Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

ja ERG :P bo lekko mi puszcza olej:P a no i żarówka w ciągu 3 miesiecy misie lewa znów spaliła:P , ale spoko to sam ogarnę chyba:) góral złota rączka??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

a zaczepy przy lampach mu spawałem i coś mu tam nie pasi a ty co masz do roboty? :decayed:

może jutro wpadne. na razie wrociłem po 3 dobach z pracy i jakoś nie mam siły d*py podnieść:decayed:

---------- Post dopisany at 21:32 ---------- Poprzedni post napisany at 21:32 ----------

a ty masz tam jakiś prąd na zewnątrz żeby to zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

---------- Post dopisany at 11:30 ---------- Poprzedni post napisany at 02:29 ----------

Siemka, mam pytanie kto jest administratorem tego forum? do kogo się zgłaszać z uwagami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

---------- Post dopisany at 11:30 ---------- Poprzedni post napisany at 02:29 ----------

Siemka, mam pytanie kto jest administratorem tego forum? do kogo się zgłaszać z uwagami?

Najpierw do mnie pytanie. Ja wyceniam i podaje numer konta do wpłaty. Po zaksięgowaniu dostajesz odpowiedz od admina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

---------- Post dopisany at 11:30 ---------- Poprzedni post napisany at 02:29 ----------

Siemka, mam pytanie kto jest administratorem tego forum? do kogo się zgłaszać z uwagami?

Najpierw do mnie pytanie. Ja wyceniam i podaje numer konta do wpłaty. Po zaksięgowaniu dostajesz odpowiedz od admina

spoko, ale nie wiedziałem,że inaczej się z adminem skontaktować nie da i zrobiłem to inaczej :wink: na przyszłość będę wiedział :grin: że inaczej się nie da jak tylkoprzez ciebie buba :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek , a jak ustawić w koncie opcje "Publiczny" ??? Wiesz może ?

A może to powinno być :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niet,nadal brak opcji "lubie to"

---------- Post dopisany at 23:22 ---------- Poprzedni post napisany at 23:21 ----------

Musisz w opcjach udostepniania zmienić coś,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.facebook.com/events/410700725662498/ spróbujcie teraz ... Grześ dawaj i odpisz co i jak bo nie ogarniam kuwety :wallbash: .... :polew::polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pixi to sa troche teraz jaja, bo wchodzac z twojego przekierowania wyskakuje ze treść jest chwilowo niedostępna a wchodzać na ten adres co dałes wcześniej "

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=499547573409061&l=4e8f3379ae"

to wyskakuje zdjęcie "art dance complex" i jakby reklama tego klubu czy czegoś, to o to chodzi? Jesli tak to ci powiem co zrobić by się dało kliknąć "lubie to" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grześ , moja Córcia tańczy w "Art Dance" ...nie umiem ustawić tak fotki ,żeby osoby nie będące znajomymi mogły zalajkować :facepalm:

---------- Post dopisany at 23:52 ---------- Poprzedni post napisany at 23:47 ----------

To co teraz wkleiłem to jest z konta mojej Żony , pod tekstem jest link który trzeba kliknąć ( https://www.facebook.com/photo.php?fbid=499547573409061&set=a.499547536742398.120671.100000614674835&type=1&theater

) potem zalogować się , wyskoczy fotka pod którą jest "LUBIĘ TO "

---------- Post dopisany at 23:54 ---------- Poprzedni post napisany at 23:52 ----------

Ale to jest poebane ....a chciałem dzieciakowi pomóc :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pixi zrób tak. wejdź na konto córy, kliknij te zdjęcie chcesz byśmy polubili

potem edytuj . i tam gdzieś pojawi się tobie "ustawienia niestandardowe" i zamien je na publiczne. i będzie ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...