Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
na tyl zamowiles pojedyncze nakretki czy te podwojne? nakretka + kontra?

Tył zostawiłem ori bo sa w dobrym stanie, brałem tylko przód jedna,nakrętka z śruba kontrujaca z boku

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 210,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a to ja wlsnie odwrotnie zamawialem, i zamowilem bez kontry, bo te poprzednie mialem [pojedyncze z kontra, ale kontra byla jak by jej niebylo :) i nic sie nie dzialo

Opublikowano

Szczęka mi opadła, czapki z głów :hi: Piękny zetor, nic dodać nic ująć! Pozostaje mi tylko mieć nadzieję, że mój też kiedyś będzie tak miażdżył :notworthy:

edit: zaćmę miałem i nie ogarnąłem, że wykres na 122 kuce ze 172 strony to nie Twój :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

wpadł kolejny element układanki:decayed:

b8659699-d30c-4fda-a9b1-f0a4662be5f9.jpg

Wieści głoszą że jutro ma być nowe koło:whistling:

Opublikowano

Jak dostaniesz koło od razu się pochwal:naughty: Bo jestem ciekaw co w tym sezonie zagości:wink:

Opublikowano
  • Autor
Jak dostaniesz koło od razu się pochwal:naughty: Bo jestem ciekaw co w tym sezonie zagości:wink:

Koła już w domu:D, a ja jeszcze w robocie, chyba mnie poskreca:(

Opublikowano
Jak dostaniesz koło od razu się pochwal:naughty: Bo jestem ciekaw co w tym sezonie zagości:wink:

Koła już w domu:D, a ja jeszcze w robocie, chyba mnie poskreca:(

A do mnie już wczoraj gwint wrócił :decayed:

Opublikowano

Coś tam widać jak się przypatrzy :facepalm:

podobnie rejke mam:grin:

http://imageshack.us/a/img197/8004/jtnq.JPG

wytłumaczcie mi po co robić gładki przód jak i tak montujecie rejestracje z przodu?

w takim zestawie wygląda to jeszcze gorzej niż oryginalnie:facepalm:

Opublikowano

dla mnie to też mega słaba opcja wieszać rejkę parę centów niżej :wink:

ślepy coś tam za koło kupił, pucuj sie:wink:

Opublikowano
  • Autor
dla mnie to też mega słaba opcja wieszać rejkę parę centów niżej :wink:

ślepy coś tam za koło kupił, pucuj sie:wink:

No to gdzie indziej mam ja dać? Opcja bez była dobra do pierwszego spotkania z policja, opcja bez blachy jest na spoty i zloty;) fotki koła wrzucę jak dotrę do domu

Opublikowano

Coś tam widać jak się przypatrzy :facepalm:

podobnie rejke mam:grin:

http://imageshack.us/a/img197/8004/jtnq.JPG

wytłumaczcie mi po co robić gładki przód jak i tak montujecie rejestracje z przodu?

w takim zestawie wygląda to jeszcze gorzej niż oryginalnie:facepalm:

a no po to że jak przyjdzie czas na zlot to sie sciąga i jej nie ma:decayed: a jeżdzić w miedzy czasie trzeba

dlatego polecam swój patent:decayed:

rejestracja_zps67243681.jpg

Opublikowano

Będzie mega z nowym kółkiem, wrzucasz na nie 215/35? :thumbup:

by Note 2

Opublikowano
Jak dostaniesz koło od razu się pochwal:naughty: Bo jestem ciekaw co w tym sezonie zagości:wink:

Koła już w domu:D, a ja jeszcze w robocie, chyba mnie poskreca:(

nudaaaa:grin:
Opublikowano
  • Autor
Będzie mega z nowym kółkiem, wrzucasz na nie 215/35? :thumbup:

by Note 2

Tak

Opublikowano

A myślałem że już się czymś pochwaliłeś a tu dalej tylko bicie piany!! Zdradź co to wleci na auto:decayed:

Opublikowano

Znając Slepego aż się boje co za koło kupił :bag:

Opublikowano
Znając Slepego aż się boje co za koło kupił :bag:
znasz slepego?:grin:
Opublikowano
Znając Slepego aż się boje co za koło kupił :bag:

stalówki z benta 19' :grin:

Opublikowano
Znając Slepego aż się boje co za koło kupił :bag:

stalówki z benta 19' :grin:

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ta Bum Tsss

DSC_8591.jpg

DSC_8598.jpg

9J18, wskoczy na to opona 215/35, i powinno być :kox:, jeszcze dystanse musze ogarnąć, bo et45:whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.