Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Mówić nie musiała :decayed: Ale wiesz, nie Ja/My jesteśmy od przekazywania takich nowin :cool1:

Gratulejszons !!! :thumbup::good:

Zdradzisz nam jak do to się wszystko stało ?? Gdzie/Kiedy/JAK! ?? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdradzisz nam jak do to się wszystko stało ?? Gdzie/Kiedy/JAK! ?? :decayed:

Jak to gdzie/kiedy/jak ?

Odpowiedź jest prosta: Rzeszów lub Warszawa / niedawno / :sexinbed::sex::banan1:

:naughty::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie Raggaman poszedł spać, możecie tera pisać chłopaki :decayed:

JakiśTymiły :decayed:

Mieć Vaga to nie wszystko...musi być ktoś kto zna parametry silnika 2.7 BiT kumasz?

Podobno Norbi to znakomity macant Biturbo..dłonie niczym Zbyszek Nowak ze Spychowa :tongue4::D

[br]Dopisany: Grudzień 10, 2008, 10:23:49 _________________________________________________

jak ty A3 kupisz sobie S4 to ja nie wychodze z domu ;P

Coś czuje że będzie kolejny odcinek Death Proof ..z A3 w roli głównej :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy kupuje to co chce...jego kasa jego sprawa proste...

Poza tym trzeba się rozwijać z mocą... :cool1: w moim dieslu nie ma co modzić wydam 10tys i bende miał 200KM a w S4 wydam 10tys i bende miał hmmm... :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

latarnie :) [br]Dopisany: 10 Grudzień 2008, 10:32_________________________________________________

Każdy kupuje to co chce...jego kasa jego sprawa proste...

Poza tym trzeba się rozwijać z mocą... :cool1: w moim dieslu nie ma co modzić wydam 10tys i bende miał 200KM a w S4 wydam 10tys i bende miał hmmm... :kox: :kox:

ale najpierw moze proponuje skończyć jakiś podstawowy kurs Języka POLSKIEGO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda czasu na nauke... :kox: jak narazie więcej osiągnełem/ zarobiłem poza szkołą :polew: jak siedziałem w szkole to się tylko czepiali i wpisywali non stop do dziennika ich ulubioną cyfre czyli 1 więc podziękowałem wziełem się za robote/interesy i lepiej na tym wychodze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym trzeba się rozwijać z mocą... :cool1:

Nie zrozum mnie źle ...

..ale Ty to sie lepiej rozwijaj z umiejętnościami .... do mocy trzeba dorosnąć ! :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym trzeba się rozwijać z mocą... :cool1:

Nie zrozum mnie źle ...

..ale Ty to sie lepiej rozwijaj z umiejętnościami .... do mocy trzeba dorosnąć ! :wink4:

no mądrośc i rozwaga to jest wazne i ważne jest zeby moc auta przekładać adekwatnie do swoich umiejętności

zeby nie zrobic nikomu problemów w życiu :P a z Twoich opowiadań to bał bym sie z toba pojechac do sklepu po bułki :P

Szkoda czasu na nauke... :kox: jak narazie więcej osiągnełem/ zarobiłem poza szkołą :polew: jak siedziałem w szkole to się tylko czepiali i wpisywali non stop do dziennika ich ulubioną cyfre czyli 1 więc podziękowałem wziełem się za robote/interesy i lepiej na tym wychodze :)

narazie tak uważasz jesteś młody i nie doświadczony :)

ale zobaczysz kiedys odbije ci sie to czkawką :P

Twoje podejscie jest delikatnie nie zdrowe :P ale OK

your life is not my case (ale skoro nie potrzebuejsz nauki itp to przetłumacze) - twoje życie nie moja sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda czasu na nauke... :kox: jak narazie więcej osiągnełem/ zarobiłem poza szkołą :polew: jak siedziałem w szkole to się tylko czepiali i wpisywali non stop do dziennika ich ulubioną cyfre czyli 1 więc podziękowałem wziełem się za robote/interesy i lepiej na tym wychodze :)

Też tak kiedyś ..mówiłem ..powiem Ci z autopsji ..dostałem potężnego kopa w dupe ..i stwierdziłem , że bez nauki człowiek się uwstecznia..nikt nie jest ASem ...ale próbować trzeba :hi: ..skończą sie interesy ..skończą sie znajomości...i trzeba będzie stać w tej kolejce po zasiłek ..i wspomnisz sobie ..Teraz to mnie nie stać nawet na wydłubanie sadzy z "sutków" wydechowych AFN-a :wink4:

A chyba nie chcesz ..aby ktoś stworzył nową rangę specjalnie dla Ciebie ..o dzwięcznej nazwie .."retard" :D [br]Dopisany: Grudzień 10, 2008, 10:44:49 _________________________________________________

Dobra Panowie, dość tych uszczypliwości :acute::baseball:

Daj sie jeszcze pobawić w "wujka dobra rada " ...ja pogadam ..Boberek poklepie po plecach ..i z chłopaka będą jeszcze ludzie :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda czasu na nauke... :kox: jak narazie więcej osiągnełem/ zarobiłem poza szkołą :polew: jak siedziałem w szkole to się tylko czepiali i wpisywali non stop do dziennika ich ulubioną cyfre czyli 1 więc podziękowałem wziełem się za robote/interesy i lepiej na tym wychodze :)

masz rację robiąc tak jak chcesz :good: ale jako sugestia podpowiem coś .... może dzięki szkole wychodziłbyś lepiej w finansach ... no wiesz trzeba wydać resztę coś odjąć, dodać lub pomnożyć :naughty:

no chyba, że przyświeca Ci maksyma "zaufanie w biznesie to podstawa.." :decayed: mimo wszystko 8 klas ukończonych uważam za obligujące do egzystencji we współczesnym społeczeństwie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj sie jeszcze pobawić w "wujka dobra rada " ...ja pogadam ..Boberek poklepie po plecach ..i z chłopaka będą jeszcze ludzie :tongue4:

Jego życie, jego sprawa - nie ma co się w to mieszać.

no chyba, że przyświeca Ci maksyma "zaufanie w biznesie to podstawa.." :decayed: mimo wszystko 8 klas ukończonych uważam za obligujące do egzystencji we współczesnym społeczeństwie

Czasami Ci co nie ukończyli nawet połowy tego są lepiej przystosowani do życia w społeczeństwie niż Ci z tytułem mgr lub jeszcze wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz ze mną jeździć Boberku :gwizdanie: i nie zachowuj się typowo po polskiemu nie mów co słyszałeś itp itp dopóki sam nie przeżyjesz to nie oceniaj bo to co słyszałeś o mojej jeździe to słyszałeś ale dobrze mieć poglądy oparte o własne doświadczenia. Trzeba być praktykiem nie teoretykiem...

Poza tym ja sam jerzdże inaczej a z kimś inaczej i to jest duża różnica, jak jade z pasażerami nie przekraczam 100km/h. No ale Ty wiesz lepiej bo od kogoś słyszałeś ok...

Ahaho Ty się nie martw z liczeniem kasy nie mam problemów...gorzej z liczeniem bardziej zaawansowanym bo takie występuje w szkole i wogóle się nie przydaje w puźniejszym życiu.

PS. Podstawówke to ja mam skończoną, czyli według Ciebie 8 klas a tak na marginesie to podstawówka to od paru lat 6 klas...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małego Klubowicza będziemy mieli :kox:

Ach te wyjazdy do Rzeszowa :polew:

Gratulacje :good:

No dobra zdradze bo to żadna tajemnica w sumie :) Małego Klubowicza będziemy mieli :kox:

WoW :shocked: Gratulacje! :decayed:

Gratulejszons !!! :thumbup::good:

Dzięki :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no słyszałem od kogoś a tym kimś byłeś włąsnie ..............

TY

:polew: :polew:[br]Dopisany: 10 Grudzień 2008, 10:48_________________________________________________no to porponuje znalezienie sobie kolegów na takim samym poziomie :) i problem będzie rozwiązany :)

tam gdzie będą cie czcić ze jestes taki COOL :) [br]Dopisany: 10 Grudzień 2008, 10:51_________________________________________________

Nie musisz ze mną jeździć Boberku :gwizdanie: i nie zachowuj się typowo po polskiemu nie mów co słyszałeś itp itp dopóki sam nie przeżyjesz to nie oceniaj bo to co słyszałeś o mojej jeździe to słyszałeś ale dobrze mieć poglądy oparte o własne doświadczenia. Trzeba być praktykiem nie teoretykiem...

Poza tym ja sam jerzdże inaczej a z kimś inaczej i to jest duża różnica, jak jade z pasażerami nie przekraczam 100km/h. No ale Ty wiesz lepiej bo od kogoś słyszałeś ok...

Ahaho Ty się nie martw z liczeniem kasy nie mam problemów...gorzej z liczeniem bardziej zaawansowanym bo takie występuje w szkole i wogóle się nie przydaje w puźniejszym życiu.

PS. Podstawówke to ja mam skończoną, czyli według Ciebie 8 klas a tak na marginesie to podstawówka to od paru lat 6 klas...

no to w podstawówce pisąłes dyktanda ??

bo twoje wyrazy z takimi bykami poprostu kolą w oczy me :polew: :polew:

moze ty poporstu tylko mów i zatrudnij kogos kto będzie pisał poprawnie po POLSKU za Ciebie

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój.. :disgust:

_________________________________________________

A3 - mała prośba, jesli masz problemy z ortografią to kliknij przed wysłaniem W "sprawdź ortografię", bo strasznie źle się to czyta..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...