Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Slepy byles jak kupowales kola ze czwarta sztuka inna? :grin: Tak powaznie to myslalem ze gorzej siadzie kolo a jest elegancko:naughty: z tego 59 to gwint sam siadzie w dol jak pojezdzisz, no i znaczek z grila w chrom dawaj

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 210,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
Slepy byles jak kupowales kola ze czwarta sztuka inna? :grin: Tak powaznie to myslalem ze gorzej siadzie kolo a jest elegancko:naughty: z tego 59 to gwint sam siadzie w dol jak pojezdzisz, no i znaczek z grila w chrom dawaj

Koła przyszły kurierem, na kartonach są dobre parametry czyli musieli sobie złą zapakować, zdarza się, znaczek póki co zostaje czarny, i chodzą mi po głowie czarne lampy:rolleyes:

Opublikowano
Slepy byles jak kupowales kola ze czwarta sztuka inna? :grin: Tak powaznie to myslalem ze gorzej siadzie kolo a jest elegancko:naughty: z tego 59 to gwint sam siadzie w dol jak pojezdzisz, no i znaczek z grila w chrom dawaj

Koła przyszły kurierem, na kartonach są dobre parametry czyli musieli sobie złą zapakować, zdarza się, znaczek póki co zostaje czarny, i chodzą mi po głowie czarne lampy:rolleyes:

:no:

zostaw tak jak jest

Opublikowano

zrób takie jak miał szafa:wink:

Opublikowano
  • Autor
zrób takie jak miał szafa:wink:

No właśnie o takich myslalem;)

---------- Post dopisany 28-04-2014 at 23:06 ---------- Poprzedni post napisany 27-04-2014 at 10:50 ----------

Dzisiaj wziąłem się za listwy wewnętrzne z s4, troszkę je wyczyściłem, w ruch poszedł APC Megs`a, a na to Dionysus trim glitz:wink: Widać różnicę:whistling:

DSC_8983.jpg

Progi wklejone, listwy też, no i małe spy

A4-1.jpg

, auto brudne, ale jakiś pogląd jest, jutro ma przyjść czwarte koło, zostanie spasowac koła i ustawić ostatecznie wysokość, zrobić porządne mycie, i przez weekend powinny wpaść konkretniejsze fotki:wink:

Opublikowano

Fajne et wyszlo:kox: ku.a zajebalem ze u siebie nie zaspawalem wkładki zamka w blendzie:facepalm:

Opublikowano

lotke na klapie jeszcze bym tu widział :kox::kox:

Opublikowano
  • Autor
lotke na klapie jeszcze bym tu widział :kox::kox:

chodzi mi po głowie:naughty:

---------- Post dopisany at 23:21 ---------- Poprzedni post napisany at 23:19 ----------

Fajne et wyszlo:kox: ku.a zajebalem ze u siebie nie zaspawalem wkładki zamka w blendzie:facepalm:

no założę koło, pojeżdzę trochę i zobaczymy jak sie zawias ułoży, ale raczej troszkę jeszcze zejdę niżej, napewno z tyłem, ale myślę że centymetr max, bo nizej już odbój nie puści, a nie chce mi się już tego rozbierać:decayed:, póki co jest 59,5

Opublikowano

skurwesyn :kox::jerk: nie zdążyłeś na kraków więc zapraszam: http://a4-klub.pl/swietokrzyskie-92/rozpoczecie-sezonu-staszovw-pl-2014-a-326466/#post4228683

---------- Post dopisany at 23:45 ---------- Poprzedni post napisany at 23:43 ----------

a gdzie kuminy zgubiłeś? :eusathink:

Opublikowano

Ślepy jak zwykle pieknie się prezenci ale znaczek OOOO na klapie być,powinien (moim zdaniem oczywiście) reszta jest słitaśna :kox:

Opublikowano

Slepy mam lotke to jak by co wiesz o co kaman wal na pw

Opublikowano

slepoku fajnie ci to wyszło :dance:

Opublikowano
  • Autor
skurwesyn :kox::jerk: nie zdążyłeś na kraków więc zapraszam: http://a4-klub.pl/swietokrzyskie-92/rozpoczecie-sezonu-staszovw-pl-2014-a-326466/#post4228683

---------- Post dopisany at 23:45 ---------- Poprzedni post napisany at 23:43 ----------

a gdzie kuminy zgubiłeś? :eusathink:

pogadam z ekipą i może się wybierzemy:wink:

Kominy bede spawał w poniedziałek:wink: bo musze ogarnąć redukcję z 80mm na ori grubość rurek:wink:

---------- Post dopisany at 21:09 ---------- Poprzedni post napisany at 20:55 ----------

Detale:jerk:

DSC_8996.jpg

No i koniec zabawy z zawiasem, przód 58,5; tył 59,5:

DSC_8984.jpg

Opublikowano
skurwesyn :kox::jerk: nie zdążyłeś na kraków więc zapraszam: http://a4-klub.pl/swietokrzyskie-92/rozpoczecie-sezonu-staszovw-pl-2014-a-326466/#post4228683

---------- Post dopisany at 23:45 ---------- Poprzedni post napisany at 23:43 ----------

a gdzie kuminy zgubiłeś? :eusathink:

pogadam z ekipą i może się wybierzemy:wink:

Kominy bede spawał w poniedziałek:wink: bo musze ogarnąć redukcję z 80mm na ori grubość rurek:wink:

---------- Post dopisany at 21:09 ---------- Poprzedni post napisany at 20:55 ----------

Detale:jerk:

http://i1263.photobucket.com/albums/ii634/Pawel_Jodlowski/DSC_8996.jpg

No i koniec zabawy z zawiasem, przód 58,5; tył 59,5:

http://i1263.photobucket.com/albums/ii634/Pawel_Jodlowski/DSC_8984.jpg

czyli doszla:think2:?

Wsio git?

Opublikowano
  • Autor
skurwesyn :kox::jerk: nie zdążyłeś na kraków więc zapraszam: http://a4-klub.pl/swietokrzyskie-92/rozpoczecie-sezonu-staszovw-pl-2014-a-326466/#post4228683

---------- Post dopisany at 23:45 ---------- Poprzedni post napisany at 23:43 ----------

a gdzie kuminy zgubiłeś? :eusathink:

pogadam z ekipą i może się wybierzemy:wink:

Kominy bede spawał w poniedziałek:wink: bo musze ogarnąć redukcję z 80mm na ori grubość rurek:wink:

---------- Post dopisany at 21:09 ---------- Poprzedni post napisany at 20:55 ----------

Detale:jerk:

http://i1263.photobucket.com/albums/ii634/Pawel_Jodlowski/DSC_8996.jpg

No i koniec zabawy z zawiasem, przód 58,5; tył 59,5:

http://i1263.photobucket.com/albums/ii634/Pawel_Jodlowski/DSC_8984.jpg

czyli doszla:think2:?

Wsio git?

Doszła, i wszystko gra:wink:, Jeszcze raz wielkie dzięki za ogarnięcie sprawy:hi:

Opublikowano

detale detalami ale uj***na nie mniej niż stół durczoka :decayed: Ty się nie zastanawiaj tylko wpadaj. gryl będzie, kiełbasa też, wódka, w twojej kwestii zostaje zapewnienie sobie bezpiecznego powrotu :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Jutro ogarniam mycie;) jak się uda to wpadnę na chwile;)

Opublikowano

Ładnie usiadła,kolor pasuje do budy:wink:

Opublikowano

No na tym kołku jest za***iście:) jeszcze właśnie mycie i bedzie malyna;)

Opublikowano
skurwesyn :kox::jerk: nie zdążyłeś na kraków więc zapraszam: http://a4-klub.pl/swietokrzyskie-92/rozpoczecie-sezonu-staszovw-pl-2014-a-326466/#post4228683

---------- Post dopisany at 23:45 ---------- Poprzedni post napisany at 23:43 ----------

a gdzie kuminy zgubiłeś? :eusathink:

pogadam z ekipą i może się wybierzemy:wink:

Kominy bede spawał w poniedziałek:wink: bo musze ogarnąć redukcję z 80mm na ori grubość rurek:wink:

---------- Post dopisany at 21:09 ---------- Poprzedni post napisany at 20:55 ----------

Detale:jerk:

http://i1263.photobucket.com/albums/ii634/Pawel_Jodlowski/DSC_8996.jpg

No i koniec zabawy z zawiasem, przód 58,5; tył 59,5:

http://i1263.photobucket.com/albums/ii634/Pawel_Jodlowski/DSC_8984.jpg

Pięknie łądnie, ale jakoś napisy bbs na podjebce do mnie nie przemawiają:thumbdown:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.