Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

8000K bez samopoziomowania to nieporozumienie bo bedziesz wszystkich oslepial i uslyszysz kilka cieplych slow przez radio na trasie. ja mam zwylke valeo i jak zaladuje bagaznik to mi migaja i mowia zebym zarowki wymienil. a jedyna mozliwosc regulacji jest przy lampie (? nie mam silniczkow, podobno wersje szwajcarskie tak mialy) i juz mnie zaczyna to wk***iac

masz jakieś bliższe informacje na ten temat ... bo ja właśnie mam szwajcara i zachodzę w głowę o co chodzi ... nie mam regulacji i nie mam xenonów :shocked:

Ja tez mam. Jedyna mozliwosc regulacji jest ampulem przy lampie. w srodku nie mam zadnego przelacznika do el regulacji wysokosci. jak mam pelny bagaznik to swiece w kosmos :wallbash: Podobno to standard w autach ze szwajcarii. teraz jakbym chcial depo albo valeo to musze jeszcze ciagnac przewody do kabiny i kupic przelacznik do elektrycznej regulacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po ostatnim ustawianiu odrysowałem poziom na ścianie w garażu :naughty:

Od tamtej pory nie płacę na przeglądach za ustawianie świateł :tongue4:[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2009, 14:17_________________________________________________No właśnie to by potwierdzało to że szwajcary tak mają .. już myślałem że miałem xenony ale ktoś po dzwonie wymienił zderzak na taki bez sprysków. Tyle że ani pompy do sprysków nie ma alni przewodów ani samopoziomowania na wahaczach ... i do tej pory miałem zagwostkę ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8000K bez samopoziomowania to nieporozumienie bo bedziesz wszystkich oslepial i uslyszysz kilka cieplych slow przez radio na trasie. ja mam zwylke valeo i jak zaladuje bagaznik to mi migaja i mowia zebym zarowki wymienil. a jedyna mozliwosc regulacji jest przy lampie (? nie mam silniczkow, podobno wersje szwajcarskie tak mialy) i juz mnie zaczyna to wk***iac

W takim razie proszę o wyrobienie karty członkowskiej :wallbash: Też mam "szwajcara" - soczewki Valeo, ori spryski w zderzaku i brak samopoziomu :wallbash: :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2009, 14:29_________________________________________________P.K.P (pięknie, kurfa, pieknie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

córka :decayed::naughty::kox:

kongratulejszyn , jednak możesz :good:

Gratuluję! Córeczki są wporzo! Szczególnie jak zaczną przyprowadzać do domu swoje 16letnie koleżanki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz pomysl sobie , za 17 lat ktoś ja bedzie pukał (może w kakao) a ty nic nie bedziesz mógł z tym zrobić ;(

mnie to juz prześladuje :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

Gdy doszedł do siódmego odczytał:

"Nie wolno Ci cudzołożyć"(...)

7-me "Nie kradnij"

Ej, Ty chyba tą rozprawkę na ścianie w meczecie przeczytałeś. :decayed:

1 Nie będziesz miał bogów cudzych przede mną.

2 Nie będziesz brał imienia Pana, Boga swego, nadaremnie.

3 Pamiętaj, abyś dzień święty święcił.

4 Czcij ojca swego i matkę swoją.

5 Nie zabijaj.

6 Nie cudzołóż.

7 Nie kradnij.

8 Nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu.

9 Nie pożądaj żony bliźniego swego.

10 Ani żadnej rzeczy, która jego jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie jak zaczną przyprowadzać do domu swoje 16letnie koleżanki :decayed:

czekam na to z niecierpliwością :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz pomysl sobie , za 17 lat ktoś ja bedzie pukał (może w kakao) a ty nic nie bedziesz mógł z tym zrobić ;(

mnie to juz prześladuje :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Zawsze może zostać les :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

córka :decayed::naughty::kox:

kongratulejszyn , jednak możesz :good:

Gratuluję! Córeczki są wporzo! Szczególnie jak zaczną przyprowadzać do domu swoje 16letnie koleżanki :decayed:

Się lepiej zacznij przygotowywać do faktu, że zaczną przyprowadzać do domu siedemnastoletnich pryszczatych absztyfikantów, którzy będą smalić cholewki do Twojej JEDYNEJ CÓRECZKI .... CÓRECZKI TATUSIA .... :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się lepiej zacznij przygotowywać do faktu, że zaczną przyprowadzać do domu siedemnastoletnich pryszczatych absztyfikantów, którzy będą smalić cholewki do Twojej JEDYNEJ CÓRECZKI .... CÓRECZKI TATUSIA .... :naughty::decayed:

wp***dol murowane :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...