Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po prostu ktoś już nie ma fantazji, i wałkuje jeden temat.

Adriano - czasami trzeba umieć się pośmiać z siebie. Ale skoro temat Cię już męczy to kończymy. I nie ma co strzelać :foch:'a - peace man :good:[br]Dopisany: 22 Lipiec 2009, 15:23_________________________________________________

Dobrze że nie A88 ....

Albo A18 ....

:decayed::evil:

To jest A7/6 szkoda ze nie ma jeszcze modelu B9 to wtedy moglby zrobić sobie przeróbkę A69 :polew:[br]Dopisany: 22 Lipiec 2009, 15:28_________________________________________________[

Po prostu ktoś już nie ma fantazji, i wałkuje jeden temat.

wiesz , brak Ragusia , brak d*p i sie czepiają byle gówna

No wlasnie - MoorPH Ty zawsze jechales leb w leb z Ragusiem w zdjeciach - co się stało, brak rywalizacji Cie zniechęca ?[br]Dopisany: 22 Lipiec 2009, 15:31_________________________________________________Żyrafa opowiada zajączkowi :

- Nawet nie wiesz, jak to wspaniale mieć taką dłuuuugą szyję. Sięgnę wszędzie, do każdej gałązki, a potem... Pomyśl: każdy listek, który zerwę i przeżuję, wędruje potem tak dłuuugo, dłuugo w dół... Ach... jaka to rozkosz...

Zajączek słucha nie reagując. Żyrafa ciągnie dalej:

- A gdy przychodzi upał... Idę nad rzekę, pochylam głowę, zaczerpuję wody... Nie wyobrażasz sobie, jaka to rozkosz, gdy zimna, orzeźwiająca woda spływa w dół, chłodząc mnie coraz bardziej i bardziej... Moja szyja rozkoszuje się tym chłodem, centymetr po centymetrze, metr po metrze, a ja wraz z nią... Ech, gdybyś wiedział, zajączku, jak to wspaniale mieć taką dłuuugą szyję.

Zajączek przechyla tylko lekko głowę i pyta:

- A powiedz, rzygałaś kiedyś?[br]Dopisany: 22 Lipiec 2009, 15:37_________________________________________________Pojechał dresiarz do Paryża, wraca i opowiada swemu kumplowi jak tam było. Mówi:

- Wiesz co, Wiechu, idę, patrzę, a tu wielki plac! Patrzę na lewo... och*jeć można! Patrzę na prawo... o ja cię pie*dolę! Patrzę przed siebie... oźesz ku*wa mać! Wiechu na to:

- Wiesz, Bodziu, ja to cię podziwiam za wybitną pamięć do detali!

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

CHŁOPAKI.......WCZORAJ ZGUBIŁEM GDZIEŚ MÓJ TELEFON......uczciwego znalazcę proszę o kontakt na mój telefon domowy :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano



Poziu - za***ista nuta :good: :laghing2: - nie mogłem się powstrzymać żeby tego nie wrzucić :buahaha:
Opublikowano

Po prostu ktoś już nie ma fantazji, i wałkuje jeden temat.

Adriano - czasami trzeba umieć się pośmiać z siebie. Ale skoro temat Cię już męczy to kończymy. I nie ma co strzelać :foch:'a - peace man.

Spoko-loko, pójdziemy na imprę, to Ci wybacze :naughty:

Opublikowano

W wiejskiej chacie rozespany chłop mówi do żony:

- Maryśka, albo żeś się odkryła, albo żeś obory nie domkła...

Opublikowano

Po prostu ktoś już nie ma fantazji, i wałkuje jeden temat.

Adriano - czasami trzeba umieć się pośmiać z siebie. Ale skoro temat Cię już męczy to kończymy. I nie ma co strzelać :foch:'a - peace man.

Spoko-loko, pójdziemy na imprę, to Ci wybacze :naughty:

:mysli: Jak skombinujesz na imprezie :drunk::dance: fajne d*py mi i Adasiowi to wtedy będziemy kwita. Najlepiej zeby chcialy się :sexinbed: to wtedy będzie idealnie - więc masz niezle wyzwanie :kox:[br]Dopisany: 22 Lipiec 2009, 16:17_________________________________________________

W wiejskiej chacie rozespany chłop mówi do żony:

- Maryśka, albo żeś się odkryła, albo żeś obory nie domkła...

:polew: :polew: :polew: :laghing2:

Opublikowano

Tylko nie zabierajcie oniaka :polew: a jesli juz to wymiencie mu monety na jakies grube banknoty :decayed:

Opublikowano

Spoko-loko, pójdziemy na imprę, to Ci wybacze :naughty:

TEŻ CHCE TAM BYĆ!! specjalnie na te okazję założę soczewki kontaktowe :gwizdanie: :cool1::naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 22 Lipiec 2009, 19:20_________________________________________________

Najlepiej zeby chcialy się :sexinbed: to wtedy będzie idealnie - więc masz niezle wyzwanie :kox:

Adrian takie ogarnia w 2 minuty...oczywiście tylko wówczas gdy ma telefon w spodniach :cool1: :gwizdanie: :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 22 Lipiec 2009, 19:21_________________________________________________

Tylko nie zabierajcie oniaka :polew:

Jak Adrian sobie nie poradzi z dziewczynami wyslemy oniaka :kox: :kox: :kox: Tylko wtedy będzie grany jedynie analik :polew: :polew: :polew::decayed:

Opublikowano

[

Po prostu ktoś już nie ma fantazji, i wałkuje jeden temat.

wiesz , brak Ragusia , brak d*p i sie czepiają byle gówna

No wlasnie - MoorPH Ty zawsze jechales leb w leb z Ragusiem w zdjeciach - co się stało, brak rywalizacji Cie zniechęca ?

Ragga to żaden dla mnie rywal.. Po prostu czasu nie mam.. :) Poczekaj poczekaj.. Jak będę miał wenę to nie wyciągniesz reki spod biurka.. ;p :naughty:[br]Dopisany: 22 Lipiec 2009, 19:55_________________________________________________Poza tym wiesz.. Trzeba bylo zastosować płodozmian :sexinbed: . Nie mozna sie trzymać za długo przy jednej

Opublikowano

[

Po prostu ktoś już nie ma fantazji, i wałkuje jeden temat.

wiesz , brak Ragusia , brak d*p i sie czepiają byle gówna

No wlasnie - MoorPH Ty zawsze jechales leb w leb z Ragusiem w zdjeciach - co się stało, brak rywalizacji Cie zniechęca ?

Ragga to żaden dla mnie rywal.. Po prostu czasu nie mam.. :) Poczekaj poczekaj.. Jak będę miał wenę to nie wyciągniesz reki spod biurka.. ;p :naughty:[br]Dopisany: 22 Lipiec 2009, 19:55_________________________________________________Poza tym wiesz.. Trzeba bylo zastosować płodozmian :sexinbed: . Nie mozna sie trzymać za długo przy jednej

Czekam w takim razie :decayed:

Opublikowano

Jakies specjalnie zamówienia?

Opublikowano

Jakies specjalnie zamówienia?

ja bym poprosił jakieś rude :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

Jakies specjalnie zamówienia?

ja bym poprosił jakieś rude :gwizdanie: :decayed:

Rude - mogą być, byle z dużymi cyckami :>

Opublikowano

bry ogry :hi:

ja poprosze ciemne , proste włosy :decayed:

Opublikowano

Bry :hi:

Opublikowano

Karwa spać nie mogą!!! o tej porze na forumnie...

Opublikowano

No. Zgłupieli całkiem

[br]Dopisany: 23 Lipiec 2009, 07:49:53_________________________________________________

CHŁOPAKI.......WCZORAJ ZGUBIŁEM GDZIEŚ MÓJ TELEFON......uczciwego znalazcę proszę o kontakt na mój telefon domowy :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Ja go mam. Ale na razie potrzebuję :D

Opublikowano

No dobra - czas spac (pozno juz) - to do ok 14:00

Dobranoc :papa:

Opublikowano

yrB :hi:

Opublikowano

Oskar - tak wogóle to gratki różowego kolorku :brawo::hahaha::wink4::good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.