Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

lukaszr: Katowicka, norma. Ja pare m-cy temu zostawilem tam litra Ballentines'a :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

zero stania, a wróciłem godz. temu z Wrocka. Po drodze 31 fotoradarów :shocked: optaszek.... :rant:

Aż tyle ???? to którędy Ty jechałeś ??

Normalnie, Katowicka i ósemka. Przez CB coś kilka godz. odczytywany jest komunikat, że na 8-ce będzie 100 fotoradarów. Już im niewiele brakuje, bo liczyłem tylko po jednej stronie. Nie możesz się rozpedzić i trzeba hamować. Niekiedy są ustawione co 200m :shocked:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo mozna w Jankach mozn zrobic inny myk, zalezy gdzie sie jedzie. Ja na mokotow skrecam zaraz przed cpn. Jest uliczka w prawo i po paru kilometrach dojezdza sie do pulawskiej. 0 korkow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Panowie i Panie znalazłem ciekawą grę na powitanie Poźka może wreszcie mi się uda w nią wygrać. :drool:

http://www.wrzuta.pl/obraz/83QZOOds2x/planszowka31do6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie, Katowicka i ósemka. Przez CB coś kilka godz. odczytywany jest komunikat, że na 8-ce będzie 100 fotoradarów. Już im niewiele brakuje, bo liczyłem tylko po jednej stronie. Nie możesz się rozpedzić i trzeba hamować. Niekiedy są ustawione co 200m :shocked:

Rzeczywiście, na 1/3 drogi z Wrocławia do W-wy naliczyłem w Automapie już 12 więc nie chce mi się dalej sprawdzać.

Cholera, trzeba pomyśleć będzie nad montażem BlackBox'a przeciw temu cholerstwu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bede wlatywal od piotrkowa trybunalskiego wiec powinnienem miec tylko dwa fotoradary w nadarzynie - chyba ze nowych grzybkow dowalilo!!! :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bede wlatywal od piotrkowa trybunalskiego wiec powinnienem miec tylko dwa fotoradary w nadarzynie - chyba ze nowych grzybkow dowalilo!!! :thumbdown:

Nie wiem czy dobrze widzę - ja naliczyłem ich 12 :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bede wlatywal od piotrkowa trybunalskiego wiec powinnienem miec tylko dwa fotoradary w nadarzynie - chyba ze nowych grzybkow dowalilo!!! :thumbdown:

Nie wiem czy dobrze widzę - ja naliczyłem ich 12 :>

sprawdz na swojej mapce jak masz mozliwosc piotrkow trybunalski - janki - jechalem tam miesiac temu i byly tylko dwa nowe w nadarzynie - kilometrow nie pamietam niestety!! z tego co wiem to nawal jest od piotrkowa do wroclawia !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukaszr Ty moze wez i sprawdz.......bo byc moze bylo ich wiecej a ja ich nie widzialam :embarrassed:

i teraz przyjdzie czekac na niespodzianke w postaci fotki :wallbash:

Ja tylko mówię to co widzę po Punktach Użytkowników Automapy.

Jeżdżę z tym już ponad rok i do tej pory kilka ładnych zdjęć mi to oszczędziło.

Poza tym może kilka razy (3-5 razy) była sytuacja, że nie był zaznaczony fotoradar - po prostu nikt wcześniej nie zdążył go nanieść do bazy POI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LukaszkuR a mozesz mi sprawdzic? Bo ja takiej auto mapy nie posiadam :confused4:

Niekoniecznie trzeba posiadać automapę, żeby sobie sprawdzić co i jak :).

http://www.miplo.pl

Tu jest mapa z POI użytkowników Automapy.

Nie musicie się logować żaby móc oglądać co i jak.

Wystarczy zbliżenie i do dzieła.

Acha, nie wszędzie są bebechy w tych fotoradarach, a poza tym jest szansa, że jest jakiś błąd w bazie, bo to jest nowy serwis POI i jest w trakcie przenoszenia punktów ze starego serwisu, który de facto był lepszy niż obecny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukaszr :) nie wiem co rozumiesz przez BlackBox'a ale ja od 5 lat używam antyradaru w podsufitce ( + czujki na zewnątrz) i jammera :wink4: i jeszcze nie zapłaciłem mandatu :tongue4: ale wiem że czas najwyższy zainstalować CB bo mój sprzęcik przestaje wystarczać :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukaszr :) nie wiem co rozumiesz przez BlackBox'a ale ja od 5 lat używam antyradaru w podsufitce ( + czujki na zewnątrz) i jammera :wink4: i jeszcze nie zapłaciłem mandatu :tongue4: ale wiem że czas najwyższy zainstalować CB bo mój sprzęcik przestaje wystarczać :disgust:

Miałem na myśli właśnie to tylko w trochę innej postaci.

Sam mam antyradar przerobiony z wyprowadzonymi czujkami, ale jak go wyjąłem z poprzedniego samochodu to jakoś nie chce mi się zamontować go teraz w Audi.

BlackBox to właśnie jammer tylko wszystko zależy na jakie pasma jest przeznaczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie polecę Ci kogoś kto mi przełożył to z mojego mesia do audi :>

Przełożyć to ja sam sobie mogę.

Sam założyłem i wyjąłem z poprzedniego więc i tu zrobię, ale lenistwo bierze na razie górę :D

I jak widzisz przeróbki robiła nam ta sama osoba :)

A jammera masz na jakie pasmo ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na to pytanie nie umiem odpowiedzieć :embarrassed: ale rozpimpał się bo był zamocowany nad nr.rej. przy atrapie w 190-tce i po kilkudziesięciu zamknięciach zrobiło się bleeeee... teraz trzeba płytkę z promiennikiem podczerwieni połączyć na nowo i wsadzić w jakąś obudowę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na to pytanie nie umiem odpowiedzieć :embarrassed: ale rozpimpał się bo był zamocowany nad nr.rej. przy atrapie w 190-tce i po kilkudziesięciu zamknięciach zrobiło się bleeeee... teraz trzeba płytkę z promiennikiem podczerwieni połączyć na nowo i wsadzić w jakąś obudowę ;)

To akurat nie powinno być problemem. Samemu można to w sumie zrobić.

Ale też trzeba dobrze to zabezpieczyć, bo jednak w atrapie pracuje to w kiepskich warunkach :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś auta rozbierałem i składałem sam :) od kiedy wykonuję mój głupi zawód to i młotka nie biorę do ręki :) zostawiłem kumplowi do zrobienia już z rok temu :) i istnieje obawa że długo będzie szukał wśród innych gratów :) ale spoksik :) ERA CB nastała :) ....no i znajomość prawa :) w maju przysłali mi ze straży miejskiej fotkę :) a ja im na to... a kto to jest na zdjęciu? :tongue4: ja nie znam tego facia :) i tyle było rozmowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Janki to sie przez Piastów omija :decayed:

zero stania, a wróciłem godz. temu z Wrocka. Po drodze 31 fotoradarów :shocked: poje... ich :rant:

A dlaczego nie zrobiłeś halo że jeteś we Wrocku :rant: :bicz3:

Co do radarów - to fakt jest ich od cholery .... tylko że część z nich to atrapy :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...