Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

I dobrze. :decayed:

Słuchałem ich relatywnie często w drodze do pracy (takie pasmo dostali). W pewnym momencie stali się dla mnie nudni i monotonni. SE i Fakt (plus robienie przez telefon idiotów z przypadkowych ludzi) jako właściwie jedyny pomysł na audycję nie jest wielkim wyzwaniem intelektualnym a w mojej opinii wielkim pójściem na łatwiznę.

A wolność słowa nie jest wolnością obrażania.

Wielokrotnie "jechali po bandzie" aż w końcu "przyp**** w mur". Parafrazując M.M.: "ch** im na grób"

Nie głosowałem na K., jego macierzysta partia jest mi bardzo odległa. Ale sympatie polityczne a przyzwolenie na obrażanie to dwie zupełnie różne sprawy.

A obrażanie głowy państwa (niezależnie kto nią jest) jest ścigane z urzędu.

Brak reakcji nie byłby "poszerzaniem wolności mediów" ale kolejnym obniżeniem standardów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Tak, to robienie sobie jaj z przypadkowych sluchaczy tez mnie nuzylo. W sumie dziwie sie, ze poszli w ta strone...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to robienie sobie jaj z przypadkowych sluchaczy tez mnie nuzylo. W sumie dziwie sie, ze poszli w ta strone...

Któregoś razu "eksploatowali" temat Chyry, który po pijaku odlał się na stację metra.

Bogu ducha winną sekretarkę, oczywiście on-line na antenie, Figurski zaczął pytać "jak to u niej jest z sikaniem". No że q***, co to było?! Przykład solidnej dziennikarskiej roboty? :sick3:

Albo ciągle ta "lllliiiiiissszzzzaaaa" ....

====

Z innej beczki: PW już dawno odebrałem i wykasowałem a ciągle wyświetla mi się okienko dialogowe pojawiai ciągle widzę to" "Moje Wiadomości [1] " :wtf:

====

Lubicie chińskie żarcie?: :naughty::kox:http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,6404071,Bary_orientalne_w_Krakowie_lepiej_omijac_z_daleka_.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dobrze. :decayed:

Eeee, Andy starzejesz się chłopaku :thumbdown:

Tak, to robienie sobie jaj z przypadkowych sluchaczy tez mnie nuzylo. W sumie dziwie sie, ze poszli w ta strone...

widzisz , poszli w drugą (lepszą) strone to ich uciszyli. i gdzie tu sprawiedliwość??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wolność słowa nie jest wolnością obrażania.

Ale jakiego obrażania? Jakby to co powiedział Figurski było pomówieniem to bym się zgodził. Ale on tylko stwierdził fakt :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzisz , poszli w drugą (lepszą) strone to ich uciszyli. i gdzie tu sprawiedliwość??

Co masz na mysli?

Ja mowilem o tym dzwonieniu do starszych Pan i Panow, to bylo nudne i slabe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee, Andy starzejesz się chłopaku :thumbdown:

Żebyś wiedział :decayed:

Coraz bardziej podobają mi się panny z dużym cycem ... :lol1: :drool: :banan3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co masz na mysli?

Ja mowilem o tym dzwonieniu do starszych Pan i Panow, to bylo nudne i slabe.

spoko , poszli w strone darcia łacha z polityków i kariera legła w gruzach :thumbdown:

Coraz bardziej podobają mi się panny z dużym cycem ... :lol1: :drool: :banan3:

a to sory ,pomyłka , mnie sie tez podobaja wiec nie jest z Tobą tak źle :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piątek ....

gdyby ten tydzień miał ze 2 dni dłużej - nie wyrobiłbym...

:strzal:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z mniej hardorowych akcji to jedna laska zatrudniła się u mojej matki w firmie w 6tym miesiacu ciazy ukrywajac ten fakt po ubraniem :) 1 miesiac popraciowala, potem zwolnienei lekarskie, urlopiki i sie zwolnila :)[br]Dopisany: 20 Marzec 2009, 13:11_________________________________________________a propos tej sytaucji:

Wyrok Sądu Najwyższego - Izba Cywilna

z dnia 10 lipca 1998 r.

I CKN 788/97

Jurysta 1999/2-3 str. 52

"Pozostawanie w konkubinacie przez uprawnionego do alimentacji rozwiedzionego małżonka nie jest ustawową przesłanką wygaśnięcia wobec niego obowiązku alimentacyjnego drugiego z rozwiedzionych małżonków."

Jedno co mnie zastanawia, ze jeżeli rozwód był z jego winy znaczy ze ona była wobec niego 100% ok a on ja bil i/lub zdradzał. Wiec może nie jest tak czarno biało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze zrozumiałem wywody, to tej pannie nie pogorszyło się dlatego, że się rozwiodła ale dlatego, że się puknęła z innym gachem (który wziął sobie i wyjechał), jest w ciąży i nie może teraz pracować ... :blink:

A tym bardziej ma problemy finansowe w obecnej sytuacji bo prowadzi działalność gospodarczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"z prawniczego punktu widzenia prawda jest taka że osobą odpowiedzialną za rozklad małżeństwa jest tylko jedna osoba. Innymi słowy drugiej trzeba zapewnić sytuacje taką jakby do rozkładu nie doszło.

To jest kontynuacja obowiązku zaposkajania potrzeb rodziny, która istaniałaby gdyby nie działanie małżonka wyłącznie winnego rozkładu pożycia"

Takie zdanie ma na temat tej sytuacji pewna Sędzia, która dobrze znam :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha :blink:

Jednak takie małżeństwo to wielce niebezpieczna instytucja mogąca wprowadzić na wielkie rafy ... :lol1:

====

Ale ta sędzia jest kobietą więc się nie liczy. Braterstwo jajników na pewno z tego punktu widzenia przebija :decayed:

====

Ten obowiązek ma jakieś ograniczenie czasowe?

Ok: koleś ożenił się w wieku 23 lat. Był ostatnią łajzą, pił, bił i bzykał co popadło a na drzewo nie właziło. Dziewczyna nie pracowała, zajmowała się prowadzeniem domu. Dzieci nie było. Po 2 latach takiego "małżeństwa" dziewczyna występuje o rozwód. Sąd orzeka 100% winę kolesia.

I teraz ten koleś musi do końca swojego życia łożyć na utrzymanie byłej żony :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I teraz ten koleś musi do końca swojego życia łożyć na utrzymanie byłej żony :?:

That's right :D Gdyby byli malzenstwem musialby lozyc. Sytuacja by byla inna gdyby to ona miala w c**j hajsu a on nie. Wtedy chyba nie musi. :mysli:

Nie dotyczy to alimentów na dziecko. Te trzeba płacić zawsze. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Chyba naćpana jest" :polew: :polew: :polew::polew: :polew:

Poważne rozmowy o dotyczące ważnych spraw dla Polaków. Masakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...