sie nia chetnie zaopiekuje :diabelek: :one:

Opublikowano
Adamooowa i Poziowa fura może ro***bać urokiem

Adamoo to sie zgodze bo i mi sie podoba ale Poziowa... ;) szczególnie na tych 15" felgach i z przyciemnionymi reflektorami ;) :/

Opublikowano

nonono prosze mi tu nie obrazac mojej przyszej niuni :one:

a felgi rzecz ktora sie szybko zmienia patrz -> klubowicz KUNIO :diabel:

Opublikowano

Noż handelek dzisiaj co najmniej jak w Słomczynie :galy:

Opublikowano
Ono ma wszystkie majtki ze studolarówek uszyte

jak to sprawdziłeś :diabel:

Opublikowano
Itera posmyram też Ona. B7 rulezzzzzzzzzzz

Kurcze dzieki aż mi sie naplet zaczerwienił :D hihi

jak to sprawdziłeś :diabel:

Sikaliśmy razem pod słupem w Media Markt :D

Bez takich mi tu Norbi prosze :)

____________ Z ostatniej chwili ___________

Znalazłem mieszkanie w Radości i będzie .....? parapet oczywiście. :P :564: Trzeba sąsiadów przyzwyczaić kto jest teraz sołtysem w tej chacie

Opublikowano

No i za***iście Was dziki pijanych bedzie widziec :D

Opublikowano

Norbi jest nawet gdzie potańczyć :D To taki mały ukłon w twoją strone ;) . Mistrz parkietu złota wara hyhyhy

Opublikowano
____________ Z ostatniej chwili ___________

Znalazłem mieszkanie w Radości i będzie .....? parapet oczywiście. Trzeba sąsiadów przyzwyczaić kto jest teraz sołtysem w tej chacie

no to w miare blisko to bede mogl wracac na piechotke do domciu

Kunio poszukam ci tej rzeczy :):)

a tak panowie to chyba nie bede na spocie we wtorek dzis wrocilem wczesniej do domu z pracy z temperatura 38,2 ledwo co mowie a plecy mnie tak napierdalaja ze szok. wiec nic chyba nie wyrezam w poniedzialek - ale chyba ze mi przejdzie to sie pokaze chociaz na 5 min.

Opublikowano
Znalazłem mieszkanie w Radości i będzie .....? parapet oczywiście.

No to parafrazując ostatnie gadki Żółwia - lecę po flachę i prasować kościelny garniak :one: :P

Opublikowano

ufff troszkę sie dzieje :P

poziek łykaj jakieś S4 :a4fan:

Łukaszku bierz pożkowe 1.8TQ :diabel2:

a mieliśta same śmierdzące traktory kupować :D :one:

ono fajnie, że masz już lokum...daleko nie mam..zrobimy jakiś spocik na wsi :P

lecę po flachę i prasować kościelny garniak

słuszna koncepcja kolego....ciekawe czy Łukaszek ma już wyprasowany płaszczyk :?: :053:

Opublikowano
ciekawe czy Łukaszek ma już wyprasowany płaszczyk

zostawilem sobie jeszcze po imprezie piatkowej musze oddac do soboty takze ono streszczaj sie :one:

Łukaszku bierz pożkowe 1.8TQ

wszystko zalezy od wujka Pozia czy bedzie zly czy dobry :one:

[ Dodano: 21-01-2007, 19:19 ]

Właśnie w wiadomościach pokzaywali frag factory tam gdzie pierwszy raz bylismy na kulkach i powiem ze troche sie tam pozmienialo na lepsze bo na tej duzej hali stoja jakies balony :one:

Opublikowano

Wszystkich kac trzyma,że taka cisza?? Brać browar w łape i do kompa marsz!!

Opublikowano

No mnie to juz trzyma od piatku :564: chyba trzeba sie wyspac

Te Norbi a wlasnie S4 jezdzi ale juz cos tam gwizda dziwnie a wiesz dlaczego mala podpowiedz :564: nie podlales fury :P

Opublikowano

Coś mi się wydaje, że przyszły tydzień ciężki będzie :D .

Pragnę wydać oświadczenie, ze jak trzeba to z kolegami z Klubu upijam się również w trakcie tygodnia :diabel2: :diabel2: :diabel2:

Opublikowano
No mnie to juz trzyma od piatku :564: chyba trzeba sie wyspac

Te Norbi a wlasnie S4 jezdzi ale juz cos tam gwizda dziwnie a wiesz dlaczego mala podpowiedz :564: nie podlales fury :P

Podałem
Opublikowano

Norbi prawda jest brutalna :564: jakby cos to po imprezie moge sie zaopiekowac S4 i odprowadzic do domu :one:

Opublikowano

Dawno mnie tu nie było ale czytam i wydaję mi się że Norbi kupił sobie dupowóz :D szkoda mi tylko rodziny Norbiego skończyły się czasy szyneczki piwka i czekolady ale cóż życie jest brutalne paliwo idzie w górę :053:

A tak to jest jutro spocik?????jak jest to będę około 20:00, Luk trzymaj dla mnie smyczki....

Opublikowano

tak Kicholku tej jutro spot tam gdzie zawsze media markt :one:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.