Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzięki wielkie, dobrze ze się pojawiłeś, nie będziesz miał kawałka tej skórki lambo, co mi obszarowa graty?, pasowałoby mi ręczny przeszyc:rolleyes:

a sprawdzę sprawdzę :wink:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 210,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Slepy! Roozjebales system po amerykańsku :oklasky: szacun!

Opublikowano

Gruby projekt pełen szacun

Opublikowano

wiem cos na temat silnika 1z :grin: kawał dobrej roboty, oby tak dalej :wink:

Opublikowano

jak to auto zawsze było dla mnie takie se, czyli ładne ale bez szału to teraz robi robotę mimo tego że nie jestem przekonany do podjebek :wink:

Opublikowano
jak to auto zawsze było dla mnie takie se, czyli ładne ale bez szału to teraz robi robotę mimo tego że nie jestem przekonany do podjebek :wink:
oprocz niczego to czym sie podjebki roznia? :grin: noo chyba tym ze zaoszczedzone siano mozna wydac na inne tajle ktore podniosa projekt
Opublikowano

uderz w stół a mrogal sie sam odezwie :grin:

Opublikowano
uderz w stół a mrogal sie sam odezwie :grin:
to nie jest pyerdolony rejsizm zeby miec kola za polowe wartosci auta :wink: zamiast na same rolki wydac 8 tysi wydal duuuuzo mniej i zostanie mu na wnetrze i malowanie
Opublikowano

pięknie to wykminiłeś :banan: że sam na to nie wpadłem :grin:

luz, nie napinam się przecież bo koło jest fajne, poza tym się nie znam

Opublikowano
pięknie to wykminiłeś :banan: że sam na to nie wpadłem :grin:

luz, nie napinam się przecież bo koło jest fajne, poza tym się nie znam

luz :drinks: szkoda ze na Bełtów nie mogę przyjechac bym obalił na żywo furke
Opublikowano

Wujek pocztowke ci wysle na stacjonarny

Opublikowano
Wujek pocztowke ci wysle na stacjonarny
ze swojego stacjonarnego? :grin:
Opublikowano
  • Autor

Dzięki wielkie, dobrze ze się pojawiłeś, nie będziesz miał kawałka tej skórki lambo, co mi obszarowa graty?, pasowałoby mi ręczny przeszyc:rolleyes:

a sprawdzę sprawdzę :wink:

:hi:

---------- Post dopisany at 23:58 ---------- Poprzedni post napisany at 23:55 ----------

pięknie to wykminiłeś :banan: że sam na to nie wpadłem :grin:

luz, nie napinam się przecież bo koło jest fajne, poza tym się nie znam

luz :drinks: szkoda ze na Bełtów nie mogę przyjechac bym obalił na żywo furke

Spokojnie dziewczyny, na ori mnie nie stać, a wzór mi się mega podoba, no to cóż było robic:decayed:, dla 98% społeczeństwa to fela jak fela, a że się raz na czas ktoś przyczepi że nie ori, trudno:decayed:

Są też inne rzeczy poza samochodem na które wydaje kasę, jakbym miał nieograniczony budżet to napewno bym nie jeździł 90-cio konnym dieslem US:grin:

---------- Post dopisany 14-05-2014 at 00:05 ---------- Poprzedni post napisany 13-05-2014 at 23:58 ----------

Po krótkiej walce, lampy rozklejone, jutro maluje, także na Niedziele bedzie czarna morda:decayed:

Opublikowano

Po krótkiej walce, lampy rozklejone, jutro maluje, także na Niedziele bedzie czarna morda:decayed:

uszczelnij se porzadnie, bo ja w prawej mam akwarium :grin: ale taki leniwy jestem ze nie chce mi sie zrzucac zdesia by wyjac lampe i ja uszczelnic :decayed:
Opublikowano

Po krótkiej walce, lampy rozklejone, jutro maluje, także na Niedziele bedzie czarna morda:decayed:

uszczelnij se porzadnie, bo ja w prawej mam akwarium :grin: ale taki leniwy jestem ze nie chce mi sie zrzucac zdesia by wyjac lampe i ja uszczelnic :decayed:

i sie jeszcze chwali:facepalm: modzi modzi a tu w lampie kija zamoczyc moze:grin:

Opublikowano

Czym potem będziesz sklejał? Mnie czeka wymiana kloszy, więc też będzie rozklejanko :facepalm:

Opublikowano
  • Autor
Czym potem będziesz sklejał? Mnie czeka wymiana kloszy, więc też będzie rozklejanko :facepalm:

Czekam na info od Gwertego;), ale chyba silikon dekarski da rade:rolleyes:

Opublikowano

ja ostatno sklejalem na klej do szyb + podklad

Opublikowano
ja ostatno sklejalem na klej do szyb + podklad

No tylko wtedy już lampa sklejona na amen. Ja zawsze sklejałem zwykłym czarnym silikonem i nic nie parowało... Z tego co pamiętam Gwerty używa jakiegoś szczeliwa wurth czy jakoś tak :wink:

Opublikowano

Zwykły czarny silikon, dobrze odtłuścić i nic nie cieknie ani paruje:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.