Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4-KLUB.GERMANY

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to dawajcie w poniedziałek tam gdzie podałem :)

muszę zciąć 450km, a spotkałbym się z wami....

na 8.00 pod Brunszwikiem? za stówkę bym zalał... :eusathink: ilu nas jest na poniedziałek?

Mogłaj80, lecisz na Brunszwik, za 3 dychy na miejscu pasażera?

Edytowane przez Shiftback

Opublikowano
  • Autor

4-5 osób będzie

Opublikowano

chyba pogonie na ten spot.... Tom3k, co to za impra? wybacz ale brak sił na ogarnianie tematu..


Mogłaja trza by zprowokowac... You Know Why..? :wink:

Opublikowano
  • Autor

Z tego co mi kumpel mówił to Impreza dość Duża teraz jest normalnie w dzień tzn od rana. A w sierpniu nocna edycja...

To nakrecaj tam chłopaków z Twoich stron ;-)

Opublikowano

RS a jakie masz te graty to moze cos mi sie przyda do mojej a4 b6.

Edytowane przez arni1.8turbo

Opublikowano

RS to co jakies spotkanie? Bo moze jutro juz znikam

Opublikowano

Wlasnie chlopaki :P na poniedzialek sie pisze :) mozemy umowic sie w brunszwiku pod moim blokiem :D jakies 4km z autostrady.

Opublikowano
  • Autor

Prezes tylko mowa jest i peine tam jest vag meeting

Opublikowano

wiem wiem ze w peine :)

Opublikowano
  • Autor

To o której tam jutro się widzimy?

Opublikowano

Jestem na bank w tym Peine.

Teraz jadę do warsztatu ogarnąć dyliżans na jutro.

@domialex - adres warsztatu to 33609 Bielefeld, Eckendorferstr. 200

Mój telefon to 0170 9617827

Andrzej

Wolę Telefon Podać bo nie siedzę nonstop w necie.

Edytowane przez RS

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam obecnie przebywam w Niemczech w Donaueschingen. Jest gdzies moze w moich okolicach organizowany zlot czy spot a4 klub.pl? Tak w promieniu 150 km?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ok... wracam z tematem czerwcowej ustawki na 21 - 22 czerwca z cz ciepłym szamankiem... Tylko na środku!

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

teoretycznie powinieneś ale jak jedziesz swoją c6 to nie ma sensu bo takiego auta ze względu na emisje spalin raczej nie będą zatrzymywać "w biegu". w razie czego ten jeden raz się wytłumaczysz że nie wiedziałeś i dostaniesz najwyżej upomnienie :)

Opublikowano

Rozumiem dzięki za info , a jaka kara jest za brak ile euro skasują za tak coś , no to jednak wolę załatwić plakietkę niż potem mieć problemy , tak jadę swoją a6 C6 jadę przez Chociebuż , Berlin , Hamburg i jakieś 50 kilometrów w stronę Kilonia

Opublikowano
  • Autor

40 euro u mnie w Hanowerze. a do miasta będziesz wyjeżdżać?

Opublikowano

40 euro u mnie w Hanowerze. a do miasta będziesz wyjeżdżać?

tylko w Hamburgu będę wjeżdżał a tak jadę w miasteczko i nad morzem

Opublikowano
  • Autor

hmm, no decyzja należy do Ciebie, ja gdybym nie miał naklejki to bym nie kupował. jak dużo nie będziesz tam jeździł to szkoda szyb obklejać :P

Opublikowano

40 euro u mnie w Hanowerze. a do miasta będziesz wyjeżdżać?

tylko w Hamburgu będę wjeżdżał a tak jadę w miasteczko i nad morzem

Olałbym to ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.