Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

19" też można.. chociaż ja po przesiadce z 15" na 16" nie wiem czy bym się zdecydował na 17 a co dopiero 18".. Ale koła robią wrażenie. :)

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 211 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Coś się ruszyło :wink4:

dsc33882855318.jpg

dsc34242939969.jpg

dsc34542966853.jpg

dsc34662984963.jpg

dsc33972881241.jpg

dsc34012899767.jpg

dsc34683007520.jpg

no i żeby nie było, ramka, będzie malowana od nowa tym razem na czerń z połyskiem slina, osłona silnika będzie poprawiona w niedługim czasie razem ze zderzakiem, czekam jeszcze na wentylki wallbash

Opublikowano

ale wypucowana :slina:

:kox:

Opublikowano
  • Autor

ale wypucowana :slina:

:kox:

jeszcze nawet nie skonczyłem polerki, ale już zamówiłem sprzęcik, i będę działał :wink4:

Opublikowano

no tez chce sobie sprawic maszynke - moze na lato :decayed:

co ciemny kolor to ciemny :przebiegly:

Opublikowano
  • Autor

przy okazji zrobiłem wczoraj rzecz która od dawna mnie wqrwiała :angry: tzn, osmolone końcówki wydech, malnąłem suki na ciorno :kox:

dsc34199172508.jpg

dsc34159147963.jpg

i przy okazji grzebania z tyłu auta, wyrzuciłem znowu hak :naughty:

Opublikowano

ale u ciebie i tak ich widac nie bylo :wink4:

co innego u mnie :gwizdanie:

Opublikowano

co innego u mnie :gwizdanie:

chyba u twojego taty :gwizdanie:

Super sie trzyma ta twoja audika mimo swojego wieku , co teraz w planach ?

Opublikowano

co innego u mnie :gwizdanie:

chyba u twojego taty :gwizdanie:

o kuzwa dopiero zauwazylem ze ma 17 lat :wink4:

Opublikowano
  • Autor

ale u ciebie i tak ich widac nie bylo :wink4:

co innego u mnie :gwizdanie:

końcówki końcóek było widać i mnie to wqrwiało :evil:,a teraz jest malina :naughty:

co innego u mnie :gwizdanie:

Super sie trzyma ta twoja audika mimo swojego wieku , co teraz w planach ?

Planów jest w choooj i trochę, cały czas szukam gwintu :gwizdanie:, i tej nieszczęsnej osłony od passata, a miałem ją już na widelcu, i poszła :wallbash:

Opublikowano

co innego u mnie :gwizdanie:

chyba u twojego taty :gwizdanie:

o kuzwa dopiero zauwazylem ze ma 17 lat :wink4:

u nas.

Opublikowano
  • Autor

co innego u mnie :gwizdanie:

chyba u twojego taty :gwizdanie:

o kuzwa dopiero zauwazylem ze ma 17 lat :wink4:

u nas.

czepiacie się :wink4:, no i tak na marginesie, nie róbcie mi tu burdlu :bicz3: :polew:

Opublikowano

jesli lakier wyglada w rzeczywistosci tak jak na zdj to tylko pozazdroscic :)

ladnie utrzymany i pieknie sie prezentuje :hi:

poza tym autko z rocznika '95 a wyglada jak z konca produkcji , przepiekne wozidełko :good:

Opublikowano
  • Autor

jesli lakier wyglada w rzeczywistosci tak jak na zdj to tylko pozazdroscic :)

ladnie utrzymany i pieknie sie prezentuje :hi:

poza tym autko z rocznika '95 a wyglada jak z konca produkcji , przepiekne wozidełko :good:

dzięki wielkie, lakier nie jest idealny, ale zamówiłem już specyfiki i będę robił tak żeby był :evil:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 22:54_________________________________________________mały mod a cieszy :decayed:

dsc34877446597.jpgdsc34897491960.jpg

Opublikowano

jesli lakier wyglada w rzeczywistosci tak jak na zdj to tylko pozazdroscic :)

ladnie utrzymany i pieknie sie prezentuje :hi:

poza tym autko z rocznika '95 a wyglada jak z konca produkcji , przepiekne wozidełko :good:

dzięki wielkie, lakier nie jest idealny, ale zamówiłem już specyfiki i będę robił tak żeby był :evil:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 22:54_________________________________________________mały mod a cieszy :decayed:

dsc34877446597.jpgdsc34897491960.jpg

tlusto lecisz po bandzie :decayed:

Opublikowano

slepy jaka cena? :gwizdanie:

Opublikowano

dobry pomysł z tym opisem bezpieczników :kox: masz gdzieś w wordzie zapisane :naughty: bo tez bym sobie druknął może :przebiegly:

Opublikowano

dobry pomysł z tym opisem bezpieczników :kox: masz gdzieś w wordzie zapisane :naughty: bo tez bym sobie druknął może :przebiegly:

eee a ja myślałem że kupiłeś sobie nową "klapkę" z polskim opisem :polew:

moja klapka jest pęknięta :disgust:

Opublikowano
  • Autor

jesli lakier wyglada w rzeczywistosci tak jak na zdj to tylko pozazdroscic :)

ladnie utrzymany i pieknie sie prezentuje :hi:

poza tym autko z rocznika '95 a wyglada jak z konca produkcji , przepiekne wozidełko :good:

dzięki wielkie, lakier nie jest idealny, ale zamówiłem już specyfiki i będę robił tak żeby był :evil:

dsc34877446597.jpgdsc34897491960.jpg

tlusto lecisz po bandzie :decayed:

a co się będę :polew:

dobry pomysł z tym opisem bezpieczników :kox: masz gdzieś w wordzie zapisane :naughty: bo tez bym sobie druknął może :przebiegly:

a mam, nie mogłem spać bo mnie jakaś choroba bierzę, no to sobie zmodziłem :kox: podesłać CI :przebiegly:

dobry pomysł z tym opisem bezpieczników :kox: masz gdzieś w wordzie zapisane :naughty: bo tez bym sobie druknął może :przebiegly:

eee a ja myślałem że kupiłeś sobie nową "klapkę" z polskim opisem :polew:

moja klapka jest pęknięta :disgust:

Szkoda mi kasy na takie pierdołki, a to chwila roboty i jest :naughty:, no ale jak masz pękniętą to i tak musisz sobie wymienić :wink4:[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2010, 20:05_________________________________________________No i qr** zonk :wallbash:, miały być rarytaśne wentylki z logo B5 Battalion :slina:, ale niestety gościu stwierdził że jednak tego nie ogarnie, bo nie ma lasera do cienkich wzoró :wallbash:, szukam innej opcji :mysli:

Opublikowano

No i q***wa zonk :wallbash:, miały być rarytaśne wentylki z logo B5 Battalion :slina:, ale niestety gościu stwierdził że jednak tego nie ogarnie, bo nie ma lasera do cienkich wzoró :wallbash:, szukam innej opcji :mysli:

nieźle kombinujesz :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.