Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

ta jest dla taty bedzie latal do kosciola w niedziele :polew:

chyba do okoła kościoła pod koniec mszy żeby ludziska przed tacą nie uciekli :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie :) Ciagle sie opierdalam. Doszly nowe turbinki i wydech. A auto byc moze wleci kolo jutra na garaz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie :) Ciagle sie opierdalam. Doszly nowe turbinki i wydech. A auto byc moze wleci kolo jutra na garaz.

no to się kasku ucieszy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wy macie problemy, będzie jak będzie, ciekawe Olaf jak ty szybko byś to złożył do kupy mając parę projektów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol hahah smieje sie bo widze ze postepy ida wiec mnie tu nie wypominaj co ja powiedzialem bo kazdy zartuje heh zal... zauwazajac ze jestem na trym forum o 2 lata jak nie 3 dluzej niz ty heh pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zauwazajac ze jestem na trym forum o 2 lata jak nie 3 dluzej niz ty heh pozdro

też cię pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol hahah smieje sie bo widze ze postepy ida wiec mnie tu nie wypominaj co ja powiedzialem bo kazdy zartuje heh zal... zauwazajac ze jestem na trym forum o 2 lata jak nie 3 dluzej niz ty heh pozdro

tylko co drugi post w tym temacie na temat że Nosb się opierdala, ile można o tym samym seplenić, haha już to przestało być śmieszne... żal kolego

trzymaj się i jeszcze raz cię pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh nie spinaj sie tak :) przecia w jego poscie jak robil swoje body tez wszsytko powoli dodawal nie musisz go tak bornic bo wszsycy wiedza o co chodzi ze nie mozna tego ogarnac w tydzien bo jeszcze sa finanse ktore cza ogarnac i wszystko powoli a ty sie denerwujesz jakby to bylo twoje auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie sa plusy i minusy tego czekania wiadomo minus czekanie i sie wk***i... plusy na pewno by nie bylo pare gratow co sa teraz np 400+ :naughty: a prawda jest taka ze do bogatych nie nalerze i musze odkladac na to wszystko.ale bylem widzialem auto i zrobilo na mnie mega wrazenie i ten jego bialy ulep tez ladnawy :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...