Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] A4 TDi


slepy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Klapa USA :good: :oklaski:

Poliftowa?

niebyło poliftowych :wink4:, jeszcze jej nie mam czekam na rozwój sytuacji :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poluję na poliftową. Ostatnio zauważyłem różnicę między klapami przedliftowymi a poliftowymi (EU), wolałbym mieć poliftową.

Chociaż klapa USA zawsze jest :kox::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poluję na poliftową. Ostatnio zauważyłem różnicę między klapami przedliftowymi a poliftowymi (EU), wolałbym mieć poliftową.

Chociaż klapa USA zawsze jest :kox::good:

klapa polifta jest za***ista, no i ten zamek na elektromagnes, a nie przedliftowy guzior :wallbash:

no i musiales powiedziec :disgust::tongue4:

tak wyszło, ale poszła już aukcja na battalionie to pewnie ją ktoś łyknie :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie mieszam, pisz do gościa niech Ci sprzeda poza aukcją :wink4:

"Moją" pod kolor topor podkupił, do tej pory mu nie wybaczyłem :evil::decayed::wink4:

Taka była piękna, tania i nawet nie musiałbym płacić za wysyłkę ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poluję na poliftową. Ostatnio zauważyłem różnicę między klapami przedliftowymi a poliftowymi (EU), wolałbym mieć poliftową.

Chociaż klapa USA zawsze jest :kox::good:

klapa polifta jest za***ista, no i ten zamek na elektromagnes, a nie przedliftowy guzior :wallbash:

no i musiales powiedziec :disgust::tongue4:

tak wyszło, ale poszła już aukcja na battalionie to pewnie ją ktoś łyknie :confused4:

tez widzialem ja w batalionie :wink4: dzwon do goscia i uzgadniaj :wink4: szkoda stracic bo naprawde okazja :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma niestety numeru do gościa, to człowiek od nas z forum, pisałem mu PW, ale nie odwiedza nas już chyba, poszedł mail :decayed:[br]Dopisany: 22 Styczeń 2011, 15:20_________________________________________________

Ja się nie mieszam, pisz do gościa niech Ci sprzeda poza aukcją :wink4:

"Moją" pod kolor topor podkupił, do tej pory mu nie wybaczyłem :evil::decayed::wink4:

Taka była piękna, tania i nawet nie musiałbym płacić za wysyłkę ;(

sam mu podesłałem aukcję :wink4:, za 100zł była :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wiocha żeby siatek nie mieć z fabryki :thumbdown: :gwizdanie: :bag:

ja z fabryki to nawet kubełków nie miałem :embarrassed:, ale już się doposaża :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pięknie :good: Aż sam musiałem sprawdzić czy w moich kubełkach są siatki... ufff... są na miejscu :kox:

ja z fabryki to nawet kubełków nie miałem :embarrassed:, ale już się doposaża :wink4:

Tak jak mówisz, powoli do przodu :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z fabryki to nawet kubełków nie miałem :embarrassed:, ale już się doposarza :wink4:

Kubły jak kubły :gwizdanie: ale żeby nie mieć klimy... :gwizdanie: bida po całości :naughty: Dobrze, że ja prawie wszystko miałem :naughty: no prawie wszystko :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wiocha żeby siatek nie mieć z fabryki :thumbdown: :gwizdanie: :bag:

ja z fabryki to nawet kubełków nie miałem :embarrassed:, ale już się doposarza :wink4:

nie tylko ty :embarrassed:

ale walczę z tym pomału :kox:

ja z fabryki to nawet kubełków nie miałem :embarrassed:, ale już się doposarza :wink4:

Kubły jak kubły :gwizdanie: ale żeby nie mieć klimy... :gwizdanie: bida po całości :naughty: Dobrze, że ja prawie wszystko miałem :naughty: no prawie wszystko :decayed:

na tyle starczyło pieniędzy niestety :decayed:, za to następna bedzie na pełnym koksie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...