Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Też chyba z tamtad brałem :). Jest ok.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Chyba wiem o kim mówicie, przypadkiem spotkałem go w Wwie jak właśnie dostarczał kierownicę.

Opublikowano
Nie,nikt z klubu.Zginęły niewinne osoby zabite przez debila recydywiste.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

cześć,

będzie miał ktoś jutro kompa ze sobą? chciałbym sprawdzić korekcję wtrysków.

Opublikowano

Ktoś powinien mieć :)

Opublikowano

Gdzie i o której się spotkacie?

Może bym dołączył ;)

To aktualne miejsce i data ?

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00, Arkadia, poziom -2, sektor H!

Edytowane przez bocian-seo

Opublikowano

Arkadia o 19:00, parking -2 H18. Tak daleko na końcu, obok odbioru sprzętu agd, audio itp


Więcej osób niż aut spod znaku oooo :decayed:

c33ca1db45a5.jpg

8ceeef111127.jpg

Opublikowano

potrzebuję zakodować nowy aku ... będzie miał ktoś sprzęt na spocie we wtorek ?

lub w tygodniu może ktoś ma czas?

z góry dzięki za info !

Edytowane przez Moraj

Opublikowano

Panowie problem olej cieknie mianowicie

Czip 150km potem zaczął przepalac olej ,nie było wycieków

Regeneracja turbo -nie przepala oleju

Lecz pod dwóch tygodniach zobaczyłem iż pod samochodem plama oleju

Potem dwie wizyty w warsztacie

Wymiana uszczelki spustu oleju ,wymiana uszczelki pod redukcja

Na dzień dzisiejszy problem taki sam olej po autem może nie cieknie dużo ale cieknie 2-3 tyg i trzeba dolewać

Poleci ktoś jakiś warsztat który zdiagnozuje skąd dokładnie jest wyciek ?

Opublikowano

Vag tech

609622929

Powiedz ze od Darka:)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Pany na którymś spocie rozmawiałem z kolega który zajmuje się renowacja i malowaniem felg w dobrej kasie. Czy ma ktoś namiar??

Jak ktoś potrzebuje vcds mogę pożyczyć kabelek 12.12 Ross tech

Edytowane przez rodzyn889

Opublikowano

Panowie mam pytanko w sprawie silnika 1.8t AWT :/ Po trasie nocnej zrobiłem ok 150 km i wszystko zakończyło się sukcesem tylko rano wyszedłem do samochodu i cały olej leży na ziemi:/ Nie widzę żeby miska olejowa była uszkodzona i ciężko mi zlokalizować wyciek bo zalany jest prawie cały od połowy silnika:/ Olej jest nawet na poduszce silnika:/ Odpala normalnie więc korba niby na swoim miejscu tylko nie wiem co mogło spowodować ten wyciek i z czym to się wiąże;(

Opublikowano

Pokrywa zaworów ładnie zyga olejem :) może to to ;)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Pokrywa zaworów, zobacz odmę może pekła. No jak miska nie to może jeszcze się filtr oleju poluzowal.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Kto pomoże / gdzie - otworzyć awaryjnie maskę w A4 B8 ?

Prawdopodobnie rozczepiona linka ...

W poniedziałek znajomy zmieniał grill, pas przedni i osłonę silnika, regulował też zamek niby, ale pamiętam że nie sprawdził jak go dokręcił.

Niestety wymieniał mi to pod Poznaniem, a jestem w Warszawie więc do niego trochę daleko ;/

Ponoć trzeba zdjąć osłonę silnika od spodu i w okolicach lewej lampy jest linka.

Opublikowano

Właśnie patrzyłem ale nie widziałem żadnych zapoceń jeżeli chodzi o uszczelkę pod pokrywą, poza tym to nie wiem czy możliwe żeby cały olej tamtędy wywaliło?;/ Co do odmy to chyba musiał bym go odpalić żeby zobaczyć gdzie wycieka a trochę się boję bez oleju;/


Witam Panowie po świątecznej przerwie:) Mam nadzieję że wszyscy zdrowi i nikt się za bardzo nie przejadł:) Co do mojego problemu to zalałem samochód olejem i odpaliłem. Problem pokazał się sam pod chłodnicą oleju rozsadziło uszczelkę:/ Po odpaleniu lało się z niej jak ze świeżo zabitej świni:) litr oleju na chodniku w ciągu 20 sekund:) Po wymianie wszystko działa jak powinno:) Dzięki za rady z uszczelką pod pokrywą bo pomysł w sumie słuszny:) Pozdrawiam i mam pytanko jak tam ze spotem jutro?:)

Opublikowano

Jutro a właściwie dzisiaj przynajmniej będzie gdzie zaparkować bo we wtorek przed świętami to nawet o 15 stej nie było miejsca

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.