Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

JEEEEEE dostałem awans ... :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

JEEEEEE dostałem awans ... :polew: :polew:

Na forum? Nadal masz żółte Klubowicz ...

Opublikowano

ja awans dostalem juz prawie 2 tyg. temu :D

Opublikowano

Na forum? Nadal masz żółte Klubowicz ...

:doh1:

W pracy :naughty: Teraz będe zajmował sie orgaznizacją hostess :naughty::kox:

Opublikowano

A ja walczę z tematem od tygodnia, do świąt się rozstrzygnie czy ja czy jednak ktoś inny

Trzymać kciuki proszę :>

Tylko pisz kiedy poluzować kciuka .. :wink4::good:

Opublikowano

A ja walczę z tematem od tygodnia, do świąt się rozstrzygnie czy ja czy jednak ktoś inny

Trzymać kciuki proszę :>

Tylko pisz kiedy poluzować kciuka .. :wink4::good:

Jak się coś wyjaśni to dam zanć

Ale prawda jest taka, że z tym awansem to mnie chcą trochę na minę wrypać

Zawsze jest tak że jak sprzedaż leci na pysk, to dyr handlu jest winny, ale trudno..... jestem gotowa podjąć wyzwanie

Sie znaczy na klatę będziesz przyjmowała .... na gołą najlepiej :kox: :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

Zawsze jest tak że jak sprzedaż leci na pysk, to dyr handlu jest winny, ale trudno..... jestem gotowa podjąć wyzwanie

Nie moze byc. Ostatnio jadłem homogenizowany Rolmleczu :decayed: .

Opublikowano

Co tu tak cicho ? :bag:

Opublikowano

Co tu tak cicho ? :bag:

Wszyscy pojechali prezenty kupować.

BTW był Mailik na spocie?

Opublikowano

BTW był Mailik na spocie?

Był .

Korzeń..pytanie ... identyfikujesz się w pewien sposób z typem z avatara ..? :P

Opublikowano

już mnie pytałeś.

NIE :)

Opublikowano

już mnie pytałeś.

NIE :)

Ragga

Oj, coś mi się wydaje, że próbujesz ciągnąc lwa za ogon :D

Opublikowano

już mnie pytałeś.

NIE :)

Ragga

Oj, coś mi się wydaje, że próbujesz ciągnąc lwa za ogon :D

każdy lubi czasem skok adrenaliny :decayed:

Opublikowano

już mnie pytałeś.

NIE :)

Ragga

Oj, coś mi się wydaje, że próbujesz ciągnąc lwa za ogon :D

każdy lubi czasem skok adrenaliny :decayed:

Pewnie. Na torze w Ułęży albo na YZF 426

Opublikowano

już mnie pytałeś.

NIE :)

Ragga

Oj, coś mi się wydaje, że próbujesz ciągnąc lwa za ogon :D

CO ty Witaszek... tak tylko sie zapytałem ..bo widzę , że kolega twardo trzyma avatara ..który mnie osobiście działa na ośrodek centralny..bo wygląda jak niedorobiony lord-homo specjalizujący się w "cygarach z wąsem" :D

..a nawet zapomniałem , że juz sie pytałem :tongue4:

każdy lubi czasem skok adrenaliny :decayed:

NO mi by sie przydało ..bo usypiam w pracy ... idę do Teresy bo znów pracuje niedaleko :naughty:

Opublikowano

pytanie :decayed:

- Jaki jest najszybszy sposób na pozbycie się 90 kilogramów wstrętnego, niepotrzebnego tłuszczu?

Treningi i dieta ( płatki owsiane, serki wiejskie, gotowane piersi kuraka, tuńczyk, kasza, ryż brązowy, makaron z mąki durum lub razowy, i oczywiście warzywa ). Najlepiej 5 posiłków dziennie w odstępach około 2.5-3 godziny :gwizdanie:

Widzę,że kolega tyrkę uskutecznia na silni :cool1:[br]Dopisany: 12 Grudzień 2008, 15:11_________________________________________________

bo widzę , że kolega twardo trzyma avatara

ja za to za***iście często wszystko, ale to wszystko zmieniam w swoim profilu, nie wiem nawet, czy jak ze mną gadacie to jesteście na oriencie kto to tak inteligientnie do Wasz gada :decayed:
Opublikowano

ja za to za***iście często wszystko, ale to wszystko zmieniam w swoim profilu, nie wiem nawet, czy jak ze mną gadacie to jesteście na oriencie kto to tak inteligientnie do Wasz gada :decayed:

Panie Norbi...Pan Pańskiej gadki nie da sie pomylić z żadną inną :decayed::tongue4:

Opublikowano

pytanie :decayed:

- Jaki jest najszybszy sposób na pozbycie się 90 kilogramów wstrętnego, niepotrzebnego tłuszczu?

Treningi i dieta ( płatki owsiane, serki wiejskie, gotowane piersi kuraka, tuńczyk, kasza, ryż brązowy, makaron z mąki durum lub razowy, i oczywiście warzywa ). Najlepiej 5 posiłków dziennie w odstępach około 2.5-3 godziny :gwizdanie:

Widzę,że kolega tyrkę uskutecznia na silni :cool1:

A co Ty, nigdy w życiu nie chodziłem na siłkę :decayed: powiedzmy, że troche czytałem tu i tam :gwizdanie:

Opublikowano

Pany, ma któryś z Was na zbyciu jedną naklejkę klubową?? :decayed:

Opublikowano

Pany, ma któryś z Was na zbyciu jedną naklejkę klubową?? :decayed:

A4 klub czy 69 klub ? :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.