Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szyba 950zł?? :shocked: Jestem w szoku, nie wiedziałem, że to tyle kosztuje. Ozix, a może do Radomia się dotelepiesz jutro - zawsze trochę taniej zapłacisz..? Rozumiem, że na spota jutro nie zawitasz...

Powodzenia. :wink4:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Szyba 950zł?? :shocked: Jestem w szoku, nie wiedziałem, że to tyle kosztuje. Ozix, a może do Radomia się dotelepiesz jutro - zawsze trochę taniej zapłacisz..? Rozumiem, że na spota jutro nie zawitasz...

Powodzenia. :wink4:

Bardzo chętnie bym to zrobił w Radomiu, ale jestem w W-w. Jutro mam egzamin w sobotę uczę w niedziele nic nie załatwię no i poniedziałek i wtorek też egzaminy więc w najgorszym wypadku w środę w Radomiu to załatwię jak będzie dużo taniej.

Opublikowano

Suli gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

Suli .. gratuluje nowych barw :good::kox:

Opublikowano

Sulejman GRATULEJSZYN.

:good:

:D :D :D

Opublikowano

Powiem tak :decayed:

Wszystkim ludziom dobrej woli - wielkie dzięki :> :> :> :>

:notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

SULI gratuluje gejowego kolorku :good:

Opublikowano

Dzięki :thankyou2:- Kolego Poznaniaku:good: :>

Opublikowano

Dzięki :thankyou2:- Kolego Poznaniaku:good: :>

Będziemy musieli te browary rzeczywiście wypić na rondzie :mysli:

Opublikowano

Suli Gratki :wink4:

A co do szyby to spróbuj w Józefowie

PHU "TOP AUTO" AUTO SZYBY

Polna 28,

05-420 Józefów

Tel. 0048 22 7891270

Jest to filia, w Warszawie też mają oddział, 2 razy wymieniałem i bylo calkiem przyzwoicie

Opublikowano

Suli, gratuluję zasłużonego kolorku. :th:

Opublikowano

Suli Gratki :wink4:

A co do szyby to spróbuj w Józefowie

PHU "TOP AUTO" AUTO SZYBY

Polna 28,

05-420 Józefów

Tel. 0048 22 7891270

Jest to filia, w Warszawie też mają oddział, 2 razy wymieniałem i bylo calkiem przyzwoicie

dzwoniłem tam ale nie odbierali jutro będę jeszcze próbował

Suli gratuluje też ale nie wiem czego:D :embarrassed:

Opublikowano

Suli Gratki :wink4:

A co do szyby to spróbuj w Józefowie

PHU "TOP AUTO" AUTO SZYBY

Polna 28,

05-420 Józefów

Tel. 0048 22 7891270

Jest to filia, w Warszawie też mają oddział, 2 razy wymieniałem i bylo calkiem przyzwoicie

dzwoniłem tam ale nie odbierali jutro będę jeszcze próbował

Suli gratuluje też ale nie wiem czego:D :embarrassed:

pewnie tego ze zostal Klubowiczem :wink4:

a skoro nic Ci nie gwizdneli z samochodu to miales fart, mi jak wybili szybe w poprzednim autku to pol samochodu wyniesli :angry:

Opublikowano

pewnie tego ze zostal Klubowiczem :wink4:

a skoro nic Ci nie gwizdneli z samochodu to miales fart, mi jak wybili szybe w poprzednim autku to pol samochodu wyniesli :angry:

no nie było mnie przy samochodzie jakieś 20-25 min i jak zszedłem na dół to to musiało być na świeżo bo jeszcze słyszałem jak szyba dalej pęka i widziałem jak się to pęknięcie powiększa;/// heh fart fartem ze tylko zbili szybę, a nie np nóż w karoserie...

Opublikowano

Suli gratulejszyn!

Teraz wlepka na samochod by sie przydała!

Opublikowano

Dzięks Korzeń :decayed:

A naklejkę już mam, tylko fura tak brudna, ze nie widać :polew: :polew:

Opublikowano

dzien dobry :hi:

Suli gratulejszyn awansu , teraz już tylko ŁukaszR stoi na twojej drodze do fotela Prezesa

Opublikowano

yyyy, a jak do "tego" doszło w tak krótkim czasie???? :kox:

Opublikowano
  • Autor

Suli gratulacje :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.