Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] A4 TDi


slepy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wstaw zieloną żarówkę.... będzie świecić na zółto :gwizdanie:

no zobaczymy, bedę coś próbował zdziałać przez ten tydzień :wink4:

http://moto.allegro.pl/item1120932592_a4_s4_rs4_kratka_zderzaka_kratki_99_01r.html kratek szukasz :hi: zarowek nie patrzylem bo znalesc nie moge

temat obadany, gościu pości je za 200zł, z przesyłką, czakam tylko na Kowiego :wink4:

no to cena dobra :wink4: ja musze pogadac z moim znajomym elektrykiem czy ma zarowki zielone diodowe na probe to by mi podrzucil to bym zbadal temat z tymi lampami :wink4:

jak bedziesz już coś wiedział to pisz :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja u mnie w sklepie z diwajasami elektrycznymi widziałem żarówki diodowe kolor dosłownie każdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja u mnie w sklepie z diwajasami elektrycznymi widziałem żarówki diodowe kolor dosłownie każdy

na forum audi80, wyczytałem że mocne pomarańczowe dają radę :gwizdanie:, są na allegro za 45 chyba komplet, możę sie skuszę :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest jeszcze pojedyńcza środkowa za 80zł :wink4:

gdzie?, ja znalazłem tylko środkową za 99zł, +20zł przesyłka :no:

zielone widzialem po 15zl, dzwonilem do kumpla i mowi ze na obecna chwile nie bedzie miec zielonych bo mu sie to nie sprzedaje

no towar raczej nie jest rozchwytywany, dzisiaj już nie miałem sił aby cokolwiek z tematem, działać pogoda daje po piz**e :thumbdown:, jutro coś wykombinuję, może u mnie w skelpie z elektryką beda coś mieć :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie wróc tak kratka z B6 i na dodatek zdjecie nie przedstawia przedmiotu sprzedawnaego, w minaturce zdawała sie podobna :thumbdown:

http://allegro.pl/item1164684976_audi_s4_s6_kratka_zderzaka_srodkowa.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tą widziałem, jakbym dogadał za 80zł z przesyłką za środkową, to już by do mnie szła :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam czasu sie za to wziąść :gwizdanie:, cały dzień mam zajęty, najpierw praca, potem piwko :kox:, może jutro coś powalcze, jesli nie folia leci z lamp, ale napewno kiedyś wróci :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co to za różnica, i tak bedzie świecić na czerwono :evil:, tylko farby już nie ściągniesz :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie :confused4: ale jak sie ladnie wypoleruje :gwizdanie: :gwizdanie: :kox:

tak czy siak kierunki bedą świecić na czerwono, i wsteczny też :gwizdanie:, także trzeba coś przyrezać :evil:, w sobotę zaglądnę do motoryzacyjnego u mnie w mieścinie, jak bedą zielone albo pomarańczowe mocne, to kupię i zobaczymy co bedzie :cool1:, jeśli nie malnę jedną białą na zielono i tez sprawdzę :naughty:, jak to nie da rezultatu, to zrywam folię :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to sie wstrzymaj do soboty, podoba mi się tak jak jest, no ale jak nic nie zdziałam, to wracam do seryjnych lamp :decayed:,

na oklejenie czekają jeszcze czarne folie mat i połysk, ale niestety nie ma ostatnio czasu i weny :thumbdown:, może w weekend cos podziałam :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zewnątrz poleci grill, bo pomomo podkładu, i 3 warstw czarnego matu, pojawiły się odpryski od kamieni ;(, i myslę o spojlerku szyberdachu :decayed:,a w środku, polecą w mat chromowane klamki :gwizdanie:, bo nie lubię chromu :wink4:

szukam znaczka OOOO na grill do przodu po pieniądzach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...