Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ALL] Jakie gumowe dywaniki wnętrza i jaka wykładzina do bagażnika ?


Daras

Rekomendowane odpowiedzi

zdecydowanie zgadzam się z ZeeBee . mam teraz ori z ASO i miałem te ori z ALLEGRO .Nie ma co porównywać .Z ASO perfekcyjnie dopasowane jakość samej gumy dużo lepsza myślę, że nawet ich żywotność będzie dużo większa co w efekcie wyrówna ten niby rachunek ekonomiczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie zgadzam się z ZeeBee . mam teraz ori z ASO i miałem te ori z ALLEGRO .Nie ma co porównywać .Z ASO perfekcyjnie dopasowane jakość samej gumy dużo lepsza myślę, że nawet ich żywotność będzie dużo większa co w efekcie wyrówna ten niby rachunek ekonomiczny

To dziwna sprawa bo oglądałem "ori" z aso i poza tym, że jedne mają bieżnik w kwadrat a drugie w prostokąt to nie zauważyłem różnic. Te dywaniki są identyczne, identycznie dokładnie leżą, guma identyczna, stopery dopasowane do 1mm. Chyba mówimy o dwóch różnych rzeczach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daras, zapomniałem... zrobie też fotke wykładziny w kufrze i opisze co i jak ;)[br]Dopisany: 14 Styczeń 2008, 16:49 _________________________________________________Przepis jest prosty : dobrze zaopatrzony sklep z wykładzinami. Ostry nóż, linikja i kawałek kredki do odrysowania miary. Ja kupiłem taką z podkładem gumowym - kiedy coś się wyleje nie ma szans przemoknąć. Otworów na zaczepy siatki nie wyciniałem,bo nie mam siatki.

dscf0229he2.jpg

dscf0231vp1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do bagaznika tez bylo znalesc jakies gumowe bo te z wykladziny sie zasyfia strasznie a guma to guma umyjesz i po klopocie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka wykładzina nie wygląda najgorzej :) tyle ze wlasnie... syf w nią wchodzi z a z gumy sie zmiecie, ewentualnie zmyje i finito... dywaniki na pewno biore SHONEK (aczkolwiek szkoda ze nie ma czarnych, tylko szare), a nad wykladziną kufra siem zastanawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do B6 te szare pasują. Czarne byłyby za ciemne. Też miałem obawy ale jak założyłem to super wyglądają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Trochę odświeżę temat, co myślicie o tych dywanikach?

http://allegro.pl/item630726487_dywaniki_gumowe_schonek_audi_a4_b6_od_2000_2007r.html

Myślę że cena jest ok, bo w ASO na pewno więcej zapłacę za ori. Niby próbowałem dzwonić ale nie odbierają, może jeszcze później przedzwonię dowiedzieć się o cenę oryginalnych dywaników.

Do B6 jaki kolor proponujecie? Szary czy czarny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się podobają, a kolor to zalezy jak masz wewnątrz oraz jak Ci się podoba.

mało wyraźnie jest pokazany ten haft AUDI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się podobają, a kolor to zalezy jak masz wewnątrz oraz jak Ci się podoba.

mało wyraźnie jest pokazany ten haft AUDI

A gdzie ma być ten haft ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się zagalopowałem i haft jest na welurowych i one moim zdaniem wyglądają ładniej niż te gumowe, bardziej jak ori :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja polecam

Autohaus Hans Steiner GmbH; Lohackerstrasse 11, 44867 Bochum

email: [email protected]

sklep na ebay de: http://stores.shop.ebay.de/VW-Audi-Originalersatzteile-Steiner

Kupowalem u nich komplet ori gumowych dywanikow do B5. Cena 21E za calosc, koszt wysylki 8€. Do tego dostalem kupon 10€ na dalsze zakupy. Jesli nie maja czegos w ofercie wystawionej na ebay. de, to wystarczy napisac do nich maila (spoko mozna po angielsku) i zalatwia od reki. Przesylka okolo 5 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Odgrzebie trochę temat, a mianowicie potrzebuje dywaniki gumowe do A4 B6 tylko że w wersji angielskiej. Dostane coś takiego w PL?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panoczki macie jakiegoś zaufanego dilera dywaników PETEX z Allegro ?? zacząłem przeglądać Allegro i znalazłem różne wzory i teraz nie wiem czy tak jest czy wciskają chińszczyznę :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/audi-a4-b5-94-01-dywaniki-gumowe-petex-oryginalne-i1888241078.html

ja kupilem z tej aukcji dywaniki, solidne, guma gruba i w miare miekka, wszystko ladnie pasuje, stopery tez, na kazdym dywaniku jest wytloczona metka z nazwa PETEX i modelem samochodu od jakiego są wiec mysle ze chyba oryginaly ;)

także od tego sprzedajacego możesz śmiało brać jeśli ma do B6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem do innych aut gumy z allegro, ale po niedługim czasie wyglądały fatalnie.

jakość gumy pokazała swoje

Dlatego dzisiaj odebrałem ori z ASO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...