Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kurfa, ale sie udalem przy wyjezdzie ze spota :decayed: odpalilem, ruszylem, podkrecilem se mjuzik i nie slyszalem jak mi antynapad pika.

Zablokowalem kurfa wyjazd z promki na dobre 2 minuty bawiac sie w rozkodowywanie :kox: [bogi widzial :D ]

Ludzie pokazywali palcami... O! Audi i się popsuło! :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ktoś dziś pytał mnie o LED-y postojowe , mają tez ładnie świecące rurkowe do wnetrza , podaje namiary

Dane firmy:

KIMMOTO SP. Z O.O.

ul.Łopuszańska 72

02-232 Warszawa

NIP:522-28-04-150

Telefony do firmy :

+48 22 886 10 80

+48 22 886 52 66

Opublikowano

Zamierzam nawet w dresiku przyjść :naughty:

Świetnie pasował do kurtki. :naughty:

Opublikowano

Kurfa, ale sie udalem przy wyjezdzie ze spota :decayed: odpalilem, ruszylem, podkrecilem se mjuzik i nie slyszalem jak mi antynapad pika.

Zablokowalem kurfa wyjazd z promki na dobre 2 minuty bawiac sie w rozkodowywanie :kox: [bogi widzial :D ]

Nawet się wróciłem żeby Ci pomóc zepchnąć auto na bok hahaha, ale akurat odpaliłeś ;)

Opublikowano

i dobrze, bo te banki wszystkie to jakies złodziejskie :decayed: i jeszcze kryzys wywołały :decayed: :decayed: :decayed:

Nosz qqqrrrwaaaa VIP i jeszcze marudzi....... :cool1: :gwizdanie:

Opublikowano

:decayed:

pierwszy spot zaliczony, ale bez strat się nie obyło :gwizdanie:

2 łopuny do wyrzucenia .. hmmm.... chyba macie racje że czas na szamanizm jakiś i egzorcystę :witch1:

Stres niepotrzebny, było spoko :good:

Opublikowano

:decayed:

pierwszy spot zaliczony, ale bez strat się nie obyło :gwizdanie:

2 łopuny do wyrzucenia .. hmmm.... chyba macie racje że czas na szamanizm jakiś i egzorcystę :witch1:

Stres niepotrzebny, było spoko :good:

u nas zawsze jest spoko - chyba że się akurat komuś zegary spalą :decayed:

Opublikowano

Zamierzam nawet w dresiku przyjść :naughty:

Świetnie pasował do kurtki. :naughty:

Nie znasz się na modzie, to był szczyt mody spotowej.

P.S. Wszystko w praniu.

Gdzie kupić fajne dresy ?

Na stadionie

Opublikowano

pierwszy spot zaliczony, ale bez strat się nie obyło :gwizdanie:

2 łopuny do wyrzucenia .. hmmm.... chyba macie racje że czas na szamanizm jakiś i egzorcystę :witch1:

Jak tylko zaglądałem pod maskę u Ciebie, a na koła (dwa z lewej strony) patrzyłem tylko jak przyjechałeś więc nie powinienem mieć z tym nic wspólnego :kox:

Opublikowano

:hi::decayed:

Opublikowano

KaliN nie martw sie bedzie dobrze :D

Suli'ego nie bylo - sie nie odzywa - cos krakalem ze zgubi tablice rejestracyjne ( i dlatego nie dotarl na spota)- moze tez mam zadatki na szamana czy cos :P

Opublikowano

Dziń dybry!!

bry panowie :hi: widzę ze znowu spociki macie w promce :wink4: jak będzie kiedyś okazja to znowu zawitam :decayed:

Opublikowano

Dziń dybry!!

bry panowie :hi: widzę ze znowu spociki macie w promce :wink4: jak będzie kiedyś okazja to znowu zawitam :decayed:

No właśnie ja już nie bardzo mogę zdążyć do promenady od siebie po robocie - całe miasto korka... :/

Opublikowano

wiem jak to jest w wiekszych miastach :no: teraz jak bede w wawie to myślę ze bez problemu trafie na miejsce spotkania :decayed: a nie tak jak oststnio że jeżdzilem codziennie rzut beretem od promki a nie mogłem trafic i kolega musial mi pomagać :good: wielkie dzieki za pomoc :good:raggaman ja Tobie chyba jestem winny jakąś flaszke :cool1:

Opublikowano

raggaman [/b] ja Tobie chyba jestem winny jakąś flaszke :cool1

możesz przekazać mnie te flaszkę - my rodzina :naughty::decayed:

Opublikowano

ale ja mam chęć ją razem z nim wypic :naughty::kox:

Opublikowano

ale ja mam chęć ją razem z nim wypic :naughty::kox:

:polew: :polew: raggus walnie setkę i padnie :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

ragga trzepnie kielonka i znowu przyklei sie do fona :kox:

Opublikowano

Widzę ze Ty chyba możesz wiecej to z Tobą popije :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.