Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Raga , Hornet wszystkiego naj naj , fajnych bryk itd itp :)

Częki Ojciec :kox::good:

A ja wczoraj wyjechałem Audi z garażu sprawdzić czy jeszcze żyje , no i ku***a nie pykło , już nie zyje :(

onom.jpg

Nie poszło Ci :tongue4: A ten z tyłu w gumofilcach to Poziek :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

mg4727.jpg

:decayed:[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2010, 10:23_________________________________________________chyba se jebne na tapete :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2010, 10:23_________________________________________________Co jak co , ale musze przyznać ze Śląsk ma zajebistą ekipe :good:

mg4371.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki,

Ja dzisiaj siedzę w domu bo wczoraj skręciłem nogę jak na złość kurewa.[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2010, 11:30_________________________________________________

Raga , Hornet wszystkiego naj naj , fajnych bryk itd itp :)

A ja wczoraj wyjechałem Audi z garażu sprawdzić czy jeszcze żyje , no i ku***a nie pykło , już nie zyje :(

onom.jpg

Co stanęło na drodze bo widzę zdrowo zapierdolone jak ta lala.

Świeże części będą :cool1: Felgi jeżeli są 5x100 to łyknę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hello :kox:

panowie ma ktoś dostęp do ori części w jakichś niższych cenach? ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj wyjechałem Audi z garażu sprawdzić czy jeszcze żyje , no i ku***a nie pykło , już nie zyje :(

onom.jpg

Oniak Ty ściemniaczu :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyce potrzebuje kilka info na temat WAUZZZ8E77A258275 :cool1:

PILNE

PONAWIAM :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lusterka już dawno wyminilem bo z nich lakier schodzil , bryka do kasacji silnik się wjebal głęboko ze skrzynia i pourywal mocowania zawieszenia rozjebal dyfry itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lusterka już dawno wyminilem bo z nich lakier schodzil , bryka do kasacji silnik się wjebal głęboko ze skrzynia i pourywal mocowania zawieszenia rozjebal dyfry itd.

wnetrze tez wymieniłes na ciemniejsze :gwizdanie: wraz z naklejka z przedniej szyby :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie jest :mysli::wink4:

[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2010, 16:16_________________________________________________Poziek by cię polubił :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie jesteś :mysli::wink4:

[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2010, 16:16_________________________________________________Poziek by cię polubił :>

taaa my z oniakiem to pełna miłość :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raga , Hornet wszystkiego naj naj , fajnych bryk itd itp :)

A ja wczoraj wyjechałem Audi z garażu sprawdzić czy jeszcze żyje , no i ku***a nie pykło , już nie zyje :(

onom.jpg

Ale urwał :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Panowie poszukuje kogoś z Warszawy kto posiada VAG'a i pomoże mi zakodować tempomat, jeżeli trzeba to zapłace. Problem jest taki ze pokazuje jakby cały czas było wciśnięte sprzęgłu, z tym ze ja mam automat. Sprawa dosyć pilna bo wyjeżdżam w poniedziałek 2000km i tempomat bardzo by się przydał. Przeczytałem watki na forum, ale problem jest taki ze sam VAG'a nie posiadam, a osoba która miała mi dzisiaj zrobić nie dała rady. :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ragga 100 lat ......mistrzu patelni załota waro :kox: :gwizdanie:

No dobra :embarrassed: zaszalałem :notworthy: wszystkiego naj .... wilgotnych, jędrnych i ciasnych six czy życzę :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Panowie poszukuje kogoś z Warszawy kto posiada VAG'a i pomoże mi zakodować tempomat, jeżeli trzeba to zapłace. Problem jest taki ze pokazuje jakby cały czas było wciśnięte sprzęgłu, z tym ze ja mam automat. Sprawa dosyć pilna bo wyjeżdżam w poniedziałek 2000km i tempomat bardzo by się przydał. Przeczytałem watki na forum, ale problem jest taki ze sam VAG'a nie posiadam, a osoba która miała mi dzisiaj zrobić nie dała rady. :wallbash:

Może we wtorek na spocie ktoś Ci pomoże..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...