Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] A4 TDi


slepy

Rekomendowane odpowiedzi

Wciskasz i włączają Ci się wszystkie lampki dookoła.

Dobry koksik, przyszły graty od Raggamana, jest cudnie :decayed:, jutro foty bo już ciemno :decayed:

Kupię grzany wkład z lusterkiem storna kierowcy do przedlifta, ma ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

chyba coś z zagłówkami - a8 nie miało czasem składanych tylnych zagłówków? :mysli:

też mi się tak wydaje, coś jak w mietku W124[br]Dopisany: 18 Październik 2010, 22:46_________________________________________________4D0959768 włącznik przestawianego zagłówka - tak mówi ETKA :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba coś z zagłówkami - a8 nie miało czasem składanych tylnych zagłówków? :mysli:

też mi się tak wydaje, coś jak w mietku W124[br]Dopisany: 18 Październik 2010, 22:46_________________________________________________4D0959768 włącznik przestawianego zagłówka - tak mówi ETKA :wink4:

ubiegłeś mnie :wink4:[br]Dopisany: 18 Październik 2010, 23:25_________________________________________________Ręczny wstępnie przymierzony i jest bajka :kox:, Jutro zakładam resztę gratów, i cyknę jakieś fotki :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też przycisk w sumie nie potrzebny, chodzi głównie o kolejną świecącą zabawkę w środku :) Jutro na spokojnie, nie paląc się ogarnę to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też przycisk w sumie nie potrzebny, chodzi głównie o kolejną świecącą zabawkę w środku :) Jutro na spokojnie, nie paląc się ogarnę to.

no ja też kupiłem dla podświetlenia w sumie :gwizdanie:, ale jak jest możliwość jego podłączenia to czemu nie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no o tą osłonę na drugą stronę to napisałem z 50 maili, do różnych gości :kox: ale bez odzewu :thumbdown:, dlatego bede kombinował żeby coś samemu sklecić może, jak się uda :wink4:, choc cały czas przeglądam allegro :gwizdanie:, a nóż się trafi :decayed:

a na forum wisi ze dwa dni i chyba jeszcze chetnego nie ma!?... http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=165615.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no o tą osłonę na drugą stronę to napisałem z 50 maili, do różnych gości :kox: ale bez odzewu :thumbdown:, dlatego bede kombinował żeby coś samemu sklecić może, jak się uda :wink4:, choc cały czas przeglądam allegro :gwizdanie:, a nóż się trafi :decayed:

a na forum wisi ze dwa dni i chyba jeszcze chetnego nie ma!?... http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=165615.0

Nie za tą kasę :thumbdown:, Synek :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nówka coś ponad 200zł :wink4:, Topor wyrwał tą osłonę za 30zł, ja nie dam za nią więcej niż 50zł :wink4:[br]Dopisany: 23 Październik 2010, 08:34_________________________________________________Kupiony płyn do wspomagania FEBI 6162 :wink4:, chyba mam gdzieś nieszczelnosć bo miałem go już na dnie, i zaczeło trzeszczeć :thumbdown:, Teraz jest :good:, Idę zaraz zakładać graty od Raggamana, i jak się uda podziałać coś z przyciskiem od centralnego :good:[br]Dopisany: 23 Październik 2010, 11:14_________________________________________________Graty już w aucie :kox:

37700765.jpg

80740192.jpg

68415246.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps: ja ta oslone na pompe ABS bede za niedlugo sciagal nowke ori za jakies 120 zl :decayed

jak z vaga aso to sie troche wstrzymaj bo ja juz zamowilem ta tansza niby to to samo ale do konca nie jestem pewny czy to czasem ta mniejsze nie bedzie jak cos dam znac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

git! a co z przyciskiem?

nie było czasu :confused4:

ladnie galeczka wyszla :good:

ps: ja ta oslone na pompe ABS bede za niedlugo sciagal nowke ori za jakies 120 zl :decayed:

no bo w paskach była jeszcze taka mniejsza osłona na zbiornik wspomagania :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...