Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ale smyranie po napletach dzisiaj , fiu fiu.

Opublikowano

bo oniak jak sie zacznie dobrze z poniedzialku to bedzie GIT tydzien :naughty:

Opublikowano

Ale smyranie po napletach dzisiaj , fiu fiu.

się śmiejesz a taki Cuber nie ma się po czym smyrać , usuneli po urodzeniu :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

To chyba u zegarmistrza miał zabieg , hyhy

Opublikowano

Ale smyranie po napletach dzisiaj , fiu fiu.

drapanie grabkami rzekłbym :)

Opublikowano

się śmiejesz a taki Cuber nie ma się po czym smyrać , usuneli po urodzeniu :decayed: :decayed: :decayed:

widziałeś ? :mysli: tak przypominam sobie widziałeś jak klęczałeś :naughty:

ps. poprosze o swiadectwo szczepienia :gwizdanie:

Opublikowano
widziałeś ? mysli tak przypominam sobie widziałeś jak klęczałeś naughty

mein gott !

ja myślałem, że w Krakau tak :

nie ma się po czym smyrać , usuneli po urodzeniu

wszyscy mają !!

:blink:

:wink4:

Opublikowano

się śmiejesz a taki Cuber nie ma się po czym smyrać , usuneli po urodzeniu :decayed: :decayed: :decayed:

widziałeś ? :mysli: tak przypominam sobie widziałeś jak klęczałeś :naughty:

ps. poprosze o swiadectwo szczepienia :gwizdanie:

Issak , nie śmiećmy im tutaj ... zapraszam do tematu "Derby Krakowskie" :naughty:

Opublikowano

Tak se siedze w hotelu na delegacji po ciezkim dniu... nadrabiam zaleglosci...

Kufa wit.s, ragga. You made my day! :notworthy::good:

Dobranoc :)

Opublikowano

Tak se siedze w hotelu na delegacji po ciezkim dniu... nadrabiam zaleglosci...

Kufa wit.s, ragga. You made my day! :notworthy::good:

Dobranoc :)

A ty czego tu o tej godzinie?

Opublikowano

Przeczytalem to wszystko i poszczalem sie ze smiechu! Wit-miszcz, ragga-miszcz,adaho-miszcz(szczegolnie ten piasek),trzeniu-przec**j/pyta, cuber-cieta riposta, A3-tez miszcz.oni od dziwek,koksu i lansu musza trzymac sie razem :kox:

Opublikowano

Przeczytalem to wszystko i poszczalem sie ze smiechu! Wit-miszcz, ragga-miszcz,adaho-miszcz(szczegolnie ten piasek),trzeniu-przec**j/pyta, cuber-cieta riposta, A3-tez miszcz.oni od dziwek,koksu i lansu musza trzymac sie razem :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

no i git

A3

dlaczego ty piszesz do wszystkich

kolego
wątpie zeby tu był jakis twój kolega

ja sie juz nie bede wpier... do twoich wypowiedzi

poporstu robie jedną prosta funkcje :)

ignore

i kłopot będzie rozwiązany

siema poranne leszcze ;)

[br]Dopisany: 13 Styczeń 2009, 07:59_________________________________________________

Boberek bo w przeciwieństwie do Ciebie jak mam coś do jednej osoby to nie robie dymu na forum tak jak Ty żeby zaistnieć wśród kolegów tylko pisze PW bo nie widze sensu popisywać się na forum

I nie fikam tylko jak masz zerową wiedze o Subaru to się nie wypowiadaj żadne Subaru nie ma 230KM mają troche inne moce więc jak nie masz pojęcia to się nie wypowiadaj, to że napisałem Ci że moje Subaru ma więcej nie chodziło żebym szpanował przed takim pseudo człowiekiem jak Ty tylko to była poprawka Twojej nie wiedzy na temat tej pięknej marki...

Widze że Ty masz jakieś problemy ze sobą piszesz o jakiś kiblach i dziwnych rzeczach z tym związanych...u mnie w domu się tego nie preferuje widze że Ty masz lepszą praktyke...

I przestań się do mnie dopierdalać na każdym kroku.

Paweł napisał świetnie i podsumował takich użytkowników jak Ty co wyżej srają niż dupe mają.

szpanujesz to chyba sam przed sobą :)

Paweł to podsumował sam siebie a nie mnie sam pokazał jaki jest

i daj juz spokój bo z takimi dzieciaki jak ty nie chce mi sie nawet dyskutować :)

dla których TYLKO SZPAN I LANS i SŁUPY sie w życiu licza

Opublikowano

To się Boberkowski przebudził z przytupem.

Siemka z rana Ogry :naughty:

Opublikowano

:) oj tam :)

dobra koniec z gadaniem o dzieciach ;)

teraz powazne tematy

kiedy pijemy :)

Opublikowano

Może być zaraz? :polew:

Opublikowano

Jka dla mnie też może być nał. Zapraszam do mnie na chate, znaczy do mieszkania :decayed:

WD40 już się chłodzi

Opublikowano

no to jade :) w dresach A4.. tydzień nie piłem i już mnie gardło boli.. :slina::confused4: ;(

Opublikowano

Witam :hi:

dzisiaj rano na Grochowskiej przed wiatrakiem , jakaś szalona fabia w eskę b7 zaparkowała :cool1:

już chyba wiem dlaczego inny kierowca fabi tak się pieklił jak przed nim hamowałem :gwizdanie:

Opublikowano

Straciłem prawie pół godziny czasu pracy na czytanie ostatnich stron.. :decayed:

Ale to były dobrze zarobione pieniądze.. :kox:

Nawet Krakusy sobie upuściły ciśnienia z wentyli .. :polew: (Cuber=Issak :polew: :polew:)

Siema Łogry :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.