Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby ktoś postanowił dziś się ślizgać, dajcie znać!

Ja prawdopodobnie sie gdzies wybiore...

ostatni weekend jestem w PL i nie chce siedziec w domu :wink:

---------- Post dopisany at 14:01 ---------- Poprzedni post napisany at 14:00 ----------

siema! jestem od białej eski seryjnej, dajcie znaka gdzie i kiedy, to zwołam tą zmodzoną s3 i seryjną m3:)) generalnie to s3 bierze tą m3 0-200.. a za miesiąc zawita kolega lexusem is200 z szatańskim silnikiem od supry z single turbo..:)

Jeśli będą w przyszlym tygodniu to ja tez zwołam jakieś fajne afta

Sam masz fajne auto:wink:

i felgi :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

siema! jestem od białej eski seryjnej, dajcie znaka gdzie i kiedy, to zwołam tą zmodzoną s3 i seryjną m3:)) generalnie to s3 bierze tą m3 0-200.. a za miesiąc zawita kolega lexusem is200 z szatańskim silnikiem od supry z single turbo..:)

Bardzo dobrze, będą konkretne auto od was i od nas to się zrobi wspólnego spota i wymyślimy gdzieś miejscówkę by sprawdzić te potwory :naughty:

Nagłośnie to przyjedzie z 40 osób i nie zmieścimy się w galerii :decayed:

Ozi pogadaj z Sokołem by w końcu ruszył tyłek i przyjechał swoją B2 4.2 V8 to się posprawdza z kolegami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema! jestem od białej eski seryjnej, dajcie znaka gdzie i kiedy, to zwołam tą zmodzoną s3 i seryjną m3:)) generalnie to s3 bierze tą m3 0-200.. a za miesiąc zawita kolega lexusem is200 z szatańskim silnikiem od supry z single turbo..:)

Ten lex z projektuXS przy którym miałem przyjemność robić ? ;) Jak go ostatnio widziałem to bez silnika stał bo chłopaki zmieniali skrzynie na tą z 350z :wink: No i wydech Blitz'a, darł się nie miłosiernie :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak, Panowie? Robimy ustawkę, jak wczoraj, a potem kierunek Plaza/Decathlon? Jak tak, to jestem chętnych:decayed:

Ja dzisiaj nie wiem czy dam radę bo mam spotkanie na klinach ale jak bym wracał i byście gdzieś się kręcili to zapodajcie smsem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak, Panowie? Robimy ustawkę, jak wczoraj, a potem kierunek Plaza/Decathlon? Jak tak, to jestem chętnych:decayed:

Ja dzisiaj nie wiem czy dam radę bo mam spotkanie na klinach ale jak bym wracał i byście gdzieś się kręcili to zapodajcie smsem.

Sam nie pojadę;) czekam na info/zgłoszenia od reszty na tę "poprawiny" po wczoraj:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc Gabriel jak będziesz w Krk to pisz smsa i się reszta z Tobą zgada, można gdzieś na chwile zrobić mniejszego spontana na ślizganiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie mam takie pytanie poprostu z ciekawosci czy widujecie moje audi w Krakowie i czy wpada na jakies spoty?? mi udalo sie 2 razy widziec przejazdem z wygladu chyba tak wyglada jak sprzedalem

Sprzedałeś???

Nawet nie wiedziałem..

Nie było tej sztuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...