Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

chętnie wpadłbym na wtorkowego spota, ale tam wszyscy min b6 a ja w b5, będę mile widziany?

Smiało dawaj tylko pamietaj pierwszy spot najgorszy na drugim bedzie juz z gorki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

chętnie wpadłbym na wtorkowego spota, ale tam wszyscy min b6 :embarrassed: a ja w b5, będę mile widziany? :mysli:

Miło, nie miło.

Wpadaj, bo ostatnio zaczyna być nudnawo.

Obśmialiśmy wszystkich stałych bywalców.

Czas na szyderę z jakiegoś nowego mięcha.

:polew:

A tak poważnie. Dawaj gościu na spota-dasz radę, jest nas trochę.

Uważaj tylko na Angelę. Ona lubi robić złośliwe kawały. Mało który nie dał się wkręcić :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewno nie masz włączonego DHCP.Czyli walisz brame, maske oraz IP na które router pozwala..i najlepiej DNS ten sam co bramka..i będzie banglało...

DHCP jest właczony . Wrzucam IP , maske podsieci ..i nic :kwasny:

Skad wziąć adres serv. WINS i DNS ? :angry:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chętnie wpadłbym na wtorkowego spota, ale tam wszyscy min b6 a ja w b5, będę mile widziany?

Smiało dawaj tylko pamietaj pierwszy spot najgorszy na drugim bedzie juz z gorki :decayed:

Nooo... Dziku jakoś zdaje się zamilkł :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2008, 22:52:55_________________________________________________

pewno nie masz włączonego DHCP.Czyli walisz brame, maske oraz IP na które router pozwala..i najlepiej DNS ten sam co bramka..i będzie banglało...

DHCP jest właczony . Wrzucam IP , maske podsieci ..i nic :kwasny:

Skad wziąć adres serv. WINS , DNS ? :angry:?

Dostawca powinien zapewnić takie info.

No, chyba, że chcesz ciągnąć bezprzewodówkę od sąsiada z za ściany, to ...po prostu idź i go zapytaj :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chętnie wpadłbym na wtorkowego spota, ale tam wszyscy min b6 :embarrassed: a ja w b5, będę mile widziany? :mysli:

A tak poważnie. Dawaj gościu na spota-dasz radę, jest nas trochę.

Uważaj tylko na Angelę. Ona lubi robić złośliwe kawały. Mało który nie dał się wkręcić :decayed:

B5.....Ci u nas dostatek..... :decayed:

Wiciu....co Ty tak straszysz kolege..... :tongue4: juz sie pewnie wystraszyl bo nic nie pisze...... :laghing2:

Haha...ja i zlosliwe kawaly...dobre :polew: jak kawaly to mi, a nie ja....... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostawca powinien zapewnić takie info.

Zapewnia ..na 2 kompach :decayed: ...ale przy kolejnym ktory chce podłaczyć ..nic nie bangla :disgust:

A to jest raczej kwestia ustawien wiec kombinuje :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chętnie wpadłbym na wtorkowego spota, ale tam wszyscy min b6 :embarrassed: a ja w b5, będę mile widziany? :mysli:

Przyjeżdzać Panie, be piuntek jest tyle samo co szóstek. :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chętnie wpadłbym na wtorkowego spota, ale tam wszyscy min b6 :embarrassed: a ja w b5, będę mile widziany? :mysli:

A tak poważnie. Dawaj gościu na spota-dasz radę, jest nas trochę.

Uważaj tylko na Angelę. Ona lubi robić złośliwe kawały. Mało który nie dał się wkręcić :decayed:

B5.....Ci u nas dostatek..... :decayed:

Wiciu....co Ty tak straszysz kolege..... :tongue4: juz sie pewnie wystraszyl bo nic nie pisze...... :laghing2:

Haha...ja i zlosliwe kawaly...dobre :polew: jak kawaly to mi, a nie ja....... :kox:

on go nie straszy tylko uczula, wiem co mówię bo dwa tygodnie temu uczestniczyłem w przyjęciu "nowego" i było ostro także niech kolega się dwa razy zastanowi czy da radę przez to przejść :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

on go nie straszy tylko uczula, wiem co mówię bo dwa tygodnie temu uczestniczyłem w przyjęciu "nowego" i było ostro także niech kolega się dwa razy zastanowi czy da radę przez to przejść

to o co wreszcie chodzi, że tak strasznie jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby stolyca, a niektórzy zachowują się jak buroki z "remizy", gdzie każdy nowy to intruz, którego trzeba "przetestować". :decayed:

Franiu, nic się nie przejmuj tylko przyjeżdzaj na spota. Oni wszyscy są mocni tylko przez internet. :D

:th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby stolyca, a niektórzy zachowują się jak buroki z "remizy", gdzie każdy nowy to intruz, którego trzeba "przetestować". :decayed:

Franiu, nic się nie przejmuj tylko przyjeżdzaj na spota. Oni wszyscy są mocni tylko przez internet. :D

:th:

tomaszust "a dac w ryj? moge dać... " :polew: :polew: :polew::kox:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2008, 09:00 _________________________________________________

Prawda :th: , to w każdy wtorek?

tak w każdy :wink4:

widzisz po takim miłym przyjęciu na forum to już Cię nic nie zaskoczy :tongue4: więc śmiało wpadaj na spota :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomaszust "a dac w ryj? moge dać... " :polew: :polew: :polew::kox:

Ja też w ryj dać mogę dać.

Prawda.. była. :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: chciałem tylko zaznaczyć że Trzenio wrócił od was normalnie jako kierowca, więc wychodzi na to że nawet nie umiecie kogoś porządnie do bagażnikia zapakować :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: chciałem tylko zaznaczyć że Trzenio wrócił od was normalnie jako kierowca, więc wychodzi na to że nawet nie umiecie kogoś porządnie do bagażnikia zapakować :polew: :polew:

mnie nie było więc nie wiem jak go tam chłopaki upychali, ale niech przyjedzie jeszcze raz to dopilnujemy żeby było inaczej :polew::kox: :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: chciałem tylko zaznaczyć że Trzenio wrócił od was normalnie jako kierowca, więc wychodzi na to że nawet nie umiecie kogoś porządnie do bagażnikia zapakować :polew: :polew:

mnie nie było więc nie wiem jak go tam chłopaki upychali, ale niech przyjedzie jeszcze raz to dopilnujemy żeby było inaczej :polew::kox: :gwizdanie:

teraz to wy do nas wpadnijcie :naughty: zobaczycie co znaczy JKJZ :kox: :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie , byłem w sobote u mechanika podpiąć adele pod kompa , nic sie nie dzieje z autem , poprostu chciałem tak kontrolnie zerknac , rozebrał mi pół tunelu i stwierdził ze jego laptok nie widzi mojej :a4fan: nie wiem czy mu wierzyc. gdybym podjechał do was na spota to znalazłbym kogos "uczynnego" który za butle wody ognistej zvagował by mi auto ???? chyba ze mechanik mówił prawde i gdzies kable sa pourywane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie , byłem w sobote u mechanika podpiąć adele pod kompa , nic sie nie dzieje z autem , poprostu chciałem tak kontrolnie zerknac , rozebrał mi pół tunelu i stwierdził ze jego laptok nie widzi mojej :a4fan: nie wiem czy mu wierzyc. gdybym podjechał do was na spota to znalazłbym kogos "uczynnego" który za butle wody ognistej zvagował by mi auto ???? chyba ze mechanik mówił prawde i gdzies kable sa pourywane.

butla wody to chyba mało, z tego co się orientuje to ostatnio była promocja i robili vagowanie za 99.99zł :polew: a na spota wpadaj śmiało :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

msc79, nie słuchaj krzyńka. Przyjeżdzaj, na pewno znajdzie się jakiś chętny i sprawdzi Twoje autko. :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...