Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Naprawdę uwielbiam chłopaka...ma w sobie to coś :naughty:

Może razem na zlot pojedziecie :naughty:

razem beda pili to i pewnie razem pojada :gwizdanie:

uciszyli chlopaka to chyba trzeba isc spac bo nudno bedzie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

tylko sie nie zakochaj :naughty

jak jego mi zabraknie do picia to będę o Panu Starszym z Rzeszowa pamietał :gwizdanie: :polew:

:kox:

Pan starszy......sie urlopuje i juz trenuje :polew: :polew:

racja... :naughty: Wasze zdrówko :drunk::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A3 weś jurz daj spokuj. Nikt nie hce robić ci nic złego. Po prostu mamy dobry chómor i lubimy sobie porzartować czasami :good:

Mam zawołać tu jakiegos moda, żeby ci błędy poprawił? :polew: :polew: :polew:

Zaordynować A3 niech wchodzi wyłącznie przez Firefoxa z zainstalowanym słownikiem :toon: a jak nie to :banned:

:guma:

Jeezu, tyle modów i adminów wkoło, :naughty: czy ja muszę myśleć za wszystkich :cool1: :gwizdanie:

Chyba, że nie chcecie utraty rozrywki :nabijasie:

Ale to tak nie krześcijańsku :tongue4:

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 19 Sierpień 2008, 23:35 _________________________________________________

[Dopisany: 19 Sierpień 2008, 20:51 [/size]_________________________________________________Brynia wiem że budujesz dom ale jeśli to Ukcio w bagażniku to już przesada :naughty::kox::polew: :gwizdanie:

gx2QN0U9.jpg

A tak przy okazji do Norbiego i innych :cool1: - oto ewidentny dowód na wyższość avanta nad sedanem :decayed:- w przypadku eSy również :tongue4:

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kokos155 dopiero teraz zauwazyłem, że Ty spotowicz warszawski jestes a naklejki Ci poczta poszły :gwizdanie: Gdybym wiedział to przez Angele bym podał :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ja to idę sobie jeszcze zapalić i spać.

BTW, za tydzień (tj. we wtorek) przyjeżdzam na spota i palę tam ostatniego papierosa. Specjalnie mówię to na forum, żeby zmanipulować swoją podświadomość - żeby trafiło do niej to, że jeśli nie dotrzymam słowa to wyjdę na kogoś niesłownego - i to będzie dla mnie dodatkowa motywacja.

CAŁKOWICIE RZUCAM PALENIE!

Dobranoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega A3 na pewno działa na zlecenie malika, który cały czas wszystkich dopinguje o dobicie do 2000 stron w spotach warszawskich w tym roku...

Tak! Tak! To taki mój automatyczny skrypcik, który napier*ala posty żeby dobić do 2k stron do końca 2008. Tylko coś mu się kurvva zj***ł moduł ortografii.

Ale nie bójcie d*py. Jutro poprawię kod i już będzie gites! :decayed:

BTW: Sorry, że Was ostatnio zaniedbuję ale mam kurvva sajgon w robocie. Wybaczcie!

Tomaszust: gratuluje decyzji, trzymam kciuki :good:

No to się wyteleportowuję do mojego sajgonu :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, aż się nie chce czytać co niektórych postów.

Bo jak czytam te "bazgroły" (jasne, że nie wszystkich) to aż mnie mdli.

Zgadzam się z Łukaszemr.

Ale uważam, że coś z tym trzeba zrobić.

Nawalić tyle bzdetów w tak krótkim czasie to jest horror.

Kto za tym nadąży.

Chyba trzeba dać Malikowi żółtą kartkę za tak wadliwy program :polew: :polew: :polew: (oczywiście żartuję)

[br]Dopisany: 20 Sierpień 2008, 00:08:58_________________________________________________Angela o kapoczku pamiętasz? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kokos155 dopiero teraz zauwazyłem, że Ty spotowicz warszawski jestes a naklejki Ci poczta poszły :gwizdanie: Gdybym wiedział to przez Angele bym podał :cool1:

no trudno teraz to juz se ne wrati,i tak mialem kurs na poczte bo moj w dupe lepszy listonosz nie `puka dwa razy`,raz zapuka a jak otwieram drzwi to on juz w furze siedzi i tylko chmura za nim,ale dzieki za wysylke.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ja pier...... normalnie jak jakiś czat onetu :shocked: Chyba muszę Was przypilnować :bicz3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ja pier...... normalnie jak jakiś czat onetu :shocked: Chyba muszę Was przypilnować :bicz3:

Dobrze gada - polejcie mu.... gdzie jest Lukas ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale szaleństwa odchodziły tutaj wczoraj :polew: :polew: Nie no możecie mówić co chcecie, ale co po niektórzy to potrafią człowieka jeszcze mocno zaskoczyć :blink:Kokos155 jakoś nie śledziłem wątku naklejkowego, odpaliłbym Ci sztukę czy dwie, gdybym wiedział, że potrzebujesz.. :wink4: ot tak z dobroci serca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj działo się.... widzę że co niektórzy wzięli/dostali urlop :gwizdanie:

Tomaszust dobre postanowienie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kokos155 jakoś nie śledziłem wątku naklejkowego, odpaliłbym Ci sztukę czy dwie, gdybym wiedział, że potrzebujesz.. :wink4: ot tak z dobroci serca...

Stary... ja potrzebuję :thankyou2: i pare razy rzucałem zapytanie, czy ktos nie ma zbędnych na zbyciu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kokos155 jakoś nie śledziłem wątku naklejkowego, odpaliłbym Ci sztukę czy dwie, gdybym wiedział, że potrzebujesz.. :wink4: ot tak z dobroci serca...

Stary... ja potrzebuję :thankyou2: i pare razy rzucałem zapytanie, czy ktos nie ma zbędnych na zbyciu :)

Suli http://www.a4-klub.pl/smf/naklejka_foliowaiii_tura-t40990.45.html

Wystarczy zamowic :decayed: i bedziesz mogl odebrac na zlocie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suli http://www.a4-klub.pl/smf/naklejka_foliowaiii_tura-t40990.45.html

Wystarczy zamowic :decayed: i bedziesz mogl odebrac na zlocie :naughty:

Upss :shocked: widać dawno nie zaglądałem do tego wątku :sorry:, bo kiedy ostatnio tam byłem wychodziło, że przed zlotem sprawa nie wypali :wink4:

Angela, tylko, że ja potrzebuję 1 góra 2 sztuk (na wypadek, gdyby ta pierwsza się zepsuła :decayed:) Czy Twój chłopak będzie się bawił na zlocie też w detal ? :co::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malik, Brynia, krzyniek, dzięki za wsparcie. Z kumplem postanowiliśmy, że jak wróci we wrześniu z urlopu to idziemy na siłownię do niego do firmy - będziemy płacić tylko 5 zł na miesiąc. :naughty:

Oprócz tego może jeszcze jakiś basenik się będzie zaliczać. Jak mieszkałem w Wawie to regularnie jeździłem na basen, a teraz znów jest mi ciężko się zebrać, ale już niewiele brakuje.. :)

Palenie mnie wykańcza, nie mam siły wstawać rano, śmierdzą mi ręce i ubrania, tracę dużo czasu i pieniędzy na papierosy, żeby poznać jakąś miłą kobietę to muszę udawać, że nie palę - czyli dodatkowy kłopot, ogólnie wstydzę się palić w miejscach publicznych, a tym bardziej przy rodzinie - czyli dodatkowy kłopot i stres, że mnie ktoś zobaczy. Na Pochlajparty paląc papierosy człowiek szybko się upija, a na następny dzień bardziej się męczy. Palenie niszczy zdrowie swoje, innych i zanieczyszcza środowisko jeszcze bardziej niż przeciętny samochód, który rocznie pokonuje przeciętną ilość km. Same minusy. Pewnie mógłbym jeszcze więcej wymyśleć, ale starczy na razie.

Ogólnie myślę, że PALENIE to jest taka Q*WA, której nie mogę się poddać i muszę ją rzucić.

26 sierpnia 2008 całkowicie rzucam palenie!

PS. Może założymy jakiś klub byłego palacza i będziemy się nawzajem wspierać..? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...