Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja też mam taki malutki ale ładuje :decayed: jak coś to kolmi..

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak miło, że ktoś jednak o mnie pamiętał. :notworthy:

ja tak moge cie witac codziennie. myślałem ze cie to denerwuje :decayed:

Nie, plis, tylko nie to. :zemdlal:

Opublikowano

ma ktoś prostownik pożyczyć na weekend ?

Może być prostak ?? Znam paru :polew:

Opublikowano

Nie, plis, tylko nie to. :zemdlal:

Wywołałeś wilka z lasu :kox:

Opublikowano

raggaman powiedz jaki olej miałeś zalany bo na PW nic nie można do Ciebie napisać bo masz skrzynkę zakitoloną :disgust:

Opublikowano

ma ktoś prostownik pożyczyć na weekend ?

Będziesz windykował należności? :decayed::naughty::lol1::wink4:

:polew:

Opublikowano

raggaman powiedz jaki olej miałeś zalany bo na PW nic nie można do Ciebie napisać bo masz skrzynkę zakitoloną :disgust:

Kujawski z pierwszego tłuczenia :decayed:

PW :wink4:

Opublikowano

raggaman powiedz jaki olej miałeś zalany bo na PW nic nie można do Ciebie napisać bo masz skrzynkę zakitoloną :disgust:

Kujawski z pierwszego tłuczenia :decayed:

PW :wink4:

Dotarło :notworthy:

Teraz jak nie masz wozidła to możesz zrobić mody na PW żeby więcej właziło :decayed:

Opublikowano

Juz zluzowałem skrzyńkę :decayed::good:

Opublikowano

Wstrzymujemy jutrzejszy wypad?

Ekipa się wykruszyła.. Klubowo idą 4 osoby - razem ze mną.. :thumbdown:

Opublikowano

Wstrzymujemy jutrzejszy wypad?

Ekipa się wykruszyła.. Klubowo idą 4 osoby - razem ze mną.. :thumbdown:

z Tobą i Kaśką cztery ???? Lepiej weź krowe i wpadnij dziś do mnie do Grodziska , bedzie mój kuzyn , damy delikatnie w rurke :)

Opublikowano

Klubowo:

Kokos, Ragga, Ja, Poziek.. :embarrassed:

Lepiej weź krowe i wpadnij dziś do mnie do Grodziska , bedzie mój kuzyn , damy delikatnie w rurke :)

Przemyślę.. ;) Leczę kaca dzisiaj.. :kox:

Opublikowano

Wstrzymujemy jutrzejszy wypad?

Ekipa się wykruszyła.. Klubowo idą 4 osoby - razem ze mną.. :thumbdown:

Idziemy ! :decayed:[br]Dopisany: Marzec 13, 2009, 02:16:59 _________________________________________________

Klubowo:

Kokos, Ragga, Ja, Poziek.. :embarrassed:

Sebmis :decayed::good: :good:

Opublikowano

Klubowo:

Kokos, Ragga, Ja, Poziek.. :embarrassed:

A gdzie takich czterech ogrów wpuszczą ???

Opublikowano

a gdzie idziecie ?

Przed siebie :kox::decayed:[br]Dopisany: Marzec 13, 2009, 02:56:27 _________________________________________________

A gdzie takich czterech ogrów wpuszczą ???

Wszędzie :decayed:

Szorokokarki Nosfer załatwi kwestie :tongue4:

Opublikowano

:decayed:

Już nie jeden ochroniarz dowiedział się, że zanim o coś zapytam leję w mordę.. :kox::naughty:

Opublikowano

Audi-VIVA (bo tam serwisowalem auto i dostalem od nich list) rozmawialem z Serwisem typ pwowiedzial ze zmienia sterowniki silnika ale nic wiecej nie chcial powiedziec na jutro sie z nim umówilem. Podobno dotyczy to wielu A4 B6

Spróbuj dowiedzieć się czegoś więcej przy okazji wizyty w Vivie, ok? :good: Ciekawe o co chodzi? :mysli:

Tylko że wtedy c(h)ip robi pa-pa .... ;( :decayed:

====

Moment, to co oni wymieniają? Sterownik? (fizycznie pudełko) Czy oprogramowanie sterownika? (software)

Bylem w Audi-Viva jak sie okazalo dotyczy to oprogramowania do skrzyń typu DSG,Multitronic a nie jak mi powiedziano przez telefon silnika :)

Pozdro,

Opublikowano

Czy jest szansa żeby na spociku wspólnie podłączyć zegar turbo w mojej audiczce?? :mysli::rolleyes:

Opublikowano

Czy jest szansa żeby na spociku wspólnie podłączyć zegar turbo w mojej audiczce?? :mysli::rolleyes:

a jaki zegar kupiłeś ?masz trójnik do wpięcia się ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.