Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

dlaczego Twoja .... ja o 19 już nie byłem w stanie niegdzie jechać :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

Ale się wszyscy nagle szybko rozjechali dziś :mysli:

i chyba malo kto dotarl do domu......bo jakos tak tu pusto..... :no:

Ja dojechałem, ale około 4 rano.. hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba zle zrozumiales :polew:

ja wczoraj bylam bez auta i jakos dojechalam :decayed:

btw....autko naprawione i smiga jak nigdy dotad :)

To Ty chyba mnie źle zrozumiałaś .... ja nie by lem w stanie dojechać a miałem czym. Dzisiaj zdycham. :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamoo czemu wygadałeś co Lukaszr kupił :bicz:

Ja widziałam od wczoraj rana, ale nic nie mówiłam żeby się sam mógł pochwalić

Ale skoro juz wszyscy wiedzą to faktycznie fura super, ciekawe kiedy pierwsze fotki się pojawią

Wyciągnął i wygadał :D :D

A pochwalić się sam nie omieszkam na pewno.

Ale nie będę pisał co i jak, bo widziałem Adaś wstępnie zrobił kilka postów temu krótką charakterystykę :)

Będę na spocie to będzie można pomacać :D.

Ogólnie jestem za***iście zadowolony - uważam, że się dobrze trafiło i jest więcej niż oczekiwałem. Warto było nie spać 47h, zrobić 2500 km i ściągnąć autko :)

Na razie czeka mnie załatwianie papierowych spraw i dopiero wtedy będzie można zacząć nim normalnie jeździć.

Zmieniam w takim razie nazwę klubu w podpisie: z "... JESZCZE BEZ A4 TEAM ..." na jeszcze nie wiem co :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje furmany Lukasr :oklaski: :thumbup::a4fan:.

Jak wrzucisz ją da MOJA A4 Przygotuj się na....[...]uu felgi trza zmienić na 18''[...]uuu progi trzeba zmienić[...]uuu obniżyć trzeba[...] heheheheh :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę na spocie to będzie można pomacać :D.

Gratulacje! Wezmę EOSa na następny spot to zrobimy małą sesję do działu "Moja A4".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamoo czemu wygadałeś co Lukaszr kupił :bicz:

Ja widziałam od wczoraj rana, ale nic nie mówiłam żeby się sam mógł pochwalić

Ale skoro juz wszyscy wiedzą to faktycznie fura super, ciekawe kiedy pierwsze fotki się pojawią

Wyciągnął i wygadał :D :D

A pochwalić się sam nie omieszkam na pewno.

Ale nie będę pisał co i jak, bo widziałem Adaś wstępnie zrobił kilka postów temu krótką charakterystykę :)

Będę na spocie to będzie można pomacać :D.

Ogólnie jestem za***iście zadowolony - uważam, że się dobrze trafiło i jest więcej niż oczekiwałem. Warto było nie spać 47h, zrobić 2500 km i ściągnąć autko :)

Na razie czeka mnie załatwianie papierowych spraw i dopiero wtedy będzie można zacząć nim normalnie jeździć.

Zmieniam w takim razie nazwę klubu w podpisie: z "... JESZCZE BEZ A4 TEAM ..." na jeszcze nie wiem co :)

hhee Łukasz mnie :bicz:

..musiałem coś napisać ale to dlatego że będzie to 3 A4 w TEAMie która jest czarna.. :dance: a jak wiadomo czarny kolor jest najładniejszy :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje! Wezmę EOSa na następny spot to zrobimy małą sesję do działu "Moja A4".

Jakbyś Malik był tak miły to byłbym wdzięczny.

Wstępnie można by pstryknąć parę.

Ale mam nadzieję, że ten wtorkowy zaliczę - wszystko zależy od tego, czy załatwię papierzyska.

Tablice rej. mam czasowe i tylko do 19 sierpnia, także jeżeli nie załatwię to po prostu pstrykniemy następnym razem :)

hhee Łukasz mnie :bicz:

:D :D

..musiałem coś napisać ale to dlatego że będzie to 3 A4 w TEAMie która jest czarna.. :dance: a jak wiadomo czarny kolor jest najładniejszy :oklaski:

Bardzo dobrze :tongue4:

Kolor piękniutki - taki właśnie chciałem - czarniutki jak węgiel, a dokładnie kolor: EBONY BLACK PEARLESCENT.

Czytam właśnie co mam w aucie (kody 3 znakowe) i cholera kilku nie kumam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz lepiej chłopie czy były jakieś Q ?? oczywiście w avancie.... kolorek kox tylko jeździć.... Rozumiem że kolega Flayer-a spisał się na medal i można na nim polegać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz lepiej chłopie czy były jakieś Q ?? oczywiście w avancie.... kolorek kox tylko jeździć....

Wiesz co, ja pojechałem tam gdzie było kilkanaście aut.

Było też B7, ale cieniutko wyposażone.

Rozumiem że kolega Flayer-a spisał się na medal i można na nim polegać?

Flayer spisał się naprawdę na medal za co mu wszem i wobec dziękuję :notworthy: - polecił mi osobę naprawdę godną zaufania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiadasz B7 :mysli: :mysli: masz może linka do strony gdzie znajdują sie te autka (tam gdzie byłeś ) Jeżeli tak to prześlij mi na PW albo na gg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Git furka mister Lukaszr no i spalanie widze,że identyczne jak u mnie :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Git furka mister Lukaszr no i spalanie widze,że identyczne jak u mnie :tongue4:

Rzeczywiście, różnice są prawie niezauważalne :polew: :polew:

Gratulacje furmany Lukasr :oklaski: :thumbup::a4fan:.

Jak wrzucisz ją da MOJA A4 Przygotuj się na....[...]uu felgi trza zmienić na 18''[...]uuu progi trzeba zmienić[...]uuu obniżyć trzeba[...] heheheheh :polew:

Domyślam się :)

Ale ja jestem spokojny i ułożony - wszystko w swoim czasie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że kolega Flyer-a spisał się na medal i można na nim polegać?

Kolega :polew: Dorosly chlop kolo 40 :) Facet godny zaufania i polecenia ze stopniem zadowolenia klientow 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spocik spoko, spetsnaz: ladnie Ci pomyka ta b5! mnie niestety lukas obciazal :D

Z miejsca nie miałem startu, ale już 2, 3 i 4 jako tako :) Co do obciążenia to ja miałem kocyk, zeszyt i długopis więc mniej więcej sumuje się na wagę Lukasa :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do obciążenia to ja miałem kocyk, zeszyt i długopis więc mniej więcej sumuje się na wagę Lukasa :polew:

Odejmij ten zeszyt i długopis i wtedy będzie waga Lukasa :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze :tongue4:

Kolor piękniutki - taki właśnie chciałem - czarniutki jak węgiel, a dokładnie kolor: EBONY BLACK PEARLESCENT.

Czarna kolor ładna kolor... stary po roku Ci cały lakier zejdzie jak będziesz chciał ją mieć czystą :polew: Zobaczysz co znaczy ciemny lakier dla całego syfu z ulicy :disgust:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z miejsca nie miałem startu, ale już 2, 3 i 4 jako tako :) Co do obciążenia to ja miałem kocyk, zeszyt i długopis więc mniej więcej sumuje się na wagę Lukasa :polew:

Z miejsca ja natomiast mam straty na napedzie... nastepnym razem mozemy zrobic powtorke :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...