Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] A4 TDi


slepy

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki :wink4: dawid ja tez bym łyknał jeden komplet byle by czarne byly te czujniki :tongue4:

z drugiej strony u siebie mam takie same prawie za 60zł, także chyba nie bede kombinował dla 15zł :gwizdanie:, tunel kupiony :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dzięki :wink4: dawid ja tez bym łyknał jeden komplet byle by czarne byly te czujniki :tongue4:

z drugiej strony u siebie mam takie same prawie za 60zł, także chyba nie bede kombinował dla 15zł :gwizdanie:, tunel kupiony :kox:

tez racja 15zl nie majatek :wink4: no u mnie moze tez niedlugo beda kratki od ciebie i konsola :wink4: tata mi namieszał z tym zawieszeniem i mam koze, nic na to nie poradze,jak auto bedzie moje to wsadze gwinta i jakas dobra fele. teraz załamał mnie tym zawieszeniem :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten zestaw podejdzie pod b5 sedana?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten zestaw podejdzie pod b5 sedana?

Trzeba razać podsufitkę w przed liftowej B5 :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten zestaw podejdzie pod b5 sedana?

Wrzuciłem, bo Ślepy pisał że chce przerabiać podsufitkę wiec nie zrobio by mu to większej różnicy. Nie jestem pewien czy by wlazło ale akcja wyglądała na ciekawą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten zestaw podejdzie pod b5 sedana?

Wrzuciłem, bo Ślepy pisał że chce przerabiać podsufitkę wiec nie zrobio by mu to większej różnicy. Nie jestem pewien czy by wlazło ale akcja wyglądała na ciekawą.

przednia nawet do polifta nie wejdzie, bo ma inny kształt :wink4:, ja i tak bede rezał inne lampki, także by mi spasiły, ale kupiłem parę innych gadzetów, i czekam na jakąś lewą kaskę, może jeszcze bedą to je łyknę :wink4:

dzięki :wink4: dawid ja tez bym łyknał jeden komplet byle by czarne byly te czujniki :tongue4:

z drugiej strony u siebie mam takie same prawie za 60zł, także chyba nie bede kombinował dla 15zł :gwizdanie:, tunel kupiony :kox:

tez racja 15zl nie majatek :wink4: no u mnie moze tez niedlugo beda kratki od ciebie i konsola :wink4: tata mi namieszał z tym zawieszeniem i mam koze, nic na to nie poradze,jak auto bedzie moje to wsadze gwinta i jakas dobra fele. teraz załamał mnie tym zawieszeniem :confused4:

no co poradzisz, na zimę to chętnie bym taką kozę wrzucił :decayed:, kratki na dniach powinny być u Ciebie :good:

Z nowości, doszły plecy foteli z siatkami, mały detal ale cieszy :decayed:, czekam na tunel od Tymona, i kupiłem lampkę Valeo do próbnego rezania Bixa, i US obrysówki, co by sobie Depo nie popaprać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten zestaw podejdzie pod b5 sedana?

Trzeba razać podsufitkę w przed liftowej B5 :gwizdanie:

czyli tak sie sprawa ma... ale pomyslec mozna :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten zestaw podejdzie pod b5 sedana?

Trzeba razać podsufitkę w przed liftowej B5 :gwizdanie:

czyli tak sie sprawa ma... ale pomyslec mozna :gwizdanie:

żywica, maty szklane, szpachla, potem alcantara, i cieszysz się zajebiaszczymi lampionami :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slepy jak tam progress fury? :decayed:

nie widziełem jej już od miesiaca, muszę tam zaglądnąć czy jeszcze jest, czy jej nikt nie wyprowadził stamtąd :decayed::polew:

progresu nie ma, zbieram narazie graty :decayed:, zimno jest, nie mam ogrzewanego garażu i się modzić nie chce :confused4:, fotelele z wiązką czekają na montaż, doszły plecki z siatkami, tunel ma mi jutro Tymek wysłać, także teraz tylko konsole znaleźć :decayed:, no i lampka Valeo też ma jutro do mnie wylecieć :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

która lampka? :decayed: ty szukasz tej konsoli pod 2 dni? :decayed:

konsole pod 2 din ma Młody w swojej, a4 a ma tam wrzucone zwykłę radyjko, dlatego szukam 1din po taniości i sobie przerzucę od niego 2din :wink4:,

a lampa Valeo, to przednia soczewka, bede testował montaż Bixa i obrysówki :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

która lampka? :decayed: ty szukasz tej konsoli pod 2 dni? :decayed:

konsole pod 2 din ma Młody w swojej, a4 a ma tam wrzucone zwykłę radyjko, dlatego szukam 1din po taniości i sobie przerzucę od niego 2din :wink4:,

a lampa Valeo, to przednia soczewka, bede testował montaż Bixa i obrysówki :naughty:

:oklaski: :good: u mnie narazie 1din ale kto wie... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

która lampka? :decayed: ty szukasz tej konsoli pod 2 dni? :decayed:

konsole pod 2 din ma Młody w swojej, a4 a ma tam wrzucone zwykłę radyjko, dlatego szukam 1din po taniości i sobie przerzucę od niego 2din :wink4:,

a lampa Valeo, to przednia soczewka, bede testował montaż Bixa i obrysówki :naughty:

:oklaski: :good: u mnie narazie 1din ale kto wie... :decayed:

http://moto.allegro.pl/audi-a4-b5-99-01-lift-konsola-panel-srodkowy-i1414428005.html

:naughty:

dobra cena, szkoda że nie ma klimatronika do tego, bo pewnie bym łyknął :decayed:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 19:13_________________________________________________http://moto.allegro.pl/audi-a4-lift-ramki-konsoli-komplet-i1391491290.html

odezwij się do gośćia mozę odda Ci osłonkę przycisków w dobrej kasie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisałem :decayed: ale chyba tymek ma ten plastik :mysli: chcesz dysk pod sata? :polew:

no szukam czegoś bo mój stary w domowym kompie odmówił posłuszeństwa :thumbdown:, wezmę chyba od Paputa ten 250GB :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 80GB za 2dychy Ci puszcze :wink4:

licytuje narazie 500gb na allegro, w niedziele jest koniec aukcji, jak się nie uda to się odezwę :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oky moj lezy i sie kurzy :tongue4: no moze wkoncu u mnie w audi zagra jako tako :evil:

a coś tam wpakował :naughty:, u mnie leży piecyk 4kanałowy, i subik pionka, ale nie ma chęci by się za to zabrać :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...