Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

mam diagnoze z ASO - zegary spalone. Ktos musial zrobic zwarcie jak szukalem akumulatora - dziekuje :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

:wallbash: tylko czemu my tej klemy nie podwiazalismy jednak a bo miało to potrwać moment :thumbdown:

teraz bedzie nauczka dla reszty jak się zmienia AQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wallbash: tylko czemu my tej klemy nie podwiazalismy jednak a bo miało to potrwać moment :thumbdown:

Miało ... Tylko jakiś żartowniś schował akumulator :wallbash::kwasny:

----

Nauczka jak rezać na spotach. O ile w ogóle rezać.

Zawsze upoważniona/wyznaczona przez właściciela auta osoba (do której ma zaufanie) pilnuje co się z samochodem dzieje pod nieobecność właściciela. Nawet krótką nieobecność :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wyznaczył ciebie Andy :) Wracam a tam 2 aq podpięte .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew:

no 24 V mogłyby narobić lepszego bałaganu, tej zimy juz kolega opowiadal jak odpalal osobówke z cieżarówki nawet nie dał rady przekrecić :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam diagnoze z ASO - zegary spalone. Ktos musial zrobic zwarcie jak szukalem akumulatora - dziekuje :hi:

Kurczę :(

Myślałem Adaś, że nie będzie aż tak źle :confused4:

Rzeczywiście należą się szczególne podziękowania dla żartownisia :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście należą się szczególne podziękowania dla żartownisia :wallbash:

Soczysty kop w c**j :decayed:

[br]Dopisany: Marzec 20, 2009, 08:48:52 _________________________________________________

:kox: :kox: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O w k**wę... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na sprzedanie dystanse 20mm na wszystkie koła + 20 srub 5x112 otwór centr. 57.1

dla klubowiczów cena 170pln , w razie czego PW

http://www.allegro.pl/item590357067_dystanse_20mm_4_sztuki_20_srub_rozstaw_5x112.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...