Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

hehe koniec na dzisiaj i fruuuu do domu :-) w końcu będe miał 1 dzien wolnego :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem nie pić.

Nie mieszać.

A przynajmniej nie w środku tygodnia.

Życie jest ciężkie.

Koniec z alkoholem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w końcu będe miał 1 dzien wolnego

a auto kiedy bedziesz mial i kiedy moge podjechac zebys mi navi wyrwal z kokpitu :rotfl:

Koniec z alkoholem.

to kiedy impreza szkoda ze piatkowa sie przelozyla :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to kiedy impreza szkoda ze piatkowa sie przelozyla

Koło wieczora powinienem zacząć zmieniać zdanie. Najpóźniej jutro.

Z piątkiem rzeczywiście szkoda, ale troche mało czasu było żeby sie ogarnąć.

Myślę, ze poświąteczny termin szkolenia jest jak najbardziej OK.

Spokojnie sobie wszystko obgadamy :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to dlaczego piątkowe szkolenie nie wypaliło, pucować mi sie tu zaraz bo ja nie spotowy w tyg byłem :bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to dlaczego piątkowe szkolenie nie wypaliło, pucować mi sie tu zaraz bo ja nie spotowy w tyg byłem
Aaaaaa, bo tak jakoś poszła z lekkiej przyczajki i nie wszyscy byli gotowi+parę wypadków losowych.

Ostatecznie stanęło:

- 13 piątek

- bieżący towarzysze życia (konkubiny/konkubenci/podobno można też wielbłąda zabrać), polarki, śpiwory, materace (ktoby tam spał a zwłaszcza na materacu :biggrin: ), materiały szkoleniowe-dużo

- sczegóły na najbliższym spocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to dlaczego piątkowe szkolenie nie wypaliło, pucować mi sie tu zaraz bo ja nie spotowy w tyg byłem
Aaaaaa, bo tak jakoś poszła z lekkiej przyczajki i nie wszyscy byli gotowi+parę wypadków losowych.

Ostatecznie stanęło:

- 13 piątek

- bieżący towarzysze życia (konkubiny/konkubenci/podobno można też wielbłąda zabrać), polarki, śpiwory, materace (ktoby tam spał a zwłaszcza na materacu :biggrin: ), materiały szkoleniowe-dużo

- sczegóły na najbliższym spocie

Senkju za jak zwykle wyczerpujące wyjaśnienia :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze , ze kolega Malik to prawie mój ziom. Możemy razem na odwiedziny tych ogrów Warszawskich jeździć. Motorownia zacna pewnie po sofcie to i brać się będzie z kim na Poznańskiej :quattro::lol:

Na razie bez softu. Prawde mowiac to zastanawiam sie czy wogole warto bo te 163konie i 320Nm mi w zupełności wystarcza na razie. No i troche średnio widze sens bulenia 2 tysięcy za "powietrze". No ale może ktoś przekona mnie że jednak warto :)

A ścignąć się na Poznańskiej zawsze możemy :)

pozdro

malik

--------

BTW: zeskanowałem w końcu instrukcje do RNS-E. Info skąd zassać na priv. Przywiozę też kilka wydrukowanych kopii na najbliższy spocik warszawski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze , ze kolega Malik to prawie mój ziom. Możemy razem na odwiedziny tych ogrów Warszawskich jeździć. Motorownia zacna pewnie po sofcie to i brać się będzie z kim na Poznańskiej :quattro::lol:

Na razie bez softu. Prawde mowiac to zastanawiam sie czy wogole warto bo te 163konie i 320Nm mi w zupełności wystarcza na razie. No i troche średnio widze sens bulenia 2 tysięcy za "powietrze". No ale może ktoś przekona mnie że jednak warto :)

A ścignąć się na Poznańskiej zawsze możemy :)

pozdro

malik

--------

BTW: zeskanowałem w końcu instrukcje do RNS-E. Info skąd zassać na priv. Przywiozę też kilka wydrukowanych kopii na najbliższy spocik warszawski.

Podjedź do Mastersa http://www.tdi-tuning.pl w Al. jerozolimskie niech wgra Ci za free sofcik na próbe i jak z niej wrócisz to zapewniam Cie, ze napewno nie bedziesz chciał z powrotem tych 1400 nie 2-ch tysi i na temat powietrza bedziesz mial juz zupelnie inne zdanie :lol:

[ Dodano: 30-03-2007, 17:38 ]

Pucować się chtóren to się tak spieszył na spota do media Markt :lol::question:http://www.youtube.com/watch?v=OAPFBBGxCbE&mode=related&search=

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pucować się chtóren to

wyglada na Murzynowoz tylko co on tutaj robi :rotfl:

Panowie pamietac zeby zabrac na spota czyste jajka :rotfl: bedziemy sie dzielic :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyglada na Murzynowoz tylko co on tutaj robi
Też mi sie tak wydaje, a nie było go bo nie dojechał :rotfl: ale blisko był :bicz:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno 1.9 TDI z jebniętą przepływką :D hyhy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten pościg podobno był "udawany".... :wink:

jedzie może ktoś z was jutro na spocik radomski ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten pościg podobno był "udawany"....

dokladnie juz nawet na forum to bylo przedyskutowane

jedzie może ktoś z was jutro na spocik radomski

jutro to ja lece znowu do lodzi a to troszke nie w tym kierunku :confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki, no ja tak myślałem żeby sie przejechać do Radomia, a jak kolega z okolic nie będzie mógł jechac to może motorkiem skocze... Brynia powiedziała że może być, nie musi być audiczka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc PANOWIE :) mam pytanko czy miałby ktoś chwilke i chęci by z Janek odebrac dla mnie felgi ? Ja wysłał bym kase na konto i ktoś by mi je odebrał i zapłacił odraz ( zobaczył jaki stan ) a potem bym sobie je odebrał kurierem. Sam bym to załatwił ale gośc nie chce wysłac za porabniem a wiecie jak to jest z tym allegro.....

Panowie jak by ktoś sie chciał w wolnej chwili tym zajać to dajcie mi info na PW lub GG by nie zaśmiecać tutaj tematów.

Z góry Dzięki i pozdrowionka for all :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...