Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

wit jak rozleje pierwsza litre to mylse ze zaczniesz sam naklaniac ludzi do zabawy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Ja przyjeżdżam spóźniony i na trzeźwo, więc spodziewam się, że po Twoim rozlewaniu zostanę na trawę wniesiony ... razem z autem. Po czym oniak zatańczy z Toyotką pasodoble, a Norbi będzie im przygrywał na źdźble trawy :D. Hornet będzie gromko rechotał klepiąc się po udzie (mitygowany przez swoją pannę), a reszta towarzystwa będzie na siebie porozumiewawczo spoglądać kiwając głowani (niektórzy nawet zdegustowani).

Jak będzie słabiej, to nawet bryczki nie odpalam.

Wracam do roboty, bo tych modeli w życiu nie skończę i będę siedział w robocie cały weekend :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos juz jest u pozka?

czy wszyscy w korkach stoja :P

niedlugo sie zbieramy na baleciki :dance:

:thumbup:

ps.

Brynia szkoda, ze nie wyszlo :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nikogo nie ma...kosiarke wyjąłem z garażu ale jakoś tak odpalić nie chce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nikogo nie ma...kosiarke wyjąłem z garażu ale jakoś tak odpalić nie chce...

Zmien świece... i zwieksz doladowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:drunk:

poziek - dzieki za zvagwanie mojej fury i za kontakt do warsztatu. skoro nie wpadlem na miejsce to stad pozwle sobie zyczyc Ci szybkiego powrotu(nie wierze co mowie, bo zaraz politycznie chcialoby sie wrzasnac) i jeszcze tylko male ostrzezenie, co moze Ci sie przytrafic na pokladzie, które znalazlem na onecie i pozwalam sobie przytoczyc

:)

:)

BES SęSU !! CENTRALWINGS TO SKANDAL !!! OSTANIO JAKO SZLACHC INKOGNITO LECIAŁEM

TA LINIĄ.. MAJA MENU NIEZWYKLE UBOGIE W PORÓWNANIU NAWET DO RYANAIRA! A JAK JUZ CHCIAŁEM TESTOWO ZAMUWIć KANAPKE TO STWIERDZONO ISZ NIE MA...WIEC ZAMAWIAM PIWO...OKAZUJE SIE ISZ BYŁO CIEPŁE I O POJEMNOSCI 0.33 LITRA! ZA JEDYNE 1,5 FUNTA..( NO ALE CO TO DLA SZLACHCIA..ALE SZLACHECKIE PODNIEBIENIE WYMAGA JEDNAK SZACUNKU)..JEDYNE PLUSY TO ŁADNA STEWARDESSA ORAZ NAPRAWDE DOBRZY PILOCI...PIEKNIE POSADZILI SAMOLOT, PODCZAC GDY PILOT RYANAIRA WALNAL TAK O ZIEMIE ISZ MYSLALEM ISZ TO KONIEC..POLSKIM PILOTOM MOGE UFAC..A LATAM DUZO..WIERZCIE MI..ALE PONOWNIE PSZYKRO BYŁO SŁUCHAC JAK "BIZNESMENI Z POLSKI" ODURZENI CIEPŁYM PIWEM KLASZCZOM PO WYLADOWANIU..JEDEN NAWET KLAPOSANDALKI MIAL W REKACH I TYM KLASKAŁ!...POZA TYM STARA WERSJA BOEINGA 747-400 W PORUWNANIU DO NAJNOWSZYCH BOEINGOW IRLANDCZYKÓW 747-800... MIEJSCA MAŁO ALE TO TYPOWE..WSZAK TO NIE MUJ ŚMIETANA AIR FORS ŁAN..WIEC RACZEJ WIECEJ NIE SKORZYSTAM..NAWET POTAJEMNIE..WOLE SWOJA BIZNES KLASę..MIŁYCH LOTÓW!

[email protected], 15.06.2007 10:46

:audi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:drunk:

a gdzie sa wszyscy :mysli::sick3:

Poziek mysle ze po takim pozegnaniu przez pół Polski to szybko do nas wrocisz :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh dzisiaj Poziek ogłosi że lot został przesunięty..więc w next week kolejne impreza pt" Pożegnanie Pozia 230492304892340..." :foch:

A tak w ogóle Dziewczynki to pamiętacie chyba że jutro jest niedziela czyli czas na LODZIKI u Żółwia :oklaski:

SORRRRRY Dziewczynki że nie przyjechałem ale ROOOOOOOOOBOTA.. :foch:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już na ngach :) mimo że są miekkie :D Imreza KOX, ciekawy jestem kiedy kolejni powstają :bicz2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech ten Poziek już jedzie bo nie wyrobie

153ve2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko wszystkim :thumbup: jest fajnie - właśnie z :afro: wypiliśmy kawkę, z maślanką :thumbup:

niedługo ruszamy na wścigi :bicz2: :bicz2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle Dziewczynki to pamiętacie chyba że jutro jest niedziela czyli czas na LODZIKI u Żółwia :oklaski:

owszem lody beda ale po Goraszce :P

czesc dziewczynki jaj juz nawet zdazylem chate posprzatac :thumbup:

i musze sie regenerowac bo o 20....kolejna imprezka :dance::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...