Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

hej. Dziki pytanko mam: co robi lepszy czas na ćwiarę S4 B5 po samym programie , czy S4 B6?? dziękuję!! :decayed:

S4 B5 bez programu 5.6 sek do 100 bije na łeb S4 B6 6.1 do sety. S4 po programie miażdży B6 :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

hej. Dziki pytanko mam: co robi lepszy czas na ćwiarę S4 B5 po samym programie , czy S4 B6?? dziękuję!! :decayed:

S4 B5 bez programu 5.6 sek do 100 bije na łeb S4 B6 6.1 do sety. S4 po programie miażdży B6 :cool1:

thx Norbi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziłem do technikum ale wyrzucili mnie z niego wiesz dlaczego?? dlatego że jak moja mama umierała na raka byłem przy niej non stop w szpitalu na Banacha i byłem tam dzień w dzień przez 2 miesiące...i za to że nie było mnie w szkole 2 miesiące wyrzucili mnie z niej mimo że dobrze znali sytuacje i wiedzieli że chce być każdy dzień przy mojej mamie bo wiedziałem że nie ma dla niej ratunku ale mimo tego unieśli się chonorem i mnie wyrzucili...

Od tamtej pory nie chodze do szkoły straciłem zapał i już do niej nie wruciłem po pogrzebie mamy, ale gdyby Pan dyrektor zobaczył jak ona cierpiała i ile musiałem się na to napatrzeć może by zmienił zdanie...

stary współczuje ci naprawde

ale nie musisz teraz opisywać tego

chcesz zeby komus zrobiło sie przykro

skąd wiesz jakie inny mieli sytacje

ale wątpie zeby ktokolwiek chciał o tym publicznie wypisywac

wiec porponuje sie zastanowić

skoncz juz swoje wywody bo naprawde staje sie to juz delikatnie nie smaczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tamtej pory nie chodze do szkoły straciłem zapał i już do niej nie wruciłem po pogrzebie mamy, ale gdyby Pan dyrektor zobaczył jak ona cierpiała i ile musiałem się na to napatrzeć może by zmienił zdanie...

Kolego przykro z tego powodu ..ale próbować trzeba . I życzę Ci abyś doszedł do tego pewnego dnia :wink4:

Mi też nie było lekko ze szkołą ( problemy zdrowotne) ...ale człowiek próbował ..nauczyciela to kawał skur**syństwa ..zero zrozumienia ..ale trza było stawiać czoła :hi:

Kończę morały bo wyjdę na wapno ;)

[br]Dopisany: Grudzień 10, 2008, 11:21:57 _________________________________________________Panowie ...unikajcie Grudniowego C K M'a .. Jola Rutowicz jest :sick3: :sick3:

Chyba , że ktoś uwielbia opróżniać zawartość żołądka :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

A Ty tu czego ? Sio do siebie :kox::naughty::tongue4::polew: :polew:

Pewnie Trzenka z Kraka wygnali i tu kolegów szuka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ...unikajcie Grudniowego C K M'a .. Jola Rutowicz jest :sick3: :sick3:

Ty ale dodają jakieś dvd z filmem :naughty: bo bez tego by się nie sprzedało :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogę tu troszkę pomieszkać? :decayed: :decayed: :decayed:

Luz ..ale nocujesz z Sierściuchem :polew: :polew:

Ty ale dodają jakieś dvd z filmem :naughty: bo bez tego by się nie sprzedało :gwizdanie:

Taa wypas film :gwizdanie: ...mogli dać paczkę "pękusi" z biedronki albo dętkę do Zetora ...na jedno by wyszło :tongue4:

Jak patrzę na tą Rutowicz ..to mnie zbiera na pawia mieszanego z pogardą :P:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Kraku mnie nie trawią ;(

Nie dziwię się :polew:

mogę tu troszkę pomieszkać? :decayed: :decayed: :decayed:

To zależy od grubości koperty :naughty::kox::song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ... Boberek :polew:

Potrzebuję zaprojektować jakiegoś mebla ... mam do dyspozycji Corela X4 jakiś program do projektowania 3D i kupe problemów z rozpoczęciem pracy .. może ktoś ma jakieś przydatne info ..? Jakieś linki coś coś ?? :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób tak..

Ula jest w plastyku - niech narysuje mebel na kartce.. ołówkiem nawet..

Skanuj - bierzesz pen tool objeżdzasz dookoła.. i masz, kolorki, desenie, whatever .. coś można wykrzesać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ... Boberek :polew:

Potrzebuję zaprojektować jakiegoś mebla ... mam do dyspozycji Corela X4 jakiś program do projektowania 3D i kupe problemów z rozpoczęciem pracy .. może ktoś ma jakieś przydatne info ..? Jakieś linki coś coś ?? :notworthy:

no to ja ci nie pomoge nie znam sie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób tak..

Ula jest w plastyku - niech narysuje mebel na kartce.. ołówkiem nawet..

Skanuj - bierzesz pen tool objeżdzasz dookoła.. i masz, kolorki, desenie, whatever .. coś można wykrzesać..

No dziś coś tam ma narysować .. zobacze ..muszę spłodzić jej coś w pracy ..specjalnie lapka zabrałem ze sobą... przecie filmó oglądać nie będe :decayed::naughty::kox:

no to ja ci nie pomoge nie znam sie

I ch*j ...byłeś moją wielką nadzieją :polew::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio to jest dobry patent na łatwe stworzenie czegoś..

Niech zaprojektuje jakiś mebelek, może go lekko wycieniowac i w ogóle, co by Tobie przyjacielu było łatwiej później..

Bierzesz sobie szkic pod jedną warstę, reszte na kolejnych warstwach, no i zdaj się na swój artystyczny gust i umiejętności obsługi programów graf.. ;)

Możesz poszukać czegos w tutorialach jest ich 124`384`939`000 w Internecie – coś na pewno się przyda.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norbi ile Ty masz teraz do setki przy obecnej mocy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy od grubości koperty :naughty::kox::song:

tylko weź pod uwagę że Trzeniek ma 15% zniżki :naughty: tak jak i na zlocie :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio to jest dobry patent na łatwe stworzenie czegoś..

Niech zaprojektuje jakiś mebelek, może go lekko wycieniowac i w ogóle, co by Tobie przyjacielu było łatwiej później..

Bierzesz sobie szkic pod jedną warstę, reszte na kolejnych warstwach, no i zdaj się na swój artystyczny gust i umiejętności obsługi programów graf.. ;)

Możesz poszukać czegos w tutorialach jest ich 124`384`939`000 w Internecie – coś na pewno się przyda.. ;)

Pierd... chyba dziś nie pójdę prędko spać :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...