Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Audi wygląda kozacko. Felgi o tych szerokosciach dobrze tu siedzą ;D teraz tylko te pokrętła wypieprzyc i założyć klime ;D

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 210,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

EST32J1l.jpg

ja pier...le ale urwał :huh: szok piekna sztuka

Opublikowano
  • Autor

EST32J1l.jpg

Dobra jest, za duzo RAceismu się naoglądałem, bo zaczyna mi się nawet ta lota widzieć, ale nie jestem aż tak odważny ;)

Opublikowano

EST32J1l.jpg

Dobra jest, za duzo RAceismu się naoglądałem, bo zaczyna mi się nawet ta lota widzieć, ale nie jestem aż tak odważny ;)

W polaczeniu z 1z bylo by smiesznie, ale wkladajac 2,7 wizaloby sie to :kox:
Opublikowano
  • Autor

EST32J1l.jpg

Dobra jest, za duzo RAceismu się naoglądałem, bo zaczyna mi się nawet ta lota widzieć, ale nie jestem aż tak odważny ;)

W polaczeniu z 1z bylo by smiesznie, ale wkladajac 2,7 wizaloby sie to :kox:

no to to, właśnie przy BiT robiło by robotę :D

Opublikowano

Po tendencji jaka panuje na forum, moje wnętrze mi się już fest odwidziało ;P

Po tendencji jaka panuje na forum, moje wnętrze mi się już fest odwidziało ;P

Szafa wiec tak:

- recaro fabryczne bądż nie

- konsola 2din w lakier

- dekory w lakier

- podsufitka z jajem

- kierownica z RS4 B7

Najgorsze jest to że jaski do tych kier sa za***iście drogie... te najtańsze po 600zł to naprawniane, bo typ beszczelnie pisze że przyjmie w zamian wystrzeloną :facepalm:

kowi jasiek do kiery z rs4 b7 od 250 do max 300zl....jest jedno auta z ta sama poducha np a8

Opublikowano

Po tendencji jaka panuje na forum, moje wnętrze mi się już fest odwidziało ;P

Po tendencji jaka panuje na forum, moje wnętrze mi się już fest odwidziało ;P

Szafa wiec tak:

- recaro fabryczne bądż nie

- konsola 2din w lakier

- dekory w lakier

- podsufitka z jajem

- kierownica z RS4 B7

Najgorsze jest to że jaski do tych kier sa za***iście drogie... te najtańsze po 600zł to naprawniane, bo typ beszczelnie pisze że przyjmie w zamian wystrzeloną :facepalm:

kowi jasiek do kiery z rs4 b7 od 250 do max 300zl....jest jedno auta z ta sama poducha np a8

a to podejdzie do kiery TT? bo jak przegladam poduchy to zaczynaja sie ceny od 600zł...

Opublikowano
  • Autor

Trzeba patrzeć na tył bo nie wszystkie pasują do tt, np. Z A1 jest podobna poduszka, a środek ma inne mocowanie

Opublikowano

slepy, musisz wj***ć 55calowy telewizor, zeby to jakos wspolgrało z tą kierownica :decayed:

a na moje, to napewno zegary z rsa, i 2din bo nic innego tutaj nie ukręcisz... teraz 3-, skręć jakąś fote za dnia

Edytowane przez czorny_07

Opublikowano
  • Autor

2Din leży, a zegary wpadną z lifta z satynowymi ramkami i powinno być ok, nie będę do diesla pchać zegarków z rs a przecież

Opublikowano

czemu :) kazi do a6 2.5 pakuje z rs6, chociaż będzie dobrze wyglądać ;)

Opublikowano

2Din leży, a zegary wpadną z lifta z satynowymi czarnymi ramkami i powinno być ok, nie będę do diesla pchać zegarków z rs a przecież

:wink:

Opublikowano
  • Autor

czemu :) kazi do a6 2.5 pakuje z rs6, chociaż będzie dobrze wyglądać ;)

No zobaczymy jak się sprawy poukladaja, jak się trafi w dobrej kasie to czemu nie, ale póki co muszę ta klime pozbierać i wrzucić

2Din leży, a zegary wpadną z lifta z satynowymi czarnymi ramkami i powinno być ok, nie będę do diesla pchać zegarków z rs a przecież

:wink:
Chce satynowe, co by do kiery pasowało:wink4:
Opublikowano

co to zmienia, skoro masz kierownice z TT :decayed:

Opublikowano
  • Autor

co to zmienia, skoro masz kierownice z TT :decayed:

Ale ramka na kierownicy jest satynowa
Opublikowano

Po tendencji jaka panuje na forum, moje wnętrze mi się już fest odwidziało ;P

Po tendencji jaka panuje na forum, moje wnętrze mi się już fest odwidziało ;P

Szafa wiec tak:

- recaro fabryczne bądż nie

- konsola 2din w lakier

- dekory w lakier

- podsufitka z jajem

- kierownica z RS4 B7

Najgorsze jest to że jaski do tych kier sa za***iście drogie... te najtańsze po 600zł to naprawniane, bo typ beszczelnie pisze że przyjmie w zamian wystrzeloną :facepalm:

kowi jasiek do kiery z rs4 b7 od 250 do max 300zl....jest jedno auta z ta sama poducha np a8

a to podejdzie do kiery TT? bo jak przegladam poduchy to zaczynaja sie ceny od 600zł...

niet a8/rs4 b7 reszta tt,rs3 itd sa plytsze i niepasuja wzajemnie

2Din leży, a zegary wpadną z lifta z satynowymi ramkami i powinno być ok, nie będę do diesla pchać zegarków z rs a przecież

zegary z rs4 ciezko zaadoptowac do diesla podzialki calkiem inne ...ja tez swoje bede mienial na polifta,ewentualnie dorobie tarcze z rs4 z podzialka na diesla jak gwerty pokazywal na letnim wyszlo to calkiem w pache

Opublikowano
  • Autor

Po tendencji jaka panuje na forum, moje wnętrze mi się już fest odwidziało ;P

Po tendencji jaka panuje na forum, moje wnętrze mi się już fest odwidziało ;P

Szafa wiec tak:

- recaro fabryczne bądż nie

- konsola 2din w lakier

- dekory w lakier

- podsufitka z jajem

- kierownica z RS4 B7

Najgorsze jest to że jaski do tych kier sa za***iście drogie... te najtańsze po 600zł to naprawniane, bo typ beszczelnie pisze że przyjmie w zamian wystrzeloną :facepalm:

kowi jasiek do kiery z rs4 b7 od 250 do max 300zl....jest jedno auta z ta sama poducha np a8

a to podejdzie do kiery TT? bo jak przegladam poduchy to zaczynaja sie ceny od 600zł...

niet a8/rs4 b7 reszta tt,rs3 itd sa plytsze i niepasuja wzajemnie

2Din leży, a zegary wpadną z lifta z satynowymi ramkami i powinno być ok, nie będę do diesla pchać zegarków z rs a przecież

zegary z rs4 ciezko zaadoptowac do diesla podzialki calkiem inne ...ja tez swoje bede mienial na polifta,ewentualnie dorobie tarcze z rs4 z podzialka na diesla jak gwerty pokazywal na letnim wyszlo to calkiem w pache

a jakie Ty masz budziki teraz?, mi leża z a6 polfta, z Ramkami satynowymi właśnie, te co brałem od Ciebie Krycha;)

Opublikowano

Po tendencji jaka panuje na forum, moje wnętrze mi się już fest odwidziało ;P

Po tendencji jaka panuje na forum, moje wnętrze mi się już fest odwidziało ;P

Szafa wiec tak:

- recaro fabryczne bądż nie

- konsola 2din w lakier

- dekory w lakier

- podsufitka z jajem

- kierownica z RS4 B7

Najgorsze jest to że jaski do tych kier sa za***iście drogie... te najtańsze po 600zł to naprawniane, bo typ beszczelnie pisze że przyjmie w zamian wystrzeloną :facepalm:

kowi jasiek do kiery z rs4 b7 od 250 do max 300zl....jest jedno auta z ta sama poducha np a8

a to podejdzie do kiery TT? bo jak przegladam poduchy to zaczynaja sie ceny od 600zł...

niet a8/rs4 b7 reszta tt,rs3 itd sa plytsze i niepasuja wzajemnie

2Din leży, a zegary wpadną z lifta z satynowymi ramkami i powinno być ok, nie będę do diesla pchać zegarków z rs a przecież

zegary z rs4 ciezko zaadoptowac do diesla podzialki calkiem inne ...ja tez swoje bede mienial na polifta,ewentualnie dorobie tarcze z rs4 z podzialka na diesla jak gwerty pokazywal na letnim wyszlo to calkiem w pache

a jakie Ty masz budziki teraz?, mi leża z a6 polfta, z Ramkami satynowymi właśnie, te co brałem od Ciebie Krycha;)

rs4 i s4 z 98r...zamieniam sobie bo immo niemam...te z s4 maja predkosc do 280 moje stare z diesla do 260 wiec wychodzi tosamo tylko obroty inne z rs4 wogole nie czaje ile jade

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

b51ce515b6a5ee5bcd4f9cefb31b3881.jpg

Działamy, wlutowany opornik 2,2Ohm i kontrolka siedzi cicho, zaślepka zamontowana, jest spoko, po nowym roku zaczynam się przymierzac się do klimy;)

Opublikowano

Kiepsko bym się czuł prowadząc auto i wiedząc że w razie czego nic mi nie wystrzeli [emoji15] Fura kozak, powodzenia w dalszych modach [emoji4]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.