Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Jedni opowiadają o zderzakach, inni się nimi zajmują, jeszcze inni by chcieli :naughty:

Czyli jako stały bywalec klubów GoGo, do której grupy byś się zaliczył Wiciu? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

evo nieżle zamiata... :)

ochroniarz dziś był spoko,

Kaśka (znaczy Przemek prowadził) i ten kolega od 2.6 (nie pamiętam nicku) refleks macie jakiś słaby.... zeby was krzyniek dieslem 1.9 ze startu objeżdżał :tongue4: (no i miałem otwarte okno a to mi ujęlo jakieś 10 KM :polew:) co dopiero jakbym miał mocniejszy silnik to byłby dopiero :kox: :kox: :kox:

Ten kolego z 2.6 to ja Adrian... tak naprawde to ze startu ze swiateł wiadomo kto był pierwszy :drool:, a póżniej musiałem odpuścić bo klocki jeszcze świerze i nie chciałem przegrzać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedni opowiadają o zderzakach, inni się nimi zajmują, jeszcze inni by chcieli :naughty:

Czyli jako stały bywalec klubów GoGo, do której grupy byś się zaliczył Wiciu? :D

Wit to GRUPA TRZYMAJĄCA WŁADZĘ...za zderzaki :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako stały bywalec klubów GoGo

Przyganiał kocioł garnkowi - nie przypomnę, kto najszybciej skumał o co chodzi i ubarwił dyskusję wielce fachowymi komentarzami :decayed:

A ja wyłacznie w celach poznawczych i aby w realnym życiu lepiej nawiązywać i rozwijać relacje :gwizdanie:

Wit to GRUPA TRZYMAJĄCA WŁADZĘ...za zderzaki :polew:

Motor-biorę to za komplement :naughty: i daruję tą stówę, która mi jesteś winny od wczoraj i od której narosły już odsetki w wysokości 150 zeta :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ja wyłacznie w celach poznawczych i aby w realnym życiu lepiej nawiązywać i rozwijać relacje :gwizdanie:

Hehe, no tłumacz się tłumacz! :polew: Czyli twierdzisz, że tego rodzaju przybytki spełniają w pewnym stopniu rolę edukacyjną? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja głosuje na PiS :P :P :polew: :polew: :polew:

To idź w PIS-du :polew:

A tak BTW - Ty masz zachowane prawo do głosowania??? :shocked:

Flyer powinien sobie nowe hasło w podpis wpisać: "Niedługo Wybory - schowaj Poźkowi dowód" :polew:

Hehe, no tłumacz się tłumacz! :polew: Czyli twierdzisz, że tego rodzaju przybytki spełniają w pewnym stopniu rolę edukacyjną? :)

Bardzo dobre pytanie, jednocześnie nie jestem pewny czy dobrze Cię zrozumiałem, że chodzisz tam nie po to żeby sie czegoś nauczyć. Powiedz nam zatem w jakim celu systematycznie odwiedzasz stolicę bratniej Bułgarii? :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UUU Malik wydalo sie :tongue4: :tongue4: :polew:

Nic się nie wydało :) Trzeba bylo śledzić dyskusję z ubiegłego tygodnia a nie tu wyskakujesz jak Filip z konopii.

A co do tej "systematyczności" to gdzie mi do Wicia :) Ja ostatni raz w Sofii byłem chyba w 2001r na jakimś wieczorze kawalerskim kumpla :)

BTW: Poziek, co z tym grillem? Dogadamy sie czy mam zamawiać w ASO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW: Poziek, co z tym grillem? Dogadamy sie czy mam zamawiać w ASO?

Imprezę z solidna popijawą chcesz zamawiać w ASO ??? :shocked:

;):polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imprezę z solidna popijawą chcesz zamawiać w ASO ??? :shocked:

;):polew:

Do tego dziwki i kokaina! Nowa oferta Audi dla stałych klientów. Nie dostałeś folderu reklamowego?

Aaaa.. bo to dopiero od nadwozia B6 dawali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imprezę z solidna popijawą chcesz zamawiać w ASO ??? :shocked:

;):polew:

Do tego dziwki i kokaina! Nowa oferta Audi dla stałych klientów. Nie dostałeś folderu reklamowego?

Aaaa.. bo to dopiero od nadwozia B6 dawali :)

więc jak zwykle mnie ominie najlepsza impreza ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imprezę z solidna popijawą chcesz zamawiać w ASO ??? :shocked:

;):polew:

Do tego dziwki i kokaina! Nowa oferta Audi dla stałych klientów. Nie dostałeś folderu reklamowego?

Aaaa.. bo to dopiero od nadwozia B6 dawali :)

No nie no nie i znowu mnie nie chcecie zabrać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imprezę z solidna popijawą chcesz zamawiać w ASO ??? :shocked:

;):polew:

Do tego dziwki i kokaina! Nowa oferta Audi dla stałych klientów. Nie dostałeś folderu reklamowego?

Aaaa.. bo to dopiero od nadwozia B6 dawali :)

He HE He - Malik.Dobry jesteś. :th:

A propos jeża, czyli nie na temat.

Przypomniał mi się tan stary kawał (sorry za bluzgi), jak to facet siedzi sam w pokoju i onanizuje się, szczytuje, a następnie wychodzi do kuchni, wyciąga z lodówki mineralną gazowaną w szklanej butelce i łapczywie wypija.

Następnie wraca do pokoju onanizuje się, szczytuje, a następnie znów wychodzi do kuchni, wyciąga z lodówki kolejną mineralną gazowaną w szklanej butelce i wypija polewając twarz i tors.

I po raz kolejny do pokoju. Onanizm. Szczytowanie. Trochę powłócząc nogami - do kuchni. Kolejna mineralna gazowana w szklanej butelce. Już własciwie nie wipija tylko polewa się nią obficie parskając zalotnie, po czym jak już mineralna się kończy, opiera się zmieczony o parapet i mówi sam do siebie:

- "Szampan i dziwki - takie życie uwielbiam"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imprezę z solidna popijawą chcesz zamawiać w ASO ??? :shocked:

;):polew:

Do tego dziwki i kokaina! Nowa oferta Audi dla stałych klientów. Nie dostałeś folderu reklamowego?

Aaaa.. bo to dopiero od nadwozia B6 dawali :)

He HE He - Malik.Dobry jesteś. :th:

A propos jeża, czyli nie na temat.

Przypomniał mi się tan stary kawał (sorry za bluzgi), jak to facet siedzi sam w pokoju i onanizuje się, szczytuje, a następnie wychodzi do kuchni, wyciąga z lodówki mineralną gazowaną w szklanej butelce i łapczywie wypija.

Następnie wraca do pokoju onanizuje się, szczytuje, a następnie znów wychodzi do kuchni, wyciąga z lodówki kolejną mineralną gazowaną w szklanej butelce i wypija polewając twarz i tors.

I po raz kolejny do pokoju. Onanizm. Szczytowanie. Trochę powłócząc nogami - do kuchni. Kolejna mineralna gazowana w szklanej butelce. Już własciwie nie wipija tylko polewa się nią obficie parskając zalotnie, po czym jak już mineralna się kończy, opiera się zmieczony o parapet i mówi sam do siebie:

- "Szampan i dziwki - takie życie uwielbiam"

:polew: :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napiłbym sie :naughty:

a właśnie wyrezałem żaróweczki od podświetlania tablicy, no i powiem wam że one trzszeczkę są krótsze od ori. :( ale dałem rade :dance: a i u mnie jest całekiem inna budowa lampek niż z tego co widziałem u Żółwia, Tosika, Angeli. :)

no to Adrian będe już pamiętał że TY to 2,6.... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...