Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam panowie poszukuję byłego właściciela audi a4 b8 o nr. rej. WN 9636G audi na naszych ramkach klubowych , ponieważ znalazłem jego audi w serwisie na sprzedaż i w związku z tym miałbym kilka pytań .Proszę o kontakt na naszym forum (jestem z pomorza- KOŚCIERZYNA ) lub pod numerem tel.503-347-729 pozdrawiam SZYMON 

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
13 godzin temu, SZYMON27 napisał:

Witam panowie poszukuję byłego właściciela audi a4 b8 o nr. rej. WN 9636G audi na naszych ramkach klubowych , ponieważ znalazłem jego audi w serwisie na sprzedaż i w związku z tym miałbym kilka pytań .Proszę o kontakt na naszym forum (jestem z pomorza- KOŚCIERZYNA ) lub pod numerem tel.503-347-729 pozdrawiam SZYMON 

Podrzuć jakąś fotę auta to więcej osób może skojarzy..

Opublikowano

Witam panowie znalazłem już właściciela audi dzięki za podjęte chęci odnalezienia właściciela POZDRAWIAM SZYMON 

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Pany gdzie OC najtaniej :D . Narazie goather wyszedł mi 800 z kawałkiem :)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Halo koledzy z Warszawy! Potrzebna pomoc kogoś z VAGiem. Znajdzie się ktoś chętny żeby podpiąć się do mnie i zczytać błędy? Pozdrawiam !

Opublikowano

napisz do mnie 

Opublikowano
W dniu 15.10.2018 o 20:50, slo napisał:

Halo koledzy z Warszawy! Potrzebna pomoc kogoś z VAGiem. Znajdzie się ktoś chętny żeby podpiąć się do mnie i zczytać błędy? Pozdrawiam !

Jak masz chęć to zapraszam. Daj znać, to podeślę adres.

Opublikowano

Hey!

Panowie potrzebuje zaktualizować w A5 MMi 3G+ soft/mapy. Jest u nas ktoś co na spocie/Warszawie by to ogarnął? Oczywiście z odwdzięczeniem ;) 

Jeżeli ktoś potrzebuje podpiąć VCDSa zapraszam na Ursus, w wolnej chwili mogę poświęcić trochę czasu :) 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Czołem młodzieży. Czy jest jakis magik z Warszawy, kto sciaga auta z DE i szuka klienta? Dam zlecenie.

Opublikowano

^^^ No przecież Robert Kuciński- tyle, że on z okolic Płońska.

Opublikowano

Witam, 

Sa jeszcze obecnie jakieś zloty bo chętnie bym wpadł jeśli to nie problem ? :)

 

Opublikowano
Godzinę temu, GrinWick napisał:

Witam, 

Sa jeszcze obecnie jakieś zloty bo chętnie bym wpadł jeśli to nie problem ? :)

 

Oczywiście. Regularnie co wtorek od 19. Arkadia -2H. Zapraszamy :)

Opublikowano

Siemaneczko. Gdzie oddać felgi do renowacji? :)

Opublikowano
W dniu 3.12.2018 o 18:56, bongod napisał:

Siemaneczko. Gdzie oddać felgi do renowacji? :)

Mogę Ci powiedzieć gdzie nie oddawać ;)

Nie oddawaj tutaj: http://www.renowacjafelg.pl/

Albo oddaj na własną odpowiedzialność, robili mi tam felgi od hayabusy i to na pewno nie było PRO..
 

 

Opublikowano

Cześć. Ma ktoś z Was vcp i ogarnąłby parametryzacja banga ? Albo jakieś namiary na magika poproszę ;)

Opublikowano

Także odradzam renowacjafelg.pl zaraz po gwarancji są pęknięcia i odpryski poza tym niemiły właściciel

Edytowane przez Kodzak33

Opublikowano

Wesołych Świąt dla Was i Waszych Rodzin :hi::audi:?

Edytowane przez musti

Opublikowano

Dzięki za pamięć ?! Wszystkiego Najlepszego w te Święta dla Koleżanek/Kolegów z Audi Klubu (w szczególności ekipy spotowej) oraz waszych Bliskich! Zdrówka, radości, ciekawych spotkań ,rozmów i wielu niezapomnianych chwil! Pozdrawiam serdecznie! ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Cześć, 

Koledzy poleci ktoś mechaniora z mazowieckiego - najlepiej okolice Wawy/Grodziska/Zyrardowa, który pomoże w ogarnięciu problemu z lewym xenonem w b8. Błąd 01534 v48. Mechanicy, ktorych znam rozkladaja rece ? Z góry dzięki za pomoc!?

Na początku 2018, byłem kilka razy w Arkadi swoją B7 na  siedemnastkach z a5 - może ktoś kojarzy :) Co prawda uciekłem już z Wawy oraz przesiadlem się do B8 ale musze koniecznie znowu odwiedzić arkadie, w którys wtorek! ?

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.