Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Kto tam Ogry i Ogrzyce jest na oriencie o której jutro Poziowego na niebiesiech wypatrywać :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Panie i panowie od dzisiaj naleze oprocz Teamu DVD i Trixenonu do jeszcze jednego elitarnego klubu "zimnego schowka" :decayed:

naprawde jest przeciag, jedna rureczka a ile radochy :dance:

ono pojechal ze swoja stacja badawcza pomierzyc temperaturki takze beda dokladne dane :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co mnie bardziej zaskoczyło, płaskorzeźba czy zimna wodeczka w schowku u Lukasa :mysli::D

Hehe.. nie tylko u Lukasa. Rezaliśmy trzy bryki dzisiaj u oniaka pod domem. Ania robiła foty tej kolejnej "operacji tuning" i może później gdzieś wrzuci.

Na razie jedna, słaba fotka z mojego telefonu:

20-06-07_1827.jpg?imgmax=576

BTW: ta płaskorzeźba składa się z odlewów prawdziwych "miejsc intymnych". Widziałem to już w jakimś artykule.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i panowie od dzisiaj naleze oprocz Teamu DVD i Trixenonu do jeszcze jednego elitarnego klubu "zimnego schowka" :decayed:

ja za to naleze EKSKLUZYWNIE do elitarnego klubu 'bujajacego sie fotela" :decayed::tongue4:

wit.s plaskorzezba jest psze ale...restaurator na zlocie w naszym domku...przebil to bezapelacyjnie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foty dałem tu :)http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=12905.new#new

Rezanko było git :D Przy włączonej klimie miałem w schowku 11 stopni ale jutro posprawdzam jak będzie upał bo teraz na dworze 16 stopni.

Ale kox :P

screenhunter01jun202326jb5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to zamiast tej wodeczki to bede trzymał w schowku moje PAWEŁKI zeby sie nie rozpuszczały w tej temperaturce :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to zamiast tej wodeczki to bede trzymał w schowku moje PAWEŁKI zeby sie nie rozpuszczały w tej temperaturce :polew:

No wlasnie tak myslalam ze tylko po to rezasz ten schoweczek Lukas :polew:

Ale co by nie bylo pomysl dobry :)

ja tez KCEM taki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

angela jak juz oniak napisal do B5 do 900 zł netto z naszymi czesciami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy moze ktos sie orientuje czy mozna odzyskac kontakty z telefonu bo zapomnialem ze ich nie skopiowalem i przywrocilem ustawienia fabryczne i skasowalem pare bardzo waznych numerow

No plati jak nie ma na karcie sim to kicha. Rób sobie kopie fona

Dzisiaj przy rezaniu schowka odkryliśmy z Lukasem dziwną sprawde u Malika w bryce , nic mu nie mówiliśmy żeby chłopak nie zamknął sie w sobie...

screenhunter02jun210041pu6.jpg

Sprawdzaliśmy u nas i pisze jak byk CCCO

Ja bym sie normalnie pochlastał hyhyhy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy moze ktos sie orientuje czy mozna odzyskac kontakty z telefonu bo zapomnialem ze ich nie skopiowalem i przywrocilem ustawienia fabryczne i skasowalem pare bardzo waznych numerow

No plati jak nie ma na karcie sim to kicha. Rób sobie kopie fona

Zgadzam się ... trzeba zapisać w telefonie i robićkopie na kompie to najbezpieczniejszy sposób :) też kiedyś miałe taki ból mało się nie pociołem jak straciłem ponad 200 numerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rób sobie kopie fona

mam kopie z przed 2 miechow a pare numerow bardzo waznych zapisalem po kopii zapasowej

Więc pozostaje Ci droga mailowa albo spotkanie i donowienie telefonów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koniecznie dajcie znać ile stopni w tym schowku będzie. Skąd bierze powietrze?? Prawa strona od klimy czy jak?? Bo zastanawiam się czy np. można ustawić tak jak na klimatroniku stronę kierowcy np. 19 stopni a strone pasazera L0 i czy wtedy bardziej się schłodzi ??

Chcę wiedzieć :thumbup: :thumbup: :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy moze ktos sie orientuje czy mozna odzyskac kontakty z telefonu bo zapomnialem ze ich nie skopiowalem i przywrocilem ustawienia fabryczne i skasowalem pare bardzo waznych numerow

No plati jak nie ma na karcie sim to kicha. Rób sobie kopie fona

Dzisiaj przy rezaniu schowka odkryliśmy z Lukasem dziwną sprawde u Malika w bryce , nic mu nie mówiliśmy żeby chłopak nie zamknął sie w sobie...

screenhunter02jun210041pu6.jpg

Sprawdzaliśmy u nas i pisze jak byk CCCO

Ja bym sie normalnie pochlastał hyhyhy

Ale kox .... .ale jak gdzie kiedy .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...