Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] A4 TDi


slepy

Rekomendowane odpowiedzi

oky moj lezy i sie kurzy :tongue4: no moze wkoncu u mnie w audi zagra jako tako :evil:

a coś tam wpakował :naughty:, u mnie leży piecyk 4kanałowy, i subik pionka, ale nie ma chęci by się za to zabrać :cool1:

narazie brak dobrego serca :wink4: ale poki co 3 piece leża :decayed: 2 wsadze na 100%, przodek zagra pod V12 + PB a subik ground zero/pionek pod audisonem :tongue4: jeszcze mam blaupunkta GTA 260 :wink4: teraz od krychy kratki w tylne drzwi ida :evil:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 19:42_________________________________________________lampę na próbę od Bulczasa łyknąłeś? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

tak, bede ją męczył w następnym tygodniu :naughty:, szukanie odblasku i próby przyrezania Us obrysówki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe co tam ci wyjdzie :decayed: ja juz wyglądu audi nie ruszam :embarrassed: wczoraj strzeliłem sobie allroada i tak zostaje :evil::polew:

ma być dobrze :decayed:, może uda się dokupić lewą , to byłby komplet :naughty:, i zrobiłbym sobie jedne czarne a drugie w ori chromie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe co tam ci wyjdzie :decayed: ja juz wyglądu audi nie ruszam :embarrassed: wczoraj strzeliłem sobie allroada i tak zostaje :evil::polew:

ma być dobrze :decayed:, może uda się dokupić lewą , to byłby komplet :naughty:, i zrobiłbym sobie jedne czarne a drugie w ori chromie :polew:

mozna i tak :decayed: w tym roku mam zamiar środek doprowadzić do "kultury" za rok bede modzić wygląd jak silnik wsadze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe co tam ci wyjdzie :decayed: ja juz wyglądu audi nie ruszam :embarrassed: wczoraj strzeliłem sobie allroada i tak zostaje :evil::polew:

ma być dobrze :decayed:, może uda się dokupić lewą , to byłby komplet :naughty:, i zrobiłbym sobie jedne czarne a drugie w ori chromie :polew:

mozna i tak :decayed: w tym roku mam zamiar środek doprowadzić do "kultury" za rok bede modzić wygląd jak silnik wsadze :decayed:

a ja kupuje co się da po taniości, następną częśćią bedzie sterownik małej Navi, który prerobię na HomeLink :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomo jak okazja to tez zawsze sie coś łyknie :kox: a lampy maluj cale na czarno :gwizdanie: zero chromu :kox:

neee, zostają chromowane :wink4:, czarne jednak mi nie paszą do zielonej :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te drugie co je bedziesz robic malnij na czorno :wink4: a jak nie to w biel albo jakies cos kremowe :chytry::przebiegly:

bede orginalny, i zrobię sobie w lampach sticerbomb :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:doh1: :zemdlal::heat: nie no rób slepy :kox::banan1::polew:

zobaczymy, bede miał tą lampę bede myślał, ale chyba nawet by to wyglądało lampy, lusterka i znaczek z przodu :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lusterka i znaczek tak :) lampy przesada :decayed:

zobaczymy, nudzi mi się i tak wymyślam :decayed:, znając życie zostaną w chromie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

licze na to :decayed: ja mam na lampie jedna naklejke :kox: jutro cykne fotke :decayed: troche mała mi sie wydaje ale fajnie wygląda :decayed:

jaką naklejkę :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...