Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

skończyło się na bierhale czy były może tany ? Poziek ochrona dalej ma melexa ?

skończyło się bardzo kulturalnie :good:

bo mnie nie było. Kiedyś jakaś laska robiła nam foty na jakiś portal. Pamiętam, że później gdzie one były........[br]Dopisany: 29 Styczeń 2011, 14:55_________________________________________________

Dla mnie i tak największym szokiem był widok Poźka bez okularów i w koszuli :shocked:

Jak wychodzi na miasto to potrafi się ubrać, jednakże to nic mu nie daje :decayed: Takie placebo :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

mam pytanko na takich bierhalach są sami faceci czy kobiety tez się zdażają?

w całym lokalu czy przy klubowym stoliku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko na takich bierhalach są sami faceci czy kobiety tez się zdażają?

Są podają piwo między piersiami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie?? ,żadnej??,nic a nic ??oj :no:

kiedyś były ale nie podołały psychicznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NNNNNNNNNNNIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIGGGGGGGGGGGGGGDDDDDDDDDDDYYYYYYYYYYYY KKKKKKKKKKKUUUUUUUUUUUURRRRRRRRRRRWWWWWWWWWAAAAAAAAAA WWWWWWWIIIIIIIIIEEEEEEEEECCCCCCCCCCCCEEEEEEEEEEEJJJJJJJJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

słoneczko co Ci się tak niepodobało :pociesz::sex::rose::radocha::nabijasie::buhaha::lol1::banan2::banan3:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NNNNNNNNNNNIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIGGGGGGGGGGGGGGDDDDDDDDDDDYYYYYYYYYYYY KKKKKKKKKKKUUUUUUUUUUUURRRRRRRRRRRWWWWWWWWWAAAAAAAAAA WWWWWWWIIIIIIIIIEEEEEEEEECCCCCCCCCCCCEEEEEEEEEEEJJJJJJJJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

słoneczko co Ci się tak niepodobało :pociesz::sex::rose::radocha::nabijasie::buhaha::lol1::banan2::banan3:

:shocked: :shocked: :shocked:TY CHAMIE...A I JESZCZE JEDEN :wink4:

nie?? ,żadnej??,nic a nic ??oj :no:

JEST TYLKO JEDEN WARUNEK-jako wpisowe na przyszlosc, pierwszy raz musisz wyrobic za kierowce,kierunek Pruszków,Kanie,Otrebusy,Nadarzyn i to wszystko-tylko tyle :good:

aaaaa i o auto sie nie martw,jedziesz za***ista safrana 3,0 kuadro full opszyn ktora jeszcze teraz zasmieca mi parking w takim miejscu ze nie da sie ukryc kto ja tam zaparkowal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kierunek Pruszków,Kanie,Otrebusy,Nadarzyn i to wszystko-tylko tyle :good:

+Grodzisk :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pięknie to jak rozumiem mam was znosić na trzeżwo!!!to może być ciężko :wink4:

Nawet to jest nie możliwe :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja rozumiem ciężko u was z kasiorką na taxi do domu :polew:dlatego szukacie taxi za free :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja rozumiem ciężko u was z kasiorką na taxi do domu :polew:dlatego szukacie taxi za free :tongue4:

ciekawe ile by krzyknął z Arkadii do Grodziska - zumi pokazuje 34km :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja rozumiem ciężko u was z kasiorką na taxi do domu :polew:dlatego szukacie taxi za free :tongue4:

ciekawe ile by krzyknął z Arkadii do Grodziska - zumi pokazuje 34km :mysli:

Trzeba mieć znajomego taxiarza :naughty: mnie tam po całym mieście ziomek wozi za 20 zł i jeszcze odpowiednie miejscówki zna. Nie będę Ci tłumaczy jakie ponieważ to szlak dla zawodowców i jeszcze sobie coś połamiesz hahaha :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko (sądze że wy będziecie wiedzieli)

za 2 tygodnie razem z grupką znajomych mamy do opicia pewien interes i szukamy fajnego miejsca w warszawie lub pod warszawą(tj.jakiś hotel z nocnym klubem )ale w rozsądnej cenie.Jak znacie takie miejsca proszę o info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę Ci tłumaczy jakie ponieważ to szlak dla zawodowców i jeszcze sobie coś połamiesz hahaha :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

nie mierz kazdego swoja miarką :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko (sądze że wy będziecie wiedzieli)

za 2 tygodnie razem z grupką znajomych mamy do opicia pewien interes i szukamy fajnego miejsca w warszawie lub pod warszawą(tj.jakiś hotel z nocnym klubem )ale w rozsądnej cenie.Jak znacie takie miejsca proszę o info.

co rozumiesz pod pojęciem nocny klub. Laski mają się wić na rurach ? Czy może coś więcej ......dla kolegów ? [br]Dopisany: 29 Styczeń 2011, 19:06_________________________________________________

Nie będę Ci tłumaczy jakie ponieważ to szlak dla zawodowców i jeszcze sobie coś połamiesz hahaha :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

nie mierz kazdego swoja miarką :wink4:

gdybym mierzył to nie napisałbym Ci tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...