Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

eeee Norbi.......chcesz oddac ese.....a jak powiedzialam,ze moge ja wziasc to zero reakcji :tongue4:

wiem wiem.......boisz sie o nia :decayed:

Angee dla Ciebie wszystko, bier eSe, bo ten niebiewski urzekł mnie do tego stopnia,że dostaje zajoba. Tylko gdzie to serwisować?

Ostatnio słyszałem ciekawe spostrzeżenie,że RS pali mniej od eSy. Wytłumaczy mi to ktoś? Człowiek nie gadał kocopałów, bo użytkował oba modele w budzie B5[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2007, 22:14 _________________________________________________Tera pytanie z rodzaju zagwózdka... Dlaczego taki Admo, czy inny Poź, którzy cały czas gonią za mocą nie sprawią sobie takiego cuda http://www.mobile.de/SIDCPpaVh2yVsKWn15tavLv7A-t-vaNexlCsAsCsK%F3P%F3R~BmSB11LsearchPublicJ1189974822A2LsearchPublicD1100CCarX-t-vctpLtt~BmPA1A1B20B66%81R-t-vCaMiMkQuRDSeUnVb_X_Y_x_ysO~BSRA6D1100B27D1900BGND2001CPKWA0HinPublicA2A0A0A0A0/cgi-bin/da.pl?bereich=pkw&sprache=2&sr_qual=GN&top=13&id=11111111271268272& przecież te ich B6 są w takiej samej cenie, o kosztach rezania nie wspomne.... czy te B5 to tylko mi już się jeszcze podoba, czy ta buda to już taka paść, czy co ... bo nie chapie :no:[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2007, 22:19 _________________________________________________O abo taki ooo http://www.mobile.de/SIDtO7VKb5jKgTy4sehvCvF.Q-t-vaN%E3Dex%E9DlCsAsCsK%F3P%F3R~BmSB11LsearchPublic%82K-t-vAUCaCiCoHsMiMkMoPESeTUTsZikWkmrD~BCDA1G2007-11A3JPfullingenADD7967B27D1900MRS4%FF%A0Avant%FF%A0SKNE23750CCarG2007-11C307E72793C320F117000G2000-11J1190063976%82K-t-vAUCaCiCoHsMiMkMoPESeTUTsZikWkmrD~BCDA1G2007-11A3JPfullingenADD7967B27D1900MRS4%FF%A0Avant%FF%A0SKNE23750CCarG2007-11C307E72793C320F117000G2000-11A2LsearchPublicD1100CCarX-t-vctpLtt~BmPA1A1B20B66%81R-t-vCaMiMkQuRDSeUnVb_X_Y_x_ysO~BSRA6D1100B27D1900BGND2001CPKWA0HinPublicA2A0A0A0A0/cgi-bin/da.pl?bereich=pkw&sprache=2&sr_qual=GN&top=1&id=11111111271987049& i 6 klocka w keszeni :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norbi rs4 to kox..najlepsza fura jaką można mieć..kiedyś sobie napewno kupie :) ale Hornet mógły mieć takową..byśmy upalali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norbi rs4 to kox..najlepsza fura jaką można mieć..kiedyś sobie napewno kupie :) ale Hornet mógły mieć takową..byśmy upalali :)

Masz racje miszczu!!!

Gorniet ty dzięciole do szkiebrownika mi po ERESA :decayed:, oczywiście jade z Tobą :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena bardzo niska, zeby mozna bylo za taka kase kupic RSa to bym teraz nim jezdzil zamiast B6... Ta bryka jest ze szwajcarii, wiec cła i inne bzdety jeszcze Cie obowiazuja niestety

Stary to są żadne koszty. Sprowadzałem już nie raz i nie dwa, również ze Szwicka. Nie zapłaciłem nigdy wiecej niż kilka tysi, a do takiej fury to chiba warto dołożyć te półtory krajowej :afro:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cło + akcyza? To juz napewno nie poltory krajowej :P

Poza tym nie wierze w te 17500 ojro za RS, niestety :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trza Horneta za fraki wziasc......bo on to nic, tak sam nie pomysli..... :polew:

moze w ten sposob bedzie..... :D

Jak to nie pomyśli ??

On też ma swoją RS'talję :polew: :polew:

Wszyscy mu jej zazdroszczą :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod Hiltonem postawili A5-tki.

Spot jutro na Grzybowskiej :polew:

zdjcie009ln7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trza Horneta za fraki wziasc......bo on to nic, tak sam nie pomysli..... :polew:

moze w ten sposob bedzie..... :D

Jak to nie pomyśli ??

On też ma swoją RS'talję :polew: :polew:

Wszyscy mu jej zazdroszczą :polew:

no tak lukaszkur zapomnialam o niej :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak lukaszkur zapomnialam o niej :embarrassed:

Jak to zapomniałaś ??

Wstyd, po prostu wstyd :polew: :polew:

Pod Hiltonem postawili A5-tki.

Wczoraj wieczorem jak wracałem widziałem A5 na pasie obok.

Fajnie wyglądają te reflektory LED z przodu.

Trochę słabo to świeci, ale wygląda nieźle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to zapomniałaś ??

Wstyd, po prostu wstyd

Przepraszam, to sie juz wiecej nie powtorzy :polew:[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2007, 23:12 _________________________________________________

Fajnie wyglądają te reflektory LED z przodu.

Trochę słabo to świeci, ale wygląda nieźle smiley

ledy jak ledy :wink4:

ja to dopiero mam reflektory :naughty:

hehe... od piatku jezdze tylko z jednym sprawnym :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norbi: Rs4 w B5 pali średnio 21L i jest to sprawdzone info od "normalnego" właściciela tejże rs4 w Wawie. Nawet Horneciak ostatnio zdjęcie jej widział. Dlatego moja bedzie paliła 15L i bedzie wciągała S4 B6 - to jest mój cel :decayed::wink4:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten drugi RS4 za 17,5 klocka odpada bo ma takie same felgi jak ja :decayed:

Poz mam dla ciebie ta dokladke rozmawialem z oniakiem i kazal wystawic ci fakture na 500 $ brutto ale i tak bedziesz do przodu bo nie musisz malowac jej za 400$ mam nadzieje ze pasi :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 500$ to nie biore, bo pewnie jakaś podróba...

żebyś 900$ powiedział to może bym łyknął :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...