Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

winda to tez ale bardziej tak od tylu jest kilka pieter chyba 4 z czego 4 jest zamkniete to zostaje nam 3 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Nowe Koleżeństwo. Odnośnie telefonów-większość macie w A4 Assistance-najwyższy czas sie zgłosić :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wit jak tam Twoje cudeńko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez zmian. Po piątkowej awanturze w warsztacie-rozliczenie bezgotówkowe. Mam zatwierdzony przez Wartę kosztorys na ok 10 tysi. Goście zamawiają części i robią. Twierdzą, ze w max 2 tyg będzie na gotowo. Oczywiście jak mi się będzie chciało i jutro pojadę i podpiszę upoważnienie dla Warsztatu do odbioru kasy :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez zmian. Po piątkowej awanturze w warsztacie-rozliczenie bezgotówkowe. Mam zatwierdzony przez Wartę kosztorys na ok 10 tysi. Goście zamawiają części i robią. Twierdzą, ze w max 2 tyg będzie na gotowo. Oczywiście jak mi się będzie chciało i jutro pojadę i podpiszę upoważnienie dla Warsztatu do odbioru kasy :polew:

To Corolla czy inne Stilo dupke ratują??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do dzisiaj/jutro pożyczony od kumpla firmowy Stilak (uuuuch jak ja go upałowałem podczas weekendowego wyjazdu :grin:)

A po całości uśmiecham się do mojej Bejbe, ona każe się głaskać i łaskawie pożycza :polew:, potem już tylko znoszę przez chwilę szyderę tych właścicieli paździochowozów :polew: OOOO i przemieszczam sie tu i tam :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norbi a ty kiedy szuszary odpalasz na spota :bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norbi a ty kiedy szuszary odpalasz na spota :bicz:

Dziś Maestro!!! :grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Dawni Cię Ogrze nie było widać. Nawet nie wiemy, czy np u fryzjera ostanio nie byłeś :grin:[br]Dopisany: 29 Maj 2007, 16:45:48_________________________________________________To się Stilakiem z Tobą na parkingu w Promenadzie ustawie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Dawni Cię Ogrze nie było widać. Nawet nie wiemy, czy np u fryzjera ostanio nie byłeś :grin:[br]Dopisany: 29 Maj 2007, 16:45:48_________________________________________________To się Stilakiem z Tobą na parkingu w Promenadzie ustawie :polew:

Oka szefuniu :grin:[br]Dopisany: 29 Maj 2007, 16:57 _________________________________________________Jak miałem 2.8 to dostawałem baty od Stilo, to teraz przy 2.7 tym bardziej :tongue:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak miałem 2.8 to dostawałem baty od Stilo, to teraz przy 2.7 tym bardziej

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Witcie byłeś a ja ćie nie widziałem... sie mie to nie podoba. Dziś na spocie Ogrów co niemiara, 12 autek i 4 blondyneczki wcale nie zafochwane :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12????????? :shocked:

Nooo, nieźle. Niestety work dopadł. A teraz nocka przede mną.

4???- ja jestem humanista, a nie matematyk, no tak już sie doliczyłem. Widzę, że dużo straciłem.

A u Ciebie? Bryka już całkiem zdrowa?[br]Dopisany: 29 Maj 2007, 22:19:15_________________________________________________Reszta trolli i księżniczek elfów widzę lansuje się w ten ciepły wieczór na mieście, albo ... Magdę M uskutecznia. Lukas w aucie? :shocked::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u Ciebie? Bryka już całkiem zdrowa?

Zdrowa od czasu do czasu, ale wszystko sie sie wyprowadzi. Reszta trolowni jak zwykle siedzi do nocy pod Torwarem a Norbi mientka ruła wywraca się właśnie do góry kołami. Dobranocka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukas wlasnie z domu ogladal koniec Magdy :grin:

Juz wszystko po spocie Poziek pojechal tylko upalac ale to norma :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z wszystko po spocie Poziek pojechal tylko upalac ale to norma

Nic mi nie powiedział, też, bym dygnął :bicz:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plati dzisiaj go dygnal takze mysle ze mu wystarczy na tydzien :cheesy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no towarzysko dzisiaj bylo i fakt 4 niewiasty, w tym dwie z OOOO lsnily na firmamencie :afro:

troche oniaka posledzilem na wale to...grzecznie 100 jechal i tylko raz depnal do wyprzedzania ale zaraz go mialem na swiatlach :evil:

acha jeszcze widzialem jak hornet pstrykal fotki angeli..cos wspominal, ze na tapete w kompie wrzuci czy cos w tym stylu :grin::tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale zaraz go mialem na swiatlach

ale oczywiscie zloiles oniaka z tych swiatel :bicz: w sumie teraz to on oszczednie jezdzi po powyzej 100km/h to nawet komar moze mu porysowac lusterka :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...