Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Jest jakiś przelicznik między przekątną TV LCD a odległością w jakiej TV będzie ustawiony? Jaka? :przebiegly:

Żeby ustalić prawidłową odległość od odbiornika, należy rozmiar ekranu podany w calach podzielić przez 10”. Zgodnie z tą zasadą najlepsza odległość od kanapy do odbiornika dla telewizora 32“ to 3,2 m. Identyczną zasadę stosuje się do plazmy.

Ja dodam do tego, że czytałem gdzieś o odległości miejsca oglądania TV= 3x wysokość (krótsza krawędź TV) telewizorka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie sprawa jest .

W pralni chemicznej zniszczyli mi kurtkę , w dodatku taką którą kupiłem fartem i któej szukałem XX czasu :angry:

Oddaje ją do rzeczoznawca i tu pytanie do Was .. ma ktoś jakiś za***iście duży paragon na kurtkę .. nie wiem ..400 zł , 500 zł - 2000 zł :kox: ??

Chciałbym aby sie buractwo nauczyło wykonywać usługi normalnie bez szkody dla ludzi ...i poczuli to na swojej kieszeni tak jak ja teraz :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie sprawa jest .

W pralni chemicznej zniszczyli mi kurtkę , w dodatku taką którą kupiłem fartem i któej szukałem XX czasu :angry:

Oddaje ją do rzeczoznawca i tu pytanie do Was .. ma ktoś jakiś za***iście duży paragon na kurtkę .. nie wiem ..400 zł , 500 zł - 2000 zł :kox: ??

Chciałbym aby sie buractwo nauczyło wykonywać usługi normalnie bez szkody dla ludzi ...i poczuli to na swojej kieszeni tak jak ja teraz :evil:

Mam Paragon z 30 listopada na 405zł. Kupowałem kurtkę choć na paragonie jest tylko Jakaś nazwa SHLuton i numerek.

Gratis dam Ci wypisany przekaz pocztowy na Mandat Karny nr CI 6006786 na kwotę 100zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Paragon z 30 listopada na 405zł. Kupowałem kurtkę choć na paragonie jest tylko Jakaś nazwa SHLuton i numerek.

Gratis dam Ci wypisany przekaz pocztowy na Mandat Karny nr CI 6006786 na kwotę 100zł :)

Luz .. tylko ja potrzebuję tego paragonu na jutro ..max po jutrze .. będziesz na spocie ? :naughty:

A i upewnij się czy gwarancje na Twoją kurtkę masz za okazaniem paragonu ! :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Paragon z 30 listopada na 405zł. Kupowałem kurtkę choć na paragonie jest tylko Jakaś nazwa SHLuton i numerek.

Gratis dam Ci wypisany przekaz pocztowy na Mandat Karny nr CI 6006786 na kwotę 100zł :)

Luz .. tylko ja potrzebuję tego paragonu na jutro ..max po jutrze .. będziesz na spocie ? :naughty:

A i upewnij się czy gwarancje na Twoją kurtkę masz za okazaniem paragonu ! :wink4:

Moge sobie zrobić xero.

jutro napewno nie będę. Jeśli nie znajdziesz nikogo do jutra dam koleżance która codziennie jeździ Siedlce-Warszawa i odbierzesz sobie od niej np. na Pańskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moge sobie zrobić xero.

jutro napewno nie będę. Jeśli nie znajdziesz nikogo do jutra dam koleżance która codziennie jeździ Siedlce-Warszawa i odbierzesz sobie od niej np. na Pańskiej.

O widzisz :notworthy:

Jutro to na bank nie odbiorę ..ale 24 mógłbym podjechać w umówione miejsce :good:

Mo chyba , że ma ktoś z tutejszych ma jakiś paragon na dobrą kwotę .. :embarrassed::wink4:

Nie chce im od tak tego podarować :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to sie stało , że Hornet urodził sie tego samego dnia co ja ? :polew: :polew: :decayed:

Jak to ?? Chyba sobie jaja robisz ?

[br]Dopisany: 22 Grudzień 2008, 19:16_________________________________________________

Jak to sie stało , że Hornet urodził sie tego samego dnia co ja ? :polew: :polew: :decayed:

jabyś potrzebował dobry leasing to Horni załatwi :decayed: i jakbyś chciał działkę kupić pod wawą po 5$ za metr to Horni też ogarnie :naughty:

Leasing tak ale z działek pod wawą to już wypadłem :confused4: Teraz tereny wrocławskie są w ofercie :gwizdanie:

Oczywiście Poziowe włości również ale jak na chwilę obecną sam właściciel ma jakieś obiekcje co to handlu. Trzeba mu coś podsunąć jak będzie pijany :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to ?? Chyba sobie jaja robisz ?

01.04.1987 :decayed: Pryma Aprilis :polew:

Oczywiście Poziowe włości również ale jak na chwilę obecną sam właściciel ma jakieś obiekcje co to handlu. Trzeba mu coś podsunąć jak będzie pijany :cool1:

Poziowe włości to przejme ja z M. trza się będzie kiedy pobudować :naughty::decayed::tongue4:

[br]Dopisany: Grudzień 22, 2008, 07:22:40 _________________________________________________

Co się robi na takim spocie?

W pierwszej kolejności to dowiesz sie , że Twoje auto nie było walone tylko w klapkę wlewu paliwa :naughty: ..a później zacznie sie luźna gadka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś przelicznik między przekątną TV LCD a odległością w jakiej TV będzie ustawiony? Jaka? :przebiegly:

Przeważnie odległość oglądającego = 4-5 * wysokość ekranu.

Jak to sie stało , że Hornet urodził sie tego samego dnia co ja ? :polew: :polew: :decayed:

Wyrazy współczucia :tongue4::wink4::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrazy współczucia

Eeee ..tam Panny na to lecą .. :decayed::polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrazy współczucia :tongue4::wink4::kox:

Miała matka syna bez zęba ?? :decayed:[br]Dopisany: 22 Grudzień 2008, 22:13_________________________________________________

Wyrazy współczucia

Eeee ..tam Panny na to lecą .. :decayed::polew: :polew: :polew:

:good: :good: Sprawdzone :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7372440 jak by ktoś był zainteresowany czekam na propozycje :)

Zamień się na wydechy :decayed:

:good: :good: Sprawdzone :cool1:

Zawszę walą taki słodki chichot i nie dowierzają :decayed::naughty::kox::good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7372440 jak by ktoś był zainteresowany czekam na propozycje :)

Ten przebieg to był taki w styczniu 1999 roku ? :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebieg jest orginalny. Wiem że większość ma 200tys km + ale to nie oznacza że każdy tak ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebieg jest orginalny. Wiem że większość ma 200tys km + ale to nie oznacza że każdy tak ma

spoko żartuję ;)

tutaj to taki zwyczaj :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...