Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Moskal to jest naczelny spamer.. :gwizdanie:

TO Nosfer.. Moskal to naczelny psychol :decayed::naughty::wink4:

A co to za różnica :naughty:

Opublikowano

Idziesz jak burza z pierunami :naughty:

Niedługo Cię zdetronizuje i bede numero uno :decayed: :decayed: :naughty: :naughty: :kox::cool1:

Opublikowano

:good: :good: :decayed:

Jeszcze 10 stron

Opublikowano

Tej Pani to chyba nie było

42141712.png

Ta też niczego sobie

79254137.png

Gratis

87944519.png

68974024.png

71058555.png

Opublikowano

Lukas

JEAAAAH :kox: :kox: :banan2: :banan2: :banan2: :banan2: :dance2: :dance2: :dance2::cygaro:

Przedostatnia była parokrotnie..tosz to ideał mojego typu :kox: :kox:

Tak samo jak Gratis :slina: :slina: :slina:

Opublikowano

Tej Pani to chyba nie było

42141712.png

A z przodu??????

Opublikowano

Ja poproszę przed, przed ostatnią (3 od tyłuuuuu) :tongue4:

Opublikowano
A z przodu??????

Jak z przodu tak ładna jak od tyłu to może i lepiej, że nie ma zdjęcia bo by trzeba co poniektórym bajbasy pozakładać :decayed:

Opublikowano
A z przodu??????

Jak z przodu tak ładna jak od tyłu to może i lepiej, że nie ma zdjęcia bo by trzeba co poniektórym bajbasy pozakładać :decayed:

Dobrze prawi :naughty:

..a po co Poźkowi zmieniac znowu zastawki :decayed::naughty: :naughty:

Opublikowano

o kur***a spadłem :disgust: a byłem TOP 5

kiedy ?? :polew: :polew: :polew: chyba przed zaręczynami :naughty: :naughty: :gwizdanie: :tongue4:[br]Dopisany: 18 Listopad 2009, 20:47_________________________________________________

A z przodu??????

Jak z przodu tak ładna jak od tyłu to może i lepiej, że nie ma zdjęcia bo by trzeba co poniektórym bajbasy pozakładać :decayed:

Dobrze prawi :naughty:

..a po co Poźkowi zmieniac znowu zastawki :decayed::naughty: :naughty:

takie jak ta czarnula to ja mam na pęczki na salsie :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

kiedy ?? :polew: :polew: :polew: chyba przed zaręczynami :naughty: :naughty: :gwizdanie: :tongue4:[br]Dopisany: 18 Listopad 2009,

:angry::disgust:

Opublikowano

kiedy ?? :polew: :polew: :polew: chyba przed zaręczynami :naughty: :naughty: :gwizdanie: :tongue4:[br]Dopisany: 18 Listopad 2009,

:angry::disgust:

na kawalerskim ci wynagrodzę :kox: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Lukas ostatnio wielki nieobecny, a jak się już odezwie to od razu gołe baby wkleja :polew:

Opublikowano

kiedy ?? :polew: :polew: :polew: chyba przed zaręczynami :naughty: :naughty: :gwizdanie: :tongue4:[br]Dopisany: 18 Listopad 2009,

:angry::disgust:

na kawalerskim ci wynagrodzę :kox: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Luneta będzie ? :kox::cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.