Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Potrzebuje wentylator od klimatyzacji, ten co jest przy chłodnicy. Zepsuł się ;( Może ktoś ma na zbyciu?

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ze specjalną dedykacją ode mnie i Oskara dla Ajdahoł oraz Poźka :naughty: :naughty: :naughty:

Dzięki OGRY - macie mnie i POozia tam godnie reprezentować - macie być jak tommy Lee Jones - jak mechaniczne buhaje :decayed:

Dziewczyny bardzo by chciały poznać "Guys from Polska" - szczególnie pierwsza Włoszka o imieniu Paola :cool1:

Nie do konca trzezwi :kox:

:kox: :kox: :kox: eeech że mnie tam nie ma ;(

Opublikowano

To aż tam chłopaków wywiało :shocked::polew: :polew:

PS.

Jak widzę, jedyne warte uwagi dziewczyny są z Europy :naughty::kox: :kox:

Opublikowano

Jak widzę, jedyne warte uwagi dziewczyny są z Europy :naughty::kox: :kox:

No dokladnie.. :>

Opublikowano

81d06dad5ea0c563.jpg

Na tej fotce jakieś zadymienie. Spierdzieliście się z wrażenia? :polew:

Opublikowano

Cześć

Miałby ktoś na dzisiejszym spocie DVD z mapą RNS-E 2009, do sprzedania, skopiowania, pożyczenia .... ?

Prośba o kontakt na priv - w Was jedyna nadzieja :)

Jadę na urlop do Chorwacji a płytka z 2008 nie ma jej na mapie :( na navi dojade tylko do Slovenii, Austrii

Opublikowano

Cześć

Miałby ktoś na dzisiejszym spocie DVD z mapą RNS-E 2009, do sprzedania, skopiowania, pożyczenia .... ?

Prośba o kontakt na priv - w Was jedyna nadzieja :)

Jadę na urlop do Chorwacji a płytka z 2008 nie ma jej na mapie :( na navi dojade tylko do Slovenii, Austrii

Korleone :szukaj:www.google.pl to nie boli. A moze znajdziesz zanim ktoś odpowie.

A tak wogole szukałeś na forum??

Opublikowano

korleone Wysłałem Ci PW.

Opublikowano

Ze specjalną dedykacją ode mnie i Oskara dla Ajdahoł oraz Poźka :naughty: :naughty: :naughty:

224431764e8a6a2a.jpg

Dzięki...takie właśnie sztuki lubiłem oglądać najbardziej :good: Fajny cycek, delikatnie zwisający brzuszek i pełna dupeczka :kox: :kox: :kox: ORI amerykanka :naughty::decayed:

Opublikowano

No w koncu wasz watek odzyl i jest po co zagladnac :decayed: a tak to siema :)

Opublikowano

Będzie kto dziś na spocie bo nie wiem czy zalatywać okazyjnie :decayed:

Opublikowano

mnie nie bedzie, furka się pucuje u lakiernika :gwizdanie:

Opublikowano

Będzie kto dziś na spocie bo nie wiem czy zalatywać okazyjnie :decayed:

Wrócił :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Będzie kto dziś na spocie bo nie wiem czy zalatywać okazyjnie :decayed:

On żyje!!

Ja pewnie bede..

Opublikowano

Wrócił :kox: :kox: :kox:

:polew:

Byłem w krainie nocy poślubnych :kox: :kox: :kox::decayed:

Opublikowano

Ze specjalną dedykacją ode mnie i Oskara dla Ajdahoł oraz Poźka :naughty: :naughty: :naughty:

Dzięki OGRY - macie mnie i POozia tam godnie reprezentować - macie być jak tommy Lee Jones - jak mechaniczne buhaje :decayed:

Dziewczyny bardzo by chciały poznać "Guys from Polska" - szczególnie pierwsza Włoszka o imieniu Paola :cool1:

Nie do konca trzezwi :kox:

:kox: :kox: :kox: eeech że mnie tam nie ma ;(

Adaś - następnym razem nie ma bata - jedziesz z nami :good:[br]Dopisany: 21 Lipiec 2009, 15:15_________________________________________________

81d06dad5ea0c563.jpg

Na tej fotce jakieś zadymienie. Spierdzieliście się z wrażenia? :polew:

Zaczeliśmy jej puszczac sygnały dymne, bo chcieliśmy ją zabrać na kwadrat, a ona nie znała angielskiego :polew:[br]Dopisany: 21 Lipiec 2009, 15:17_________________________________________________

Ze specjalną dedykacją ode mnie i Oskara dla Ajdahoł oraz Poźka :naughty: :naughty: :naughty:

224431764e8a6a2a.jpg

Dzięki...takie właśnie sztuki lubiłem oglądać najbardziej :good: Fajny cycek, delikatnie zwisający brzuszek i pełna dupeczka :kox: :kox: :kox: ORI amerykanka :naughty::decayed:

Spakuję Ci jedną taką do walizki :tongue4:[br]Dopisany: 21 Lipiec 2009, 15:18_________________________________________________

Wrócił :kox: :kox: :kox:

:polew:

Byłem w krainie nocy poślubnych :kox: :kox: :kox::decayed:

Ragga - Ty żyjesz :notworthy: całe szczęście - a ja Cie szukam za oceanem :decayed:

Opublikowano

Na tej fotce jakieś zadymienie. Spierdzieliście się z wrażenia? :polew:

Wszędzie łazili ludzie i czasami ciężko było zrobić tego typu fotkę i w nocy ... poza tym ręce się trząsły :naughty::kox::polew:

Opublikowano

Kali bedziesz dzis?? Bede w Lwo wiec mozemy pojechać z lwo razem..

Opublikowano

Ragga - Ty żyjesz :notworthy: całe szczęście - a ja Cie szukam za oceanem :decayed

Niepotrzebnie rozsiewacie się po świecie :decayed::tongue4:

Opublikowano

No chłopaki nieźle się zabawiacie. Jeśli ta Paola jest włoszką, to tylko Mnie tam brakowało :naughty: Ja bym się z nią dogadał.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.