Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

trzeniu jesteś jutro swoim paździerzem w wawie ? czy zabierasz fele pociągiem ? :kox::decayed:

Własnie zrobiłbys jakis dobry użytek dla naszego ukochanego i jedynego Cuberka :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Jak wiecie jestem na etapie tworzenia wersji limitowanej "brush", pytanie: wiózł ktoś maskę silnika w bagażniku w avancie B5, wejdzie czy kołować jakiś transport?

Zloz ja na pol to wejdzie jak maselko :):naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wiecie jestem na etapie tworzenia wersji limitowanej "brush", pytanie: wiózł ktoś maskę silnika w bagażniku w avancie B5, wejdzie czy kołować jakiś transport?

jak się popieści to wszystko się zmieści :tongue4::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie

pszecie straszne pierdoły az sie tego nie chce czytać Myślę że takie pogaduszki to przez gg a nie na forum Dwa razy prosze o małą przysługe potrzebuje podmienic z kimś N75, Turbo mi przełodowuje i gwizdze kolega Sokół powiedział że N75 może być tego przyną i chcę to sprawdzic a jak nie to sie bede musiał chyba za turbinką rozglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gzrybol bez nerwów , nie kazdy ma B5 to raz , dwa widocznie nieczytaja wszyscy forum , trzy nie kazdy ma czas.... odezwałs ie przecież Rtocki do Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozemy podmienic mojego, z tym ze dzisiaj nie bardzo, a jutro moze jakos po 20.00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o nerwy, nie ma sie co dziwić ze nie wszyscy czytają bo dużo miejsca zajmuja rzeczy nie istotne przynajmniej takie jest moje zdanie. Jutro jak najbardziej mi odpowiada każda godzina po 17.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, impra jest po 20, a Tobie pasi po 17,więc mamy 3godzinki, logi gdzie będziesz robił ? u sokola? mogę gdzieś tam podskoczyć, bo u mnie na Żabińcu to się za bardzo nie rozpędzisz :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i lipa,bylem w niemcowni i auto w stanie gorszym niz w polsce....kopci ostro,telepie silnikiem,porysowane wnetrze masakra....Ma ktos moze jakas fajna A3 do 18 tysi w TDI na sprzedaz,albo jakiegos znajomego co by sie chciał pozbyc?? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adi, wielkie dzięki za pomoc :notworthy: Wahacz kupiłem dzisiaj bez problemów, a cena :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nauczycielka pyta dzieci:

Jaki jest największy przedmiot, który można wziąć do buzi? Dzieci mówią: gruszka, banan, pączek

Gdy przyszła kolej na Jasia, ten mówi: - Lampa!

Jak to, Jasiu? Chyba coś ci się pomyliło?

Nie, proszę pani. Jak wieczorem mama idzie spać, to mówi do taty: Zgaś lampę, to wezmę do buzi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafał jak zawieszka? jak postępy :mysli:

Wahacze są, pełny zestaw lemfordera + łączniki stabilizatorów i końcówki drążków (te też były wyjeb....)

Czekam jeszcze na zwrotnice, jutro mają być ale Artur nie jest pewny czy są takie same (do B6 idą aluminiowe i wyglądają trochę inaczej niż w B5). Tych numerow nie jestem pewien, tam końcówka nr była chyba 241 (lewa) i 242 (prawa), jak masz możliwość popytaj znajomych czy mają może takie.

Najlepsze jest to że auto stoi im przed garażem i nie mogą drugim - już zrobionym z kanału wyjechać :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nauczycielka pyta dzieci:

Jaki jest największy przedmiot, który można wziąć do buzi? Dzieci mówią: gruszka, banan, pączek

Gdy przyszła kolej na Jasia, ten mówi: - Lampa!

Jak to, Jasiu? Chyba coś ci się pomyliło?

Nie, proszę pani. Jak wieczorem mama idzie spać, to mówi do taty: Zgaś lampę, to wezmę do buzi!

:polew: :polew:

mtytus , fele dopiero jutro mi wysle wawka wiec moze sie uda je odebrac od kurierów w Sobote :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mtytus[/b] , fele dopiero jutro mi wysle wawka wiec moze sie uda je odebrac od kurierów w Sobote

spoko, jeżeli zwrotnic jutro nie będzie to pewnie wt-sr dopiero skończą :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...