Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] A4 TDi


slepy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no to żeś zbrysił ładnie :decayed: jak by co to za klimka nie płacz :naughty: bede mieć ich troche za niedlugo... coś podobno w radiu mówili ze polifty 2 beda wieć moze i na konsole byś sie załapał :kox:

no widziałęm u Krychy w wątku, cały komplet do klimki za 800zł oddawał, jakbym miał kaske to bym wziął, ale póki co nic nie dokładam, montuje to co jest, i czekam na jakąś lewiznę :wink4:, następne w kolejce bedą hamulce bo już na jesień miałiem wymieniać bo się tarcze i klocki kończą :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wujciu sprzedałeś klimę? ileś nabrał?

jeszcze nie sprzedałem myśle ile moge za nia łyknąć :wink4:

a jak to jest, wogóle, klimka musi być pod dany silnik czy można ją zaadaptować z innego, np. z beny do diesla? :mysli:[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2011, 21:49_________________________________________________

wujciu sprzedałeś klimę? ileś nabrał?

kumpel, kupował kompletną klimkę do seata toledo, jakieś 2 lata temu i dawał 1500zł :wink4:, ja się nastawiam do 1200zł za kompletnego klimatronica :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

walnąłem za 800zł i bez odzewu :gwizdanie: Opłacam allegro i tam wsio wystawiam bo tu to h*j nie biznes :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

walnąłem za 800zł i bez odzewu :gwizdanie: Opłacam allegro i tam wsio wystawiam bo tu to h*j nie biznes :decayed:

Krycha, tutuaj każdy liczy że forumowiczowi oddasz za 10% wartośći, pamiętam jak sprzedawałem kierę eskową wisiała na forum za 350zł chyba ze 2 tygodnie, wystwiłem ją na allegro za 430zł i poszła w ten sam dzień, także nawet się nie zastanawiaj :wink4:

ja tak jak mówię, jakbym tylko dysponował kasą to bym komplecik łyknął, ale niestety, wesele mnie zjada :decayed:, za samą wódę wczoraj zapłaciłem 5,5k :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja oddam za 599zł :polew:[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2011, 22:02_________________________________________________

walnąłem za 800zł i bez odzewu :gwizdanie: Opłacam allegro i tam wsio wystawiam bo tu to h*j nie biznes :decayed:

Krycha, tutuaj każdy liczy że forumowiczowi oddasz za 10% wartośći, pamiętam jak sprzedawałem kierę eskową wisiała na forum za 350zł chyba ze 2 tygodnie, wystwiłem ją na allegro za 430zł i poszła w ten sam dzień, także nawet się nie zastanawiaj :wink4:

ja tak jak mówię, jakbym tylko dysponował kasą to bym komplecik łyknął, ale niestety, wesele mnie zjada :decayed:, za samą wódę wczoraj zapłaciłem 5,5k :kox:

wiem ślepy jak jest, wiem jak jest :) Znaczy wiem jak jest z forum, bo z przygotowaniami do wesela to nie wiem... narazie nie wiem :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ładnie :decayed: slepy jak cos to tak jak wyżej pisałem za klimke kolo 600-700zl jak byś dał to jest twoja :hi::)

może blizej zimy :wink4:, teraz to musze poskładać furę, bo pasowało by nią zacząć jeździć :naughty:, ale Wojtek widzę że dobre ceny robisz, to może byś jakiegoś paska FL przytargał, a AWXem, albo AVFem, na swapa :evil:

ja oddam za 599zł :polew:[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2011, 22:02_________________________________________________

walnąłem za 800zł i bez odzewu :gwizdanie: Opłacam allegro i tam wsio wystawiam bo tu to h*j nie biznes :decayed:

Krycha, tutuaj każdy liczy że forumowiczowi oddasz za 10% wartośći, pamiętam jak sprzedawałem kierę eskową wisiała na forum za 350zł chyba ze 2 tygodnie, wystwiłem ją na allegro za 430zł i poszła w ten sam dzień, także nawet się nie zastanawiaj :wink4:

ja tak jak mówię, jakbym tylko dysponował kasą to bym komplecik łyknął, ale niestety, wesele mnie zjada :decayed:, za samą wódę wczoraj zapłaciłem 5,5k :kox:

wiem ślepy jak jest, wiem jak jest :) Znaczy wiem jak jest z forum, bo z przygotowaniami do wesela to nie wiem... narazie nie wiem :decayed:

kurde teraz bedziecie się z cenami licytować jak kasy na to nie mam :decayed:

Krystian z przygotowaniami do wesela nie jest tragicznie, gorzej z $ :embarrassed:, ale damy radę :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silnik i osprzęt to jakieś grosze, graty na moc sprzedaje osobno i chyba mam typka na to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silnik i osprzęt to jakieś grosze, graty na moc sprzedaje osobno i chyba mam typka na to

a mierzyłeś ile to mialo moczu, ze wszystkimi gratami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...