Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Aniol ale w tym watku to tylko RÓŻOWE POLO moza sprzedać :cheesy:

Opublikowano

narazie rozowych nie ma ale zalatwie :)

:audi:

Opublikowano

narazie rozowych nie ma ale zalatwie :)

:audi:

Stary to bylo tak odrazu mowic ty nawet nie wiesz jaki bedzie popyt na ten kolor :evil:

Opublikowano

ach ci od TDIkow zielonego pojecia o normalnym silniku :polew:

Mam ten sam ból :tongue: Obejrzyjcie se moją turbo dziure jak wiadro jak to określił Spank96d436e38f00a878m.jpg[br]Dopisany: 30 Maj 2007, 20:59 _________________________________________________Niby tylko K03, a bezwładność jak Mercedesie SLR :evil:
Opublikowano

zdrowa 130-tka .... :grin:

inne logi tez by sie przydały co by miec pewnosc ...

Np jakie ?? to się zrobi

trzeba było mówić że chcesz sprawdzić swojego turbognoja to bym powiedział co i jak :)

dynamiczne 004, 008, 010, 011 :)[br]Dopisany: 30-05-2007, 21:37:25_________________________________________________

ach ci od TDIkow zielonego pojecia o normalnym silniku :polew:

Mam ten sam ból :tongue: Obejrzyjcie se moją turbo dziure jak wiadro jak to określił Spank96d436e38f00a878m.jpg[br]Dopisany: 30 Maj 2007, 20:59 _________________________________________________Niby tylko K03, a bezwładność jak Mercedesie SLR :evil:

ciekawe czy znajdzie się chętny z 2.7BT żeby chciał się pochwalić swoimi wynikami, ne pewno ciśnienie szybciej powinno rosnąć, ale jak ... kto to wie?

Opublikowano

coś się z angelą stało bo nic nie pisze po wczorajszym spocie :) angela nie wstydź się, pisz coś..już więcej Ci nie pospuje tablicy i dekla :)

Opublikowano

Kurde żółwiu a ja myślałem że to pały jadą za mną hyhy

nie uwierzysz ale dokladnie taki mialem zamiar :tongue:

troszke polewki mialem brachu..ale przynajniej na tempomaciku wal pokonales :afro:

Opublikowano

hyhy przynajmniej czasem sie przyda :P

Opublikowano

coś się z angelą stało bo nic nie pisze po wczorajszym spocie :) angela nie wstydź się, pisz coś..już więcej Ci nie pospuje tablicy i dekla :)

nic sie angeli nie stalo:)

wstydzic to ja sie moge jednej fotki.....normalnie jakbym sie czegos nabrala :polew:

z tablica wszystko git :tongue: wiec lajcik :)

Opublikowano

No prosze jednak sie nie obrazila ale dziwne bo ani horneta dzisiaj nie bylo ani angeli :shocked:

Opublikowano

no za adasia ale on to wszedzie musi raczki wsadzic :cheesy:

Opublikowano

:smiley adas popsul adas naprawil :smiley:

Opublikowano

adas popsul adas naprawil

ach ta nasza złota raczka :polew:

Opublikowano

No prosze jednak sie nie obrazila ale dziwne bo ani horneta dzisiaj nie bylo ani angeli :shocked:

Byłem :evil: uprasza się o nie wnikanie w szegóły. Oświadczam wszen i wobec że jeszcze !! nie mam koma do Angeli :bicz:

:smiley adas popsul adas naprawil :smiley:

Poprawka to nie Adaś naprawiał :bicz: On tylko psuje a przepraszam jest naszym Starszym Specjalistą od Allegro RESPECT :a4fan:

Opublikowano

Witam, ja właśnie też nie mam numeru do Anzeli a mam do niej temat :) ( ANDZELA NIERUCHOMOŚć POTRZEBNA ) :a4fan:

Opublikowano

ach ci od TDIkow zielonego pojecia o normalnym silniku :polew:

Mam ten sam ból :tongue: Obejrzyjcie se moją turbo dziure jak wiadro jak to określił Spank

jak stodoła .... :afro:

Opublikowano

No ja od wczoraj nie mam turbiny...... :tongue:

Przyjadę niedługo na zlocik pochwalic się nowym nabytkiem....

Mam nadzieje że moge zostać w klubie A4 ?? :grin:

Opublikowano

No ja od wczoraj nie mam turbiny...... :tongue:

Przyjadę niedługo na zlocik pochwalic się nowym nabytkiem....

Mam nadzieje że moge zostać w klubie A4 ?? :grin:

tylko zatankuj do pełna .... kazdy odbedzie jazde probna .... :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.